Jump to content

BMW vs Audi A6(последната 100-ца)2.5 tdi 150hp


Recommended Posts

Требва некой да сигнализира ,че има оДзиви и да гледаме,че не ми се дебне цел ден...ама съм сигурен ,че ше наизскачат агънца с чипирани 320ки и т.н. колибки със или без шперове ,мотовилки и помощни средства за скок в канавките :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 466
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Стабилни са :hilezh: :hilezh:

Ми пусни им оферта ве, нали имаш акаунт. Макар, че имаше неква тъпня и там моо постват само заслужили. :lol: Тоест такива дет е сигурно, че няя им причиняват кошмари и среднощни напикавания. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве и аз иам акаунт,обаче се изисква пермишън за тая зона,един вид за отбрани мембъри с доказали се машини,разминали поне един тръц на газ :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми пусни им оферта ве, нали имаш акаунт. Макар, че имаше неква тъпня и там моо постват само заслужили. :lol: Тоест такива дет е сигурно, че няя им причиняват кошмари и среднощни напикавания. :hilezh:

Аз тая тъпня я зех само да се показвам бе,автомобил цвят бордо,сив плюшен салон и ЛЮК,Събота и Неделя обикаляш сладкарниците так-так:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Maxo още не се е похвалил с новата придобивка BMW 330 s M-пакет...много симпатична изглежда:hilezh:

от снимките в БМВ форума

Редактирано от kalinat28
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смот аз имам права в стрийтрейсърс подфорума ве

Харабийската да ти пусна ли тема... че и мене ми се гледа сеир ;)

Пускай ,ама не давай много инфо ,за да има напрежение ;) Кажи ,че съм сериозен и като изсъхне на Бояна немат никви грижи!Който иска! Мерят там 400м и ги отпочвам по домова книга :hilezh:

п.п. Оямааа,стига си мишкарил доле,а напиши нещо ве...как ше падам или кви загуби имам на високите :lol:

Редактирано от Yavor20V
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм колегата с АУДИТО!И 18,30 съм на Църна маца!

Искам да се изшиня на колегата,но тия дни не съм сядал на компютър.

Не се нахвърляйте на момчето.Дреме ми дали ще бия или ще падна важното е кеф да има

Абе едва ли има много хора дето са си купили параход с дизелов двигател и са с рацерски наклонности :( Иска чакане тая работа :)

абе аз си карам не се състезавам :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смот аз имам права в стрийтрейсърс подфорума ве

Харабийската да ти пусна ли тема... че и мене ми се гледа сеир :(

Пусна ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве и аз иам акаунт,обаче се изисква пермишън за тая зона,един вид за отбрани мембъри с доказали се машини,разминали поне един тръц на газ :(

Хахахахахахахахахаха,кои тия с 16-ките сигурно!Хора сериозните хора с истинските коли няма да ги намерите във форума(това със сигурност)!Това,че ми е кеф да се замервам,не означава,че съм рацер(важно е удоволствието)Всели знае,че по форумите само се лае,нищо друго!!!!!!!Днес ще има замерване ще пишем какво ще стане!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моля колегата с бмв-то, да не се обижда, но тия бмв-та са известни с мудния си мотор, но пък чак толкова та да се пуска с дизелов рейс...де да знам някак не виждам смисъл! :(

дано поне ви е гот...това като да насъскаш опел кадет 1,3 на 500 000++ км срещу икарус по линията 204!наистина нека не се обиждат колегите, мое мнение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже ме мога да пиша в тая секциа на беНве форума,раздухай ,че има една С2ка дето си търси некое БМВ за 400м :(

Явка не така с лошото по хората :( а представи си, че имат слаби сърца и огромни амбиции :D . Тогава ко праим?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моля колегата с бмв-то, да не се обижда, но тия бмв-та са известни с мудния си мотор, но пък чак толкова та да се пуска с дизелов рейс...де да знам някак не виждам смисъл! :(

дано поне ви е гот...това като да насъскаш опел кадет 1,3 на 500 000++ км срещу икарус по линията 204!наистина нека не се обиждат колегите, мое мнение!

Колега не четеш мойте мнения,май!!!Първо мой приятел ми каза,че щял да ме подмине със такова Ауди,и затова правим гонката.Откъде знаеш.че мойта кола няма да падне и да се присмивате докато не умрете от смях!!!Хахахахаххааххаах!

Поздрави!

Редактирано от Bimero
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е мислиш ли, че кола 140 кс има шанс срещу 150 с подобрения...като сложиш, че твойта е и по-нова и по-лека...остава да те размине и верно ще е СМЯХ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахахахахахахахаха,кои тия с 16-ките сигурно!Хора сериозните хора с истинските коли няма да ги намерите във форума(това със сигурност)!Това,че ми е кеф да се замервам,не означава,че съм рацер(важно е удоволствието)Всели знае,че по форумите само се лае,нищо друго!!!!!!!Днес ще има замерване ще пишем какво ще стане!!!

Добре де,нали тва викам...дай да се раздуха ,едно замерване да напраиме :D

Ше се замерваме със снежни топки,сезон е сега :D нАпролет с нещо друго,с шивашкия метър ,с ролетка :hilezh:

Мани майтапа,чакам отзивите и наблюдавам развоя Гарели като пусне мухата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де,нали тва викам...дай да се раздуха ,едно замерване да напраиме :D

Ше се замерваме със снежни топки,сезон е сега :D нАпролет с нещо друго,с шивашкия метър ,с ролетка :D

Мани майтапа,чакам отзивите и наблюдавам развоя Гарели като пусне мухата :hilezh:

аре ше ти дам едно рамо да ги доразплачем и тия дето са в по ниския клас до 400 бХП:D

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй оказа се, че и аз вече мога само да чопля семки в състезателския раздел, понеже са ми отрезали правата..... що така не знам. Писах лично на Росен да оправи проблема, ама нямам още отговор.... чакаме :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй оказа се, че и аз вече мога само да чопля семки в състезателския раздел, понеже са ми отрезали правата..... що така не знам. Писах лично на Росен да оправи проблема, ама нямам още отговор.... чакаме :hilezh:

Надушили са те, че караш един от кошмарите им и са взели превантивни мерки. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надушили са те, че караш един от кошмарите им и са взели превантивни мерки. :lol:

Смятай ако ми върнат правата и веднага пусна тема "S2 иска да припада"... после няколко разплакани бемвета на Бояна... и получвам перманентен бан :D

Явор тряа да обещае, че ще пусне фандък поне на една легенда, че иначе публично ше ме линчуват за опозоряване на марката :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трай си ве,то и без тва ше почнат после мнения че ме застигали на високите,че ми малеела на високите,че само старт имам или дори че некоя 20ка с бъзнат инжекцион старта ми зела...очаквам секакви хитова,все пак в разгара на сезона сме!!! :lol:

Пускай темата,Бимерооо!Пускай ,нема да ги бавим повече изобщо!! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и една тема в неутрален форум като тунинга примерно. Щот в бмв форума като се издрискат и неможе им се отговори подобаващо. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...