Jump to content

масла CASTROL / MOTUL / TOTAL , окачване MEYLE HD - внос от Германия


Recommended Posts

И аз поръчах Castrol Edge 5W40, филтри MANN (маслен, въздушен, горивен, поленов) и антифриз FEBI и съм много доволен. Получих дори втора бутилка антифриз (бях поръчал само една 1.5л) без промяна в цената :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече и комплекти носачи MEYLE HD за A4/А6 след 2001 година с 16мм шарнир и 6 месеца гаранция на цена 733лв. , и с 1 година за 783лв.

MEYLE HD VAG 01->

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега имаш ли

Motul Specific CNG/LPG 5W40

и на каква цена ?

Благодаря

motul%20specific%20cng%20lpg-5l-500x500.png

Колега, ето ти нещо специално разработено за LPG http://eshop.senax.bg/product/121/maslo-za-avtomobili-s-gazova-uredba-20w-50-1-litar.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Влади, Аудито е А4 2000 година 1.9 ТДИ 90 коня АХУ мотор. Взимал съм от теб масло Мотул но го гори да ти кажа.Преди бях с Кастрол пак от теб и него го пипаше. Сега е мотул 10 40 .

Какво би препоръчал в тоя случай? Предстой смяна на гумички на клапаните,гарнитурки и семеринги маслени ако има значение относни разхода на масло де...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предстой смяна на гумички на клапаните,гарнитурки и семеринги маслени ако има значение относни разхода на масло де...

Направитази профилактика и слагай 5W40, определено ще си доволен, а и разход не трябва да имаш :)

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още един доволен клиент от колегата днес си получих маслото и филтъра и съм много доволен препоръчвам маслата от колегата :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей колега

трябва ми масло 8100 X ess(нещо такова беше)

също така маслен и въздушен филтър MAN (колата е ауди а4 1.8турбо 98)

цена за 3-та продукта :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

айде и аз да кажа още веднъж,това е човек който вид е на изчезване в България за съжаление,най добрия в бранша коректен,точен и супер отзивчив :respekt: пазарувайте смело това е човека.Поздрави Влади от колегата от Ч.бряг :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

още един доволен клиент. бърза доставка, добри цени, гъвкавост, точните части ... :zustimm:

убеден съм, че и надеждите ми за добро качество ще останат оправдани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчах на колегата масло Total, маслен филтър и горивен филтър. Беше много точен и на другият ден с Еконт получух в гр. Г. Оряховица пратката. Много коректен и точен. Само за уточнение - въпросното масло при нас струва от 64лв до 72лв, а аз го получих за 52. Успешен бизнес колега. :bia::flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...