Jump to content

BMW vs Audi A6(последната 100-ца)2.5 tdi 150hp


Recommended Posts

С колко врати ти беше бимата и коя година.

А не така, че сега ще дойде куро друго да обяснява.

4 края на 99г!!!М52б20 150к.с!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 466
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Май нещо не ви се нравим много много...........................................................

Напротив пич, ти си един от малкото дето запази добрия тон в тази тема въпреки провокациите и това много ме кефи в теб. Мене лично много ме е яд, че са затвотили ония подфорум, щтото сега всичките дето пишат явно там са почнали да пишат тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напротив пич, ти си един от малкото дето запази добрия тон в тази тема въпреки провокациите и това много ме кефи в теб. Мене лично много ме е яд, че са затвотили ония подфорум, щтото сега всичките дето пишат явно там са почнали да пишат тук.

+1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приеха го на първо четене. :respekt:

http://www.bmwpower-bg.net/forums/viewtopi...17&t=189234

А ако някоя хонда иска да предизвика някое БМВ на легална драг писта ... май проблема идва от хондата не от закона. :flipoff:

Редактирано от Oyama
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напротив пич, ти си един от малкото дето запази добрия тон в тази тема въпреки провокациите и това много ме кефи в теб.

+1,тук съм съгласен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1,тук съм съгласен

+1 И от мен.

Колега найстина не се поддаде на немалкото провокации, аз не мисля, че бих се сдържал.

Тъпото е, че масово ни излиза такова име заради форумните нинЖи-психопати, заради които и немалко хора от самия форум спряха да пишат

На събора е коренно различно и откъм присъстващите фенове и откъм коли, общо взето съм на мнение, че имено събора дава лицето на феновете на марката, черни овчици си има навсякъде, само дето при нас са и много болни :hilezh: Бе то всички сме си болни, ама в по-малка степен - уж... :hilezh:

@Bimero, с 2.3 10в няма смисъл да се пускаш, то е 133-136 к.с. (много хубав мотор, преди имахме 90ка с такъв, всъщност тя още си е наша, но не ти е в категорията) на колегата @КУРО колата е 2.3 20В (7А код на мотора) 170 к.с. с задвижване на 4те колела, което ще му даде добро предимство при старта, та затова... :hilezh:

Редактирано от justboy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Bimero, батко кво им се обесняваш на тия. Ако колите им вървяха толкова колкото глупости говореха, форума щеше да е официалния на F1.

Много простотия- 1 резултат и после 2x простотия от сорта "то оставаше и да не го разминеш 15 годишния дизелак, даже имаш + 1цилиндър". Не се впечатлявай тука са специален подбор :hilezh:

Редактирано от zBoost
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Bimero, батко кво им се обесняваш на тия. Ако колите им вървяха толкова колкото глупости говореха, форума щеше да е официалния на F1.

Много простотия- 1 резултат и после 2x простотия от сорта "то оставаше и да не го разминеш 15 годишния дизелак, даже имаш + 1цилиндър". Не се впечатлявай тука са специален подбор :hilezh:

Въпрос на време беше да влети рЕзко някой такъв надъханяк като тебе! :hilezh:

Какво ли щеше да стане ако аз влетя така във вашия форум??Щяха да ме линчуват публично ,за оронване на престижа на марката :hilezh::hilezh:

За разлика от тебе,Бимеро НЕ се прояви като обикновен проС селяк и не е казал нищо лошо,в следствие на което да е имало подобни изказваня от наша страна!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В това число и Бемвистите, нали ?

Приятелю,трябва да си по лаконичен ,неконкретен и да говориш завоалирано,за да може храната да минава през модераторския контрол :hilezh: Така откровенно и остро надали ше остане на яве дълго :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятелю,трябва да си по лаконичен ,неконкретен и да говориш завоалирано,за да може храната да минава през модераторския контрол :hilezh: Така откровенно и остро надали ше остане на яве дълго :hilezh:

Еми то се иска малко....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятелю,трябва да си по лаконичен ,неконкретен и да говориш завоалирано,за да може храната да минава през модераторския контрол :hilezh: Така откровенно и остро надали ше остане на яве дълго :hilezh:

Наще са ларж ве, даже са и рацери, само тряя им пратиме фадрома да им разрият снега от шкафовете, щот си балУ мамата ноГо вали по тия баири деА.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прокиснало масло ?

Както си я подкарал,да няма регистриран тия дни Ауди Фен 2 ,после 3 и т.н.

Вече има един такъв ,колегата със сложния ник му викаме..Интересното е ,че дори с името Моцарт да се регистрира,пак ше го познаем по огромния подпис с правописни грешки :steinigung:

А я маслара очаквам да ти отсипе бая вискозно,само дано не дойде следващия за вадене на зъб,да мога да прочета преди метлата :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва е щот ми е приятел и му махам процентите ,обаче ако не спреш ,след малко щи излющя едни 33 нАбърже :steinigung:

Ае не се прави, дава ти смазони мат'ряли по-тънко и за тва. :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ае не се прави, дава ти смазони мат'ряли по-тънко и за тва. :respekt:

Стиа ся ,че фена ше ми прати и некой дийп Алан лубрикант ,се чудим после как да се отзовавам :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми незнам, реално погледнато той г-на с Маслата е богопомазан в този форум и може си прави квот си иска,а другите си папкат банове и предупреждения на воля!

:steinigung:

Не ве батинце не съм богопомазан, просто си правя сметка кво говоря :flehan:

Примерно, теб те хлъзвам лекичко, ти скачаш като петле с псувни, обиди и т.н и получаваш бан...

После се регваш с нов ник и почваш да се оплакваш в главен форум колко нечестен е света :respekt:

Резултата от цялата работа е, че аз изпадам в истерични гърчове от смях, излизам от къщи и деня ми е толкова хубав и весел, че хората с които се виждам ме питатат дали не съм спечелил от тотото, че имам такава усмивка :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

. Един път съм избухнАл, заради тебе точно щото преди тва много добре знаеш кво писа

Е то от един път стават нещата ве,момко :steinigung: или некой ти разправя ,че от един път пеераС не се става,а?? :respekt: Дооонт юююю белииив иииит!! :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..

@Bimero, с 2.3 10в няма смисъл да се пускаш, то е 133-136 к.с. (много хубав мотор, преди имахме 90ка с такъв, всъщност тя още си е наша, но не ти е в категорията) на колегата @КУРО колата е 2.3 20В (7А код на мотора) 170 к.с. с задвижване на 4те колела, което ще му даде добро предимство при старта, та затова... :steinigung:

За кой няма смисъл ?

А това за конете на куро е като за негрите скиори, само се говори ама никой не ги е виждал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За кой няма смисъл ?

А това за конете на куро е като за негрите скиори, само се говори ама никой не ги е виждал.

Ша ма извиняваш, ма ония ден по ТВ-то видех негър-скиор....нема такава атракция просто :hilezh::flehan::lol: :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Bimero, батко кво им се обесняваш на тия. Ако колите им вървяха толкова колкото глупости говореха, форума щеше да е официалния на F1.

Много простотия- 1 резултат и после 2x простотия от сорта "то оставаше и да не го разминеш 15 годишния дизелак, даже имаш + 1цилиндър". Не се впечатлявай тука са специален подбор :steinigung:

тебе нали те разминавам кво се косиш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 края на 99г!!!М52б20 150к.с!!!

Бех разбрал, че ти е с 3 врати. Ае да се пуснем ама аз съм с следващата а6 с 1.8т с чип бла бла. Ако искаш на лични да се разберем да не стават драми и 10 страници писане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тебе нали те разминавам кво се косиш

излез от филма моля ти се. може само по пушек да ме надминеш. ти кво се впечатли толкова, май си въобразил, че c4 2.5tdi има racing способностите на нафтовите аудита от le mans :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще има гонка,но като се състои ще ви уведомя какво стана!!!Иначе ще стане хаос БУКВАЛНО!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...