Jump to content

Audi RS5


acho

Recommended Posts

Я трепни с тва бемеве S4 :steinigung: Щот на на S5 избързаха да сложат тая големата атмосферка :hilezh:

S4 мачка 335и.

Просто брутаааалното мачкане!!! Направо тия няколко стотни дето му взимаше Аудито го изкъртиха! :) Евала, дай ново клипчи :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 169
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Я трепни с тва бемеве S4 :steinigung: Щот на на S5 избързаха да сложат тая големата атмосферка :steinigung:

S4 мачка 335и.

Съжелявам , че ще трябва да те уведомя , че вече пуснаха БМВ 335ис - 340 кс . След като 34 коня , по-слабата версия върви , кажи-речи наравно с Аудито , представи си 335ис със допълнителните му шукарии по окачване и спирачна система , какво ще направи с С4 B)

Редактирано от acho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжелявам , че ще трябва да те уведомя , че вече пуснаха БМВ 335ис - 340 кс . След като 34 коня , по-слабата версия върви , кажи-речи наравно с Аудито , представи си 335ис със допълнителните му шукарии по окачване и спирачна система , какво ще направи с С4 :blink:

Някъде четох, че 335is няма да се предлага за EU, още повече, че всички снимки, които съм гледал са на US спецификацията...Не съм убеден, но ако е така - в Европа С4 ще си остава по-бързо.И по-ново като модел.

@daks

За джантите на червения екземпляр? Що ли ми се струва, че някъде съм ги виждал... B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друга (по-силна) S4-ка едва ли ще излезе на В8 платформата. Просто няма накъде, щото с 30-40кс ще се доближи до RS-а и никой няма да си купи него. Докато при БНВ дупката между 335i и M3 беше по-голяма и едно междинно моделче дойде точно на място. И съотверно преряза S4-ката през кръста. Просто моментна победа за Audi в дадената категория, която бързо беше коригирана без много усилия. :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мммдааа, обаче пък са ше излезе Audi S4-GT-evo-competition-pro-megadrive и ше го надцака още повече... я се спрете.

Това което говориш , няма нищо общо със един нов модел в гамата , какъвто е 335ис - никой не говори за ГТР,ДТМ или други сепцификации.

Няма къде да се спирам - S5 се спира пред 335ис :hilezh: *35ис идва и във Z4 , като отговор на ТТРС и вероятно ще дойде и в другите модели на БМВ :hilezh:

Интересно ми е , както и на всички - първия тест - Е92 М3 срещу РС5 - според мен , нещата ще бъдат на кантар . Още веднъж , евала че Ауди пуснаха бесна атмосферка в РС5 и вероятно същата ще бъде в РС4 :D

звучи , като доста по-голям мотор , доста по различно от М3 а уж са близки по темперамент :D

Редактирано от acho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжелявам , че ще трябва да те уведомя , че вече пуснаха БМВ 335ис - 340 кс . След като 34 коня , по-слабата версия върви , кажи-речи наравно с Аудито , представи си 335ис със допълнителните му шукарии по окачване и спирачна система , какво ще направи с С4 :hilezh:

Oтдавна не съм те хранил, ама да те светна 335ис ще е 320к.с. пак не си си прочел домашното, 340коня е само в Z4, отделно за сега идва само във вариант Купе и Кабрио и пак ще е по-бавно на 1/4миля и 0-60мили от S4 :D;)

Ходи да си лягаш "разбирач" :P:D

звучи , като доста по-голям мотор , доста по различно от М3 а уж са близки по темперамент :D

Звучи като с 200милилитра по-голям мотор от този на М3 :lol:

Не са ли му малко кончетата за да е конкурентно на АМГ и М ?

Е как ще са малко с 30повече са от тези на М3, вярно, че е малко по-тежко, АМГ-то е 457, нещата с конете си идват точно на место.

Е92 М3-то ще породи психическа травма у шофьора на аудито - така ги виждам аз нещата. :hilezh:

Нека храната на да започне след тоя пост :D

В интерес на истината от клипчето на Нюрбургринг колата ми се вижда, че стой доста добре на пистата няма да се очудя да дава на доста места по-добри времена от М3 :D с този интересен централен диференциал и заден, ще е нещо като Ево, което има далеч от перфектното разпределение на масите м/у преден и заден мост, но благорадение на интелигентно м/у 4х4 може да го караш да презавива като животно на режим Тармак и да го караш да ходи където искаш и да прави квото искаш.

Редактирано от niikoo_1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как ще са малко с 30повече са от тези на М3, вярно, че е малко по-тежко, АМГ-то е 457, нещата с конете си идват точно на место.

Абе то на АМГто 55% процента по-голям работен обем и 600 НМ , пак не му стигнаха да опъне М3 ама да видим , как ще се справи РС5

Oтдавна не съм те хранил

хранил си на баба си ушите :D

информацията я бях взел от БГ сайтове , като за последен път им чета глупостите . Все едно и със 320кс Е92 си наказва С5 , то се знае , тва за 400 метра от къде го измисли и от кога е критерий в Европа не знам . Да вметна , че в 335ис ще е възможна и 7 степенна скоростна кутия с 2 съединителя - ДКГ

Редактирано от acho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да вметна , че в 335ис ще е възможна и 7 степенна скоростна кутия с 2 съединителя - ДКГ

Да вметна, че тя вече се предлага в обикновеното 335i ( без фейслифт ) :) - примерно http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDeta...mp;pageNumber=7

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса е принципен и тръгна от съвсем друго място, така че е излишно да коментираме :gut:

Аз съм over.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе то на АМГто 55% процента по-голям работен обем и 600 НМ , пак не му стигнаха да опъне М3 ама да видим , как ще се справи РС5

Филма "точка на придападе" ни си ли гледал ? :steinigung:

http://www.youtube.com/watch?v=m7AedCGrnjk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ме кефят "специалистите" като започнат да ми говорят за бавните, пенсионерски мерцедеси :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми са , казвам ти че и сток от место мерцедеса ше му земе 2-3 коли, иначе как да не ги моднеш с едни колектори и чепче тия ревящи лами...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уау , моднати коли , на улична гонка от плаващ старт - уникален критери за динамичните качества на един автомобил :hilezh::(:flipoff:

Е, хайде стига - в истинския свят повечето гонки са такива...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжелявам , че ще трябва да те уведомя , че вече пуснаха БМВ 335ис - 340 кс . След като 34 коня , по-слабата версия върви , кажи-речи наравно с Аудито , представи си 335ис със допълнителните му шукарии по окачване и спирачна система , какво ще направи с С4 :hilezh:

От няколко седмици,може и месец да е станало,не мога да разбера защо взел да пишеш в АКБ:

1. взел си си Ауди,и си решил да драскаш вече тук?

2. изритали са те от бмв клуба

3. просто ти е кеф да дразниш колегите

п.п аз залагам и на трите :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От няколко седмици,може и месец да е станало,не мога да разбера защо взел да пишеш в АКБ:

1. взел си си Ауди,и си решил да драскаш вече тук?

2. изритали са те от бмв клуба

3. просто ти е кеф да дразниш колегите

п.п аз залагам и на трите :)

и губиш залога яко ... ако имаш нещо лично да ме питаш , направи го на ЛС :rotcol:

Редактирано от acho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, хайде стига - в истинския свят повечето гонки са такива...

Плюс че в истинския свят има коли като на Зъбаря и на uni дето ще им правят точки на новите бегачки без дори да си дават много зор :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредния полюлей ...

Овца във вълча кожа

Таа фирмичка с фолцваген зад гърба си е ясно че не може да измисли нещо ма поне да се научат да копират от Мерцедес и БМВ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...