Jump to content

А3 1.8Т AGU без чип, с чип и с K04-0402


Recommended Posts

...

Относно "спора".........май само Дизелчо си има графика,нек'ви реални данни и т.н. :bia:

И Шпека има графика ве, 150к на колелата. :hilezh:

Гуми втора ръка и тунинг кола гонеща 300к.с. нямат място в едно изречение......

Еле пък за евридей.

:zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и слагането на фронтален кулер на к03 е сълна глупост, ама много хора си слагат.

Т.е. искаш да кажеш, че фабричния кулер си върши работата цялата година? Едва ли. Тогава защо да е глупост фронтален кулер? Сигурно защото струва пари, а не качва коне.....то и гумите са така.....

Само информативно - с една хубава турбина за 300-350 коня колата си е перфектна за всеки ден, сгъстена си е, керамичен съединител с демпферен маховик е перфектен за каране и от жена (пробвано) и при нормално каране е по-икономична от тия измишльотини К03 и К04, щото с тях колкото и леко да караш искаш не искаш си в буст в града, а извънградско като трябва налягане да дръпнеш при 5000-6000 оборота и няма никой...., така че да, ъпгрейд с К03S или К04 е само набиване на грешни пари.

Тая глупост за първи път я прочетох в тунинг форума, явно вече е станала доста популярна. Като не искаш буст в града си купи едно Пежо 206 1.4 и ще имаш същия пърформанс като с голяма турбина преди буст.

Идеята на малките турбини е точно такава - да има жена ти (или някоя немска баба) буст в града. Това с буста в ниските е като киселото грозде - на никой който го няма не му трябва:).

Ъпгрейди с К03с има и достатъчно евтини, за да се обявят за "грешни пари". За мен са грешни пари да сложиш голяма турбина с демпферен маховик и неразреден мотор и това "творение" да го дадеш на жена си.

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh: в тоя форум било доста забавно, къде съм спал в тунинг.бг :wall:

п.с. така ме нахранихте, че вече гледам сайтовете за нови гуми :huh:

Редактирано от _DIESEL_POWER_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек ти си изпуснал... едно време какви скандали имаше, само да седиш и да цъкаш рефреш, рефреш, рефреш... :hilezh: :hilezh: :hilezh: Сега това дето ти го отнесе е по-скоро масово културно мероприятие с образователна цел :hilezh:

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бах тая К04-ка. :blink: Аз 0,3 имам още на 2 и нещо оборота. Към 3 без малко почва да духа доволно, 3800 имам фул бууст и така до прекъсвача на 7200.

На 5-та ли ? :hilezh: :hilezh: :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шпек, хвани Нико да те повози или пък Джимито, може да останеш малко разочарован от твоя кош и уж бързото спулване обаче... Особено с куатрото стига да имаш 2500-3000 оборота си примерно на 0,5, което си е доста над възможностите над к03, като дебит, коне и тн...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е те такива теми липсваха от години.

Аз с едно малко Ихи си перкам из градо на фулбуст на 3000обр. и си давам едни ниски 13-ки на Божура :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямах време да се занимавам с глупости че имах много работа и затва не съм писал от онзи ден, ама гледам не ви се е отразила липсата ми, дрискали, дрискали, ае спрете се бе!

Само дето видяхме сметката на темата на Жорката, мисля, че трябва да се почисти :gruebel:

Аха, и аз така мисля, земи си напраи твоя тема и си питай там за твойта кола!

Викаш кат дойдеш със 17-те ще гледам така :blink: както ти гледаше след първите два старта, нали? Не забравяй че точно аз предложих да се пуснем пaк, ти поиска да се пуснем от скоростта която ти е най-удобна(70), аз се съгласих и дори предложих ти да свириш, първите два старта ти поиска аз да свиря...после ревеш че аз съм свирел и съм тръгвал бързо, ами мога - тръгвам!

Cега пак искаш да се пускаме, тоя път от оборотите от които отново на ТЕБ ти е най-удобно...докога ще ми искаш стартове ти, докато не ме биеш категорично ли??? или викаш тряя си оправдаеш парите хвърлени навятъра които не ти помогнаха срещу кола правена на улицата с по-слаба турбина от твойта и с пощаджииски чип...еми сори, не мога да ти помогна.

Kолите са много равностойни и само от смяната на скоростите може да има превес единия или другия! гледам в тунинга си писал че гонката щяла да бъде до 220-250, на избран от теб участък които не е равен... :gruebel: ти за кой се взе че ще ми задаваш скорости, обороти, максималната скорост до коятo ще се гоним, и място на гонката...много си нагъл, няма да стане твойта! :rotcol:

Не му работел N75 клапана...алоооу младеж, на теб ако не ти работи тоя клапан ще имаш бyст все едно си влязъл в авариен режим, при мен ако не работи N75 бyста ми е 0,4-0,5 барa, aко не ми вярваш, земи си откачи буксата на клапана N75 и дай газ да видиш кво налягане ще имаш!

Редактирано от JoroM
  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Острооооооооооооооо :hilezh::hilezh::lol::lol:

Ще ме попилеете..........

п.п. Жорка,

Казвай,ако искаш да се чисти нещо от темата да почвам,че бая има

Редактирано от Ц Е Ц О
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми вземи почисти, хич няма да е излишно...що не му отделиш питаниците на дизела в отделна тема да си питка там на воля дали не му бачка N75-то като има бyст 1,4 бара до 6500 об и никoй да не се усеща ква глупост е изръсил... :steinigung:

Ае отивам на бач, ни ма чакайте скоро!

Редактирано от JoroM
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема ядове Цецо, трий всичко доста се поуляхме:) Жоре с теб ще говорим след старта :hilezh: и за н75 бъркаш яко, както и за старта м/у нас :hilezh: от тоз клапан става и пренадуване и играене на налягане и още куп неща дето не си ги виждал :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега по темата, нямаше нито един старт в който да не те застигна или да не съм опред, дори и като тръгвахме от твоите обороти.

Предложих ти като човек, идваш, караме до 220++ аз със големите гуми.

Езък, че си голям мъж, ако се държеше и мъжки, цена нямаше да имаш. Предния път те оставих да разглобяваш от колата ми и да вземаш каквото пожелаеш за да ти тестваш на твоята, а ти как се отблагодаряваш, пишеш глупости по форуми. Твоята кола бе по-бавната не го ли разбра :stupid: с малко или много бе отзад, чисто мъжки те поканих да напрвим един чист клип, където дори и накой да тръгне по рано, другия ще има шанс да го натигне, бъди мъж и излез и ще тръгнем както ти кажеш.

Кое точно не разбра???

Имаш претенции, излез и карай или покажи някакво доказателство, че си бил по-бърз, повтарям, не че си бил за известно време отпред, а че си бил по-бързия!!!

Редактирано от _DIESEL_POWER_
  • Like 5
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Кое точно не разбра???

Имаш претенции, излез и карай или покажи някакво доказателство, че си бил по-бърз, повтарям, не че си бил за известно време отпред, а че си бил по-бързия!!!

Ае ся Жорка, почвай го с оправданията, ама от тези най-сълзливите, да видим дали пак ще иска да се пуска с теб. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даде ми да пробвам комутатор и бубина, така беше! Aз пък ти дадох уреда си да се мериш, Николай с талона взима по 5 кинта за замерване с уред като моя дето не се върти от вибрациите като някои други с които се мериш...смятам че сме квит по този въпрос.

Защо си мислиш че ти ще поставяш условията при които ще се пускаме? тая няма да стане! Ама дай от 70 , ама дай от 4500, ама до 220++...е, няма да стане твойта, условията ще си ги налагаш където минават, при мен не минават! СЛед като ме застигаш, айде сега с гуми същите или близки до моите като диаметър да повторим стартовете от 60 до 200, да видим кво ще стане и прав ли съм че си имал предимство от малките гуми. Ако искаш, ако не, здраве да е...аз зор нямам!

И тея скапани клипове на които дори свeтлината от фаровете на мойта кола не се вижда дори като стартираме, закво си ги публикувал? :steinigung:

ВСЕ ОЩЕ чАКАМ ТВОИТЕ АВЕРчЕТА АНДРЕЙ И БОРИСЛАВ ДА ПУБЛИКУВАТ ПЪРВИТЕ КЛИПОВЕ!!! Ама съм сигурен че никога няма да го направят, щото са в моя полза! нищо и аз имам нещо...не е като техните, снимано от кола зад нас, ама е по-добро от твоите, на моя клип поне се вижда свeтлината от фаровете ти...след като ме застигаш къде си ти в края на клипа, светлината от фаровете ти нещо не се вижда. :gruebel::hilezh:

My link

и една корекция от моя страна, писах че сме се гонили до около 180, но като си чувам оборотите на мотора, на тоя клип сме се гонили до 200-210.

Редактирано от JoroM
  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...