Jump to content

Какво ще кажета да......


verter

Искате ли да си направиме клубни снимки?  

51 гласа

  1. 1. ?????? ?? ?? ?? ????????? ?????? ???????

    • ??, ??????? ????, ?????????
      51
    • ??, ???? ???? ?? ?? ??????
      0


Recommended Posts

Дотук,като гледам резултата/32% за, срещу 0%против :respekt: /,няма начин да не се включа и аз,ако може де!!! :bia::box:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм ЗА!!!!!!!

На кой да се пращът снимките ?

Редактирано от Pioneer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз също съм за това само кайете каде да се пратят снимките  :)  :D  :D

Ако никой друг не изявява желание, давайте ги на мен.

Добре е в името на файла да слагате ник-а си, по възможност и доп. инфо (може и вътре във файла).

Иначе ще стане бъркотия като се съберат повече файлове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми направо името на снимката да е с НИККА НА ЧОВЕКА В форума.

Или вие искате да има и текстов файл в който да има кратка информация за човека?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами давайте да почваме! От днешната среща има няколко снимки на клубари - та казвайте на кого да пращаме материала....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам някой модератор да направи заключена тема в която да се вкарат снимките, а те (снимките) да се качат на http://imageshack.us - така че се виждат с прилична скорост навсякъде.

П.С. Лорде мене ще ме штракнеш другия път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дотук,като гледам резултата/32% за, срещу 0%против :) /,няма начин да не се включа и аз,ако може де!!! :D  :D

Губят ми се около 68% :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооооооо! Ти си бил жив бе! Можеш ли да се пробваш да цъфнеш на някоя среща? Бирата е от мен. Че много вече липсваш - съмо аз голям човек на тия срещи. :2gunsfiring_v1: То и Стани, де, ама той основно дълъг засега... :2gunsfiring_v1::2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнооооогооооо ме разочарова Магно- само той бил голям... Ами мен къде ме слагаш бре???? :2gunsfiring_v1::2gunsfiring_v1::2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооооооо! Ти си бил жив бе! Можеш ли да се пробваш да цъфнеш на някоя среща? Бирата е от мен. Че много вече липсваш - съмо аз голям човек на тия срещи. :2gunsfiring_v1:  То и Стани, де, ама той основно дълъг засега...  :hilezh:  :2gunsfiring_v1:

Жив и здрав съм обаче без свободно време:2gunsfiring_v1: Надявам се този месец да се видим:bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнооооогооооо ме разочарова Магно- само той бил голям... Ами мен къде ме слагаш бре???? :hilezh:  :bia:  :2gunsfiring_v1:

Ти отслабна и се втали... :2gunsfiring_v1: А той държи фронта, като мене! :D:lol::2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такава ли била работата!!! Почвам тогава да :2gunsfiring_v1::2gunsfiring_v1::2gunsfiring_v1::D и :hilezh::bia::lol: , че иначе никакъв авторитет - никой не те бръсне за слива... :D;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...