Jump to content

какво ауди а6 да си взема


Recommended Posts

  • Отговори 120
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Те имат 1.8т, той е по тия коне. Са нема ти обяснявам ква разлика у вървежа имат тея мотори. За 2.3 си има 2.4 от аудии т. н.

23i на БМВ е 2500кк има с 15 НМ повече тяга . Дават му по-добро ускорение до 100 , но тва се дължи на по късите 1ва и 2ра , след това се изравняват.

Знам, че имат акциз ама той е еднократно и за това получават здрави двигатели.

А знаеш ли че от половин година го няма ;) И след 150 КВ ставаше по 60 лева на киловат , та мотори над 150 киловата хич не бяха далавера .

2.7 битурбо доколкото знам има два варианта - 230 и 250 кс , като първия е само с 310 НМ , колкото на 530и . Може би славата на този мотор идва от това , че лесно се разпилва до много повече коне :steinigung:

Все пак избора на хубави атмосферки , далеч не е малък при Ц5 - 2.8 и 3.0 са си много добри мотори :P Може да отстъпват малко на моторите на БМВ , но една кола не е само двигател ;)

Оптимист - така както се изказа за бензиновите мотори , колко били куци , нали знаеш , че ако застанеш до 330и и на теб ще ти трябва бинокъл ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или телескоп.

Ма той са си сложи чип и затфа се чувства безсмъртен.

Тръгнат ли да се гонят като бесни селяни , демек до в-макс и чип не може да му помогне :steinigung:

Редактирано от acho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или телескоп.

Ма той са си сложи чип и затфа се чувства безсмъртен.

Не е попадал на нЕкое прилично 1,8Т да му припомни старата мъка. :steinigung:

Но пък новата му вървелка върви повече от душегуб де... малко, но все пак... :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво го благославяш 520 ми извади на ауди 2000 см3 мотор атмосферен да ги сравниш по нещо ;) са че е безмислено да е 6 цил си е така

На 2.7 530И му връчва бинокъл с военна оптика :) за по -големите мотори пък какво изобщо говорим.

Пък и кадърен бил 2.7 тва откъде го чу нещо поддръжката ;) а разхода 20-ка в СФ добре ли е лекичко без нерви

За бинокъл чак трудна работа с 530 ,да нямаше предвид 535 за да е съвсем скромен бинокъла поне,невоенен,а някво китайско менте бинокъл в най добрия случай, :steinigung: а със съвсем нищожни интервенции по 2.7 ВТ май остава само една 5-ца дето НЕ е просто с лепенка М на багажника да му раздава бинокли ,не се нерви,ама никой не е виновен,че бенве преоткриха турбото и неговата връзка с бензиновите мотори ,чак в късните години на Е60 :P .За разхода доколкото знам и 530 не се слави като градски шампион по икономия ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оптимист - така както се изказа за бензиновите мотори , колко били куци , нали знаеш , че ако застанеш до 330и и на теб ще ти трябва бинокъл ;)
,

Така си е спор няма то ако едни 50 кс не са много отгоре и 200-300 кг +2300 об екстра кое :P освен тва са куци отмосферните мотори на ауди не тия на БМВ :P

Дизелчето е за тънкана не за вървеж :P

Ма той са си сложи чип и затфа се чувства безсмъртен.

Не бацка два чипа и три генераций и па треперим да не срешна някоя бърза 0000 с Т отзад че аритмия получавам и после само Виагра ме оправя;) By the way със софт съм от повече от година и половина бъди спокоен ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

shpeksi, трябва да се прекръсти на "pesimist" :)

Песимист е човек, който превръща възможностите в трудности, оптимист е човек, който превръща трудностите във възможности. – Harry Truman

Песимистът взема на заем проблеми, оптимистът дава на заем кураж. – William Arthur Ward

По-добре е да си оптимист, който понякога греши, отколкото да си песимист, който винаги е прав. – Анонимен

Никога не ставай песимист; песимистът е прав по-често, но оптимистът се забавлява повече, а и нито един от двамата не може да спре хода на нещата. – Robert Heinlein

И малко по-весело:

Човек може да бъде убеден песимист преди обяд и оптимист, вярващ в свободата на духа, след него. – Aldous Huxle

Както оптимистите така и песимистите имат принос към обществото. Оптимистът е създал самолета, песимистът – парашута. – Gil Stern

Оптимистът стои до дванайсет вечерта, за да види пристигането на новата година, песимистът – за да се увери, че старата си е отишла. – Bill Vaughan

Оптимистът може да види светлина там където такава няма, но защо му е на песимиста винаги да тича да я изгаси? – Michel De Saint-Pierre

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бацка два чипа и три генераций и па треперим да не срешна някоя бърза 0000 с Т отзад че аритмия получавам и после само Виагра ме оправя;) By the way със софт съм от повече от година и половина бъди спокоен :D

Не бе сигурно не трепериш ама леко си успял да го прикриеш. Само целия форум се изреди да те кара да дойдеш и ти все оправдания.

shpeksi, трябва да се прекръсти на "pesimist" ;)

Не си ли с колата днес на работа ;):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и ти да ремонтираш стептроник и ти ще си я пазиш после.

Той Оптимист-а ни шегува ве. Само за супер кефа от задното предаване на бНв ни говори, ма си зе Х-драйв. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той Оптимист-а ни шегува ве. Само за супер кефа от задното предаване на бНв ни говори, ма си зе Х-драйв. :blink:

То кефа си е кеф , ама за всекидневна употреба и най-вече всесезонна АВДто си е АВД ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе аз съм на мнение че тез Х-ове на седаните на БеЕнВе само развалят хубавите коли, ама айде..

от друга страна пък кръгчетата задължително трябва да си имат нещо дето да бута задницата, че иначе стават само за практични коли с приличен разход.

но и аз чакам оптимиста да се изправи с/у 1.8Т да видим дали няма след това пак да сменя марката.. все пак и Мерцедес правят коли :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе аз съм на мнение че тез Х-ове на седаните на БеЕнВе само развалят хубавите коли, ама айде..

от друга страна пък кръгчетата задължително трябва да си имат нещо дето да бута задницата, че иначе стават само за практични коли с приличен разход.

но и аз чакам оптимиста да се изправи с/у 1.8Т да видим дали няма след това пак да сменя марката.. все пак и Мерцедес правят коли :hilezh:

Тва важи ли за комБита, че не съм запознат :icon_arrow:

Ако кажа нещо такова за кръгчетата ще излезе заяждане защото когато е прекален фанатизма прераства в заблуди за много неща.

Принципно съм се разбрал с Влади (verter) като реши да звънне и да се тестваме, че изпуснах предишната им сверка с Шпекси.

Интересно ми е обаче кое Ти дава увереност в изхода на пробата с твоето както твърдиш стоково 1.8Т Аз не се превъзбуждам и знам колко върви то както и моята кола въобще не мисля ,че е няква бегачка( твърде тежка с 4х4 и с не особено отзивчив за съвременните стандарти автомат) въпреки тва се справя доста уверено с малолитражки :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с твоето както твърдиш стоково 1.8Т

Па доколкото го познавам Ицо, обича много да пипа с Vag-Com-а и да прави някакви настройки и тестове.

Има и хубав съединител , сигурно и нещо друго за изненада, иначе не виждам и аз какво ще мери.

Все пак е приготвил изненадите....

То в този форум всеки с 1.8Т нещо е барнал, като минимум са чипчетата. Стоково нема, само моето беше щото не искаше да се чипва :icon_arrow:

май се сещам и за още един човек с девствен тръц - MARTO7007, ама не съм убеден...

Но знам какво е кошмара за всеки притежател на тръц - квадрото и автомата. :nixweiss:

Те тия екстри ги мъчат много, а и са гадни принципно, за пенсионери и се чупят и пари струват, па да не говориме каква вървелка става с тях колата, абе ужас... :hilezh:

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така си е а и квадрото за мен е поне 50% от причината въобще да се спре човек на ауди. Колкото до чупливите автомати когато свикнеш няма връщане пък и примерно на твоита доста добре си говори с мотора и нещата се връзват а като се счупи се прави и тва е кво толко некви пари. То понеже ръчните са безмърти е не се трошат особено с тва смешно стоково съединителче на тръца взаимствано от тико :icon_arrow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми мина ми през ума :hilezh:

Като си имал две прилични и здрави аудита преди и някак не очакваш такава приятна изненада от т.н " душегуб" За тва и като има тема за него тактично си казвам мнението макар вътрешно да ми идва да се из.ера :steinigung: . И като се намерят компетенти да ми обясняват къв съм "разбирач" забележи обикновенно собственици съвсем се развеселявам :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това ли ти беше в главата, като плащаше душегуба?

:steinigung:

то и аз как упорито се натисках за такова изживяване, има някаква магияс тоя 2.5ТДИ. Въпреки всичко ти се иска да си купиш и да си изключението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...