Jump to content

Тези,които имат Ауди купе


veselin velchev

Recommended Posts

Прави се една тема " Всичко за Ауди Купе" и там се пише, кой, каквото иска.

И едвали ще стане "важна" -без да я търсиме с търсачката.ЩоТ има доста теми само с 2-3 мнения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Клапата топъл/студен въздух ми е прецакана (когато е студен мотора да вкарва въздух от около изпускателния колектор и когато е топъл от зад фара) По точно ми е развалено/изпуснало патрончето и беше постоянно отворено във позиция да засмуква от изпускателя. Разкарах клапата и пружините, както и меката връзка и от миналата седмица го затапих по този начин 

12966184_1039113672790565_1514041482_n_z

Стана красиво, ама май го задуших. Сега след затапването след 4000/5000об не е това което беше. По моята логика като вкарвам студен въздух би трябвало при работна температура да е по- добре  от преди, ама то не е???? 

 

 

Редактирано от krisaleks
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Средното ми гърне е продънено, трака. При замяната му смятам да търся от V6 (четох че били с по- голям диаметър), обаче се замислих, 2та V6така ли са с по- голям диаметър или само 2.8 и от седан/комби/кабрио пасват ли? 

 

Нека и аз да покажа моя грозник, с тези джанти ми е много отвратително ама така е, като вече 3ти ме лъже (явно някой не иска да слагам 17ки :wall:). 

20160307_170428_zpsigfqy79x.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

На купе незнам как е, но мога да дам инфо за Б4 куатро АБК: Колата е с 50 или 55 не помня точно. Аз си взех средно и крайно от Б5 2.5 ТДИ куатро на 60 мм мисля че беше (по-широко е от на АБК), реже се там където се съединяват двете тръби преди средното и напред един резонатор 55мм. сменят се местата на два от окачвачите с тампоните. Отзад ако не ви харесват извивките на дизела ги подравнявате с флекс и един-два лъскави накрайника :)

 

Твоето куатро ли е? Ако е на предно мисля можеш да импровизираш доста, докато при куатро са с особена форма гърнетата - нови задно и средно за Б5 АЕБ куатро е ~1800 лв.  За Б3 куатро задното (напречно разположено) беше 380 лв.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На купето генерациите общо казано са два размера - малките мотори /до АСЕ/ са на Ф50, от АСЕ /включително/ нагоре са на Ф60. Големия размер са безбожно скъпи чисто нови....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...