Jump to content

А3 1.8Т AGU без чип, с чип и с K04-0402


Recommended Posts

Жорка, обърка нещо влака...Аз лично нивга не съм спорил, че колата ти не е некакви коне, щото дори и ти самия не знаеш колко е, нали?Тва е така, щото аз от тия турбини си немам много на идея и няма как да изказвам категорично мнение, говорили сме си по принцип в следствие на разни гонки дето си ги правил и толкоз!Кой друг, кво ти е говорил, не мога да знам, а и не ме вълнува!Все още си мисля, че тия времена дето ги давате не са точни, ама както и да е, тва си е мое мнение...

Освен тва, дизела си има негово мнение по въпроса, а именно..."Да определено е тръгнало аудито, конкурентни сме, с много малко предимство за мен."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митко, направи ли ти впечатление разликата в диаметрите на предните ни гуми...6см разлика в негова полза....мисля не е необходимо да ти обяснявам колко голямо предимство е това в негова полза...ако бяхме с еднакви гуми нали се сещаш кво щеше да му се случи и на летящия от 70...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да ми разясниш логиката, по която различния размер на гумите е в негова полза ?

Опитам се да си го обясня, но нещо ми бяга логиката...

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Диаметъра харби, ама според мене цолажа е от къде по голямо значение!Е го на мойта кола с 18те върти само на 1ва, а 16те ако ще да са и 225/70(демек по голям диаметър), си мятка гъза мъжката дори с над 150...Сега на ваще коли не знам колко е от значение, ама все си мисля че и да влияе, ше е пренебрежимо малко :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ти казах, че докато не се кара, не може да се разбере ;)

Принципно и аз бих заложил на Дизела, ама явно нъцки... Принципно на толкова близки коли (10кс) можеш да го биеш и само от смяна на скорости...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дизела дойде със 15-ки...аз бях със 16-ки разлика 6 см в диаметъра на гумата...заеби колко му е по-лека джантата от мойта, ами при него преводното отношение е по-голямо...все едно е сложил кутия с по-къси скорости-ускорява по-бързо...нищо другия път и аз ще съм с 15-ки на близък до неговите гуми диаметър

Дизела дойде със 15-ки...аз бях със 16-ки разлика 6 см в диаметъра на гумата...заеби колко му е по-лека джантата от мойта, ами при него преводното отношение е по-голямо...все едно е сложил кутия с по-къси скорости-ускорява по-бързо...нищо другия път и аз ще съм с 15-ки на близък до неговите гуми диаметър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с много малко предимство за мен

ако тва много малко предимство за него те кара да мислиш че ме е обръcнал, сапунисал, и т.н. си в грешка, има предвид че съвсем леко ми излиза напред - както казах един калник при старт от 70. От 60 толкова много му изскачах напред и при двата старта, че макса му е да ми седи на задната броня...Cигурен съм че със гуми като неговите не само няма да ми излиза бавно бавно напред от 70 ами ще стане обратното. :hilezh:

Редактирано от JoroM
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не знам, аз четох, че си го избурил и двата пъти (давал си клаксоните ти и си тръгвал по-рано) той е върял гуми (бил е със спаднати сликове за стартове от место) и те настигнал, даже щял да ти влезе в багажника.

При положение, че буриш и те настигат и подминават не знам.

Направете пак стартове само, че с читаво снимане за да се види как се развиват нещата и къде има превес едната кола и къде другата.

Иначе със бурене и аз съм бил по-силни коли от мен :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да да... със спаднати сликове, кола 250кс ще върти от летящ... ебаси силата неземна... как пък не... Тя на Цецо на втора не ще да развърти гумите като хората, пък тоз 200кс дарак ли... :stupid: :stupid: :stupid: И Дизела е един форумен драскач пълен с оправдания :hilezh: Сега не коментирам, кой бил и кой паднал, ама това със сликовете :hilezh: Да кажеш, че не сме виждали сликове - ОК, ама.. Пък и ако ги върти на втора таз бесна к03с-ка, да ги загрее Дизела предварително с няколко бърнаут-а и гаранция няма и да приписукат даже..

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ясно е, че при Цецо е голяма турбината и тръгва плавно и въртящия момент идва сравнително късно и не е чак толкова голям..., ама все пак!! 600++ > 200++, таман 3 пъти.. :hilezh:

едит/ аз изхождам и от моя Голф, който беше с ИХИ (ранно тръгващо уж) и сликове, с +350 кс на диното, на което е правена колата и на Дизела... на втора общо взето ставаше страшно, дори при старт от място.

Редактирано от sk.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да да... със спаднати сликове, кола 250кс ще върти от летящ... ебаси силата неземна... как пък не... Тя на Цецо на втора не ще да развърти гумите като хората, пък тоз 200кс дарак ли... :stupid: :stupid: :stupid: И Дизела е един форумен драскач пълен с оправдания :hilezh: Сега не коментирам, кой бил и кой паднал, ама това със сликовете :hilezh: Да кажеш, че не сме виждали сликове - ОК, ама.. Пък и ако ги върти на втора таз бесна к03с-ка, да ги загрее Дизела предварително с няколко бърнаут-а и гаранция няма и да приписукат даже..

Абе и двете коли са с К04-ки не ги обиждай, една на Жоро е с детската К04-ка, а другата е К04-ка от Ауди S3 :D

Редактирано от niikoo_1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде бе не можa ли да потраеш малко...да почнат да ми обясняват...и ти включително, как с пощаджииския ми чип и малката турбинка ще ме разплете голфа с голямата турбина, настройван на динo и редовните ви глупости щото точно такива бяха очакванията на всички. :hilezh::hilezh::hilezh:

Да напиша резултата, значи от 60 км го бия с една кола, от 70 км той ме бие с един калник, но си мисля че ако бяхме с еднакви като диаметър предни гуми, щях да го бия и от 70.

Жоркаа, стиа с тея гуми бе баце, обясних ти за гумите, паля ги на 2-ра и отделно бяха на 1.6 напомпени, идвай да правим един старт от 4500 оборота където вече имам над 1 бар и идвам с големи гуми, обаче да не се разочароваш :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да да... със спаднати сликове, кола 250кс ще върти от летящ... ебаси силата неземна... как пък не... Тя на Цецо на втора не ще да развърти гумите като хората, пък тоз 200кс дарак ли... :stupid: :stupid: :stupid: И Дизела е един форумен драскач пълен с оправдания :hilezh: Сега не коментирам, кой бил и кой паднал, ама това със сликовете :hilezh: Да кажеш, че не сме виждали сликове - ОК, ама.. Пък и ако ги върти на втора таз бесна к03с-ка, да ги загрее Дизела предварително с няколко бърнаут-а и гаранция няма и да приписукат даже..

Ти пък къде се обаждаш ве, гумата е 195/50/15 и е свършила преди да дойде в мен след което има 30 старта ;) Ако пак ти се струва, че се оправдавам ето снимка от когато гумите бяха още в Андрей(с бургаската астра турбо) и ги махна от астрата си щото бяха за хвърляне и аз ги сложих аз.

И вземи прочети колко ми помажат малките гуми и леките джанти при висока скорост.

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%8A%D1%85%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_%D0%BD%D0%B0_%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%B8%D1%8F_%D1%87%D1%80%D0%B5%D0%B7_%D0%B8%D0%B7%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B7%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5_%D0%BD%D0%B0_%D0%BC%D0%B0%D1%85%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BA

Жоре, да кажа пак, идвам със 17ки-те правим летящ още тази вечер слагам камерата на задния дажам и няма тън-мън???????????

post-4615-0-46108400-1347877036_thumb.jp

Редактирано от _DIESEL_POWER_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има старт тия дни, предполагам края на седмицата...

относно мойта турбина, начи и по-напред в темата писах, тя се оказа че не е k04-001 а е k04-0402 на която топлата перка е с 12 лопатки, като на истинските k04-ки, а студената ми перка е голяма като на k03s...с две думи е по-силна и от k03s и от k04-001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... И Дизела е един форумен драскач пълен с оправдания ...

Не си прави изводи, преди да ме познаваш, ще се сдържа и няма да те нагрубя, въпреки че заслужаваш, просто наистина не си запознат, тези гуми и голф 1.4 16в ще ги върти. А на Цецо 2рата е малко по-различна от мойта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батинка, не нагрубявай нагрубителя, щото ще осъмнеш много нагрубен... Мене в 4 форума ме издирват, а в други 3 пари дават, само и само да ме добарат... :hilezh: Направо ще те напълня като шаран и ще те разпоря като агне..., кифтета, мифтета :hilezh:

А относно твоите гуми, махай ги преди да утрепещ някой! Това на сух асфалт нищо не става от него, а ако валне дъждец направо си пътник... С тоя грайфер, ако някои случайно се изчурка на 400-тния метър и ти вземеш, че уцелиш локвичката трябва с часовникарски пинцети да те събираме... :hilezh: Ама това съвсем сериозно! Не си правете ташак с хората и не се правете на карачи! Аз с 4 чисто нови гуми, амортисьори и с кола дето знам, че спира супер брутално не си правя експерименти, щото има сумати нещастници по пътищата, а последното, което искам е да ги лежа, а вие като ви гледам играете яката руска рулетка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам чУЕк, ама търся си гуми, че не ми са взимат чисто нови, но май ще се наложи, като гледам какво се продава втора ръка, изтървах на Косьо 4 нови полуслика на супер цена :steinigung:

Редактирано от _DIESEL_POWER_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...