Jump to content

Каква е реалната цена на колата ми?


Recommended Posts

Ами щото на никой не му харесва да му възприемат "НОВАТА" кола като камион, трактор, баничарка и жената постоянно да мисли колко чанти вповече, ще събере в "този голяяяяяям багажник" и да товари до безбожие....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 62
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Не е ли малко безмислено да се сменя кола само заради фейслифта?

Какво повече дава този allroad? Не е толкова различен както първия, т.е. не печелиш много от визия.

За проходимост - ако наистина имаш нужда от такава, си вземи една Витарка за спешни случаи.

Ако те интересува визията, изчакай 2-3 години и вземи новата 6-ца на 1-2 години.

Така разсъждвам аз в общия случай. Може да не се сещам за нещо, да не знам някой сантиментален мотив, но в общия случай ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това коя година е написано, не значи че е 2007. На колега от форума който купи мисля Avant от тая къща му излезе колата 2005, а беше писана като 2007. Но и аз мисля, че 40-42к е реалната цена. Друг е въпроса кой ще ги даде.

И да Avant е по-скъп заводски с 2к евра. Това, че не ви харесва е друга тема.

Ми то по тая логика и твоята може да е 2003 г.

СПора е безмислен. Пусни я за 40 000 и се надявай некой да ги даде. Въпреки, че не вервам това да стане. Ама само по един начин може да се разбере.

Забравих да добавя, че пазара в Германия е буквално залят от 3.0тди. Или поне така е в mobile.de. Почват от 12 к евра.

Редактирано от shpeksi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е добре и миналия път така ми каза пък накрая я продаде лееееко на по малко пари. Даже май беше по ниска цена отколкото ти бяхме казали да я пуснеш.

Пусна ли я сега твоята ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

sky, според мен реалната ти цена е около 35000лв.

В Германия коли като твоята, на такива километри се предлагат по 17-18 хил. евра минимум, но им дават някаква гаранция, която тук я няма.

Колкото до Allroad -а ми се струва супер безсмислена такава врътка предвид парите, който ще налееш още. Ти имаш на 80% същата кола като ауроуда!?

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адашче, тя и твоята тогава е за тия пари някъде. Кво ша прайм незнам.

Ами аз нямам твоите терзания. Като му дойде времето да взимам друга кола, най-важното ще ми е да си продам бързо настоящата.

За цената какво да ти кажа, моята я взех за 40000лв без акциза, така че 35000лв са си направо супер, ако ги вземеш. Също така никога не съм си мислил, че имам кола на далавера. Взимам я да ме кефи, а парите се изкарват и харчат постоянно и нокога не ме е яд за тях.

Радвай се ако я продадеш, защото знаеш какво е чувството да те присърби за нова и да разчиташ на част от парите от старата ти. :birthday:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Много си прав за съжаление, а и не съм се разбързал толкова понеже няма такъв Allroad с екстрите които искам. М/у другото взех да се заглеждам по S6 Avant 5.2 което е на цената на Allroad. Какво ще кажете по въпроса?

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=...z3&asrc=fa#

Редактирано от sky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много си прав за съжаление, а и не съм се разбързал толкова понеже няма такъв Allroad с екстрите които искам. М/у другото взех да се заглеждам по S6 Avant 5.2 което е на цената на Allroad. Какво ще кажете по въпроса?

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=...z3&asrc=fa#

Добре де, за Оуроуда донякъде мога да те разбера. Все пак е полу джип и ще превземаш полянките без проблем, обаче за S6 ти се чудя. Доколкото те познавам нито караш бързо, нито много, а и цениш комфорта. В S6 комфорта е при спряло положение, после спокойствие няма :birthday:

Ще имаш супер скъпа поддръжка, огромен разход и проблеми при препродажба. Семеен човек си и според мен не ти трябва такова чудо, въпреки че е изкушаващо като се замечтаеш.

Събирай си парите и чакай да излезе новата А6 и да я покарат малко, или вземи едно А8 да се видиш у комфорт

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако толкова си залетял по подобен автомобил защо пропускаш А6 4.2? Доста по-евтино, по-комфортно, пак достатъчно бързо. Принципно е ясно, че няма какво да не му хареса човек на един такъв автомобил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много си прав за съжаление, а и не съм се разбързал толкова понеже няма такъв Allroad с екстрите които искам. М/у другото взех да се заглеждам по S6 Avant 5.2 което е на цената на Allroad. Какво ще кажете по въпроса?

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=...z3&asrc=fa#

Че си си надвил над масрафа :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Bingo!

Имаме участник познал точният резултат.

Така е, ако продаваш колата. Ако бързаш или ти трябват пари ще се продаде даже и за по-малко.

Ако купуваш, доста трудно ще намериш такава кола в такова състояние и с тези екстри. :)

Не знам дали за редовия наблюдател е ясно, колко струва едно обслужване на такава кола в перфектно здраве. Просто обслужване, като масло типтроник, ремък на горивната помпа, евентуално гуми, застраховка, пистов ремък, някой друг диск и накладки. За масло и филтри не говорим... изобщо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На някой редови му е ясно, друг е въпроса колко масонски ще прозвучи от твойта уста, вуйче :) , особенно като споменеш вълшебната дума"Порше" и да припадаме как ти взимат колкото за бъбречна трансплантация :)

Редактирано от audi200avant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, за Оуроуда донякъде мога да те разбера. Все пак е полу джип и ще превземаш полянките без проблем, обаче за S6 ти се чудя. В S6 комфорта е при спряло положение, после спокойствие няма :)

Събирай си парите и чакай да излезе новата А6 и да я покарат малко, или вземи едно А8 да се видиш у комфорт

Подкрепям казаното. Според мен новият Олроуд е с дооста слабо доловими разлики от А6 и определено не си струва огромната разлика в цената.

И наистина може да се огледаш в А8 2007 г. примерно. Ако е на тия пари, си струва в пъти повече по мое скромно мнение. Е, няма комби де и ако ти е за семейна кола не става, но пък е мноого по-ефектен автомобил, носещ повечко гъдел.

Успех с трудния избор! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако купуваш, доста трудно ще намериш такава кола в такова състояние и с тези екстри. :)

Това си е самата истина. Когато търсиш да купиш, читава НАИСТИНА обслужена кола в добро състояние и с желаните екстри на прилична цена, то такива оферти НЯМА. :) Далаверите се появяват само, когато не ти трябват, но тръгнеш ли с парите и хоп...изчезват. Странно, но факт!!!

Колата на колегата според мен заслужава не по-малко от 40К. Другият вариант е тънкачът да си купи за 35К една нов внос вагонетка, която е на "реални" км. и е "обслужена". После следва каско 1500 лв., Г.О., винетка, ремъци, ролки, филтри, ГУМИ, масло и т.н. Затова всеки сам си решава кога да даде реалната цена, дали като купи по-скъпа кола, но без предстоящи вложения или да го изтЪни до скъсване, но после да поналее щедро. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другият вариант е тънкачът да си купи за 35К една нов внос вагонетка, която е на "реални" км. и е "обслужена". После следва каско 1500 лв., Г.О., винетка, ремъци, ролки, филтри, ГУМИ, масло и т.н. Затова всеки сам си решава кога да даде реалната цена, дали като купи по-скъпа кола, но без предстоящи вложения или да го изтЪни до скъсване, но после да поналее щедро. :)

Или да си я купи 25 000 лева колкото има в България и Германия и после с тия 15 000 той да си смени всичко което се налага.

Има варианти всякакви. Ама ако Владко не си пусне колата за продажба няма да разберем дали е прав за цената.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама ако Владко не си пусне колата за продажба няма да разберем дали е прав за цената.

Планирам да и направя петилетка преди да я пусна за продажба. Още 3,5 години, точно да стане бъдещата А6 на 2 години. От продажбата очаквам 15-20 хиляди, но времето ще покаже както казваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Планирам да и направя петилетка преди да я пусна за продажба. Още 3,5 години, точно да стане бъдещата А6 на 2 години. От продажбата очаквам 15-20 хиляди, но времето ще покаже както казваш.

Имах предвид другия Владко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...