Jump to content

Продавам А4-B7 2.0TDI Avant-2005г.


Recommended Posts

Продавам А4-Б7 2.0 ТДИ Авант.

Година на производство-2005.колата е внесена от Германия през 2008г

VIN-wauzzz8e35a547974.

тел о888 о11907

цена 27000лв

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topme...&f1=details

Редактирано от Васко
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 53
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Да колата оригинално е с алуминиеви лайстни които пазя в случай че 99% от потенциалните купувачи си поискат обратно.Мисля че съм дал шаси за да се види кое е оригинално и кое не!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колата оригинално е с алуминиеви лайстни които пазя в случай че 99% от потенциалните купувачи си поискат обратно.Мисля че съм дал шаси за да се види кое е оригинално и кое не!

OK,имала ли удар или не ?

Редактирано от Raino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тук проблемът май не е дали е имала удар или не, а че колата е много по-добра от тази която ти продаваш, за минимална разлика в парите

П.П. съмнявам се, че съм виждал по-добра Б7-ца, като изключим S и RS, дизел повера е няма такъв маниак, всичко прави с повече от нужното внимание, който я взема тази кола ще се види в страхотен автомобил

Редактирано от ghostdog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не разбирам имате ли пряк интерес към обявата или не можете да си извадите екстрите от шасито?

Защото ще дам информация ЕДИНСТВЕНО на хора които дойдат на оглед.

Колата може да се закара в сервиз който и където пожелае клиента.

Друг колега го изрече,не бях аз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тук проблемът май не е дали е имала удар или не, а че колата е много по-добра от тази която ти продаваш, за минимална разлика в парите

П.П. съмнявам се, че съм виждал по-добра Б7-ца, като изключим S и RS, дизел повера е няма такъв маниак, всичко прави с повече от нужното внимание, който я взема тази кола ще се види в страхотен автомобил

Колата и на мен много ми харесва,но темата е друга.Изглежда страхотно и е с много екстри.

Колега не разбирам имате ли пряк интерес към обявата или не можете да си извадите екстрите от шасито?

Защото ще дам информация ЕДИНСТВЕНО на хора които дойдат на оглед.

Колата може да се закара в сервиз който и където пожелае клиента.

Друг колега го изрече,не бях аз.

Защо се влиза в излишни полемики ? Зададох си въпроса защото виждам нехарактерни неща по колата.Защо да е с РСкова броня като е S line,защо отзад е с 2 ауспуха,защо беше с 16ки,защо като е Sline e с нормално окачване ? Питам просто за тези неща,а вие ме нападате,кажи че си си го правил за кеф и приключи темата или кажи че е имало удар и си сменил едикаквоси.

Не се заяждам,не искам да се карам с никой,зададох въпрос и това е.

Редактирано от Raino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми намирисва,че колегата Лайно се опитва да "злепостави" колата на колегата,та неговата да се продаде по възможност

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо се влиза в излишни полемики ? Зададох си въпроса защото виждам нехарактерни неща по колата.Защо да е с РСкова броня като е S line,защо отзад е с 2 ауспуха,защо беше с 16ки,защо като е Sline e с нормално окачване ? Питам просто за тези неща,а вие ме нападате,кажи че си си го правил за кеф и приключи темата или кажи че е имало удар и си сменил едикаквоси.

Не се заяждам,не искам да се карам с никой,зададох въпрос и това е.

Тия всичките неща, като ти бяха интересни и любопитни, що не попита на лични? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми намирисва,че колегата Лайно се опитва да "злепостави" колата на колегата,та неговата да се продаде по възможност

Mърльо,с тебе пък никой не говори ! Заравяй глава в миризливия ти кошер и мълчи.

Никой не злепоставям,тази кола определено е по-добре оборудвана,по-добре изглеждаща и по-евтина от тази която продавам.Мислиш в грешна посока.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мене махагона е слаган допълнително и това е единственото дразнещо в перфектната визия на тази кола

иначе колата е перфектна, като изключим махагона, но има хора които харесват тая дървесина :icon_arrow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен алиминият е 4326732987.5 пъти по-добър. Иначе музичката - Marilyn Manson. :rolleyes:

Не може да слушаш ММ на махагон, метал си трябва. :hilezh:

Редактирано от hivanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе музичката - Marilyn Manson. :rolleyes:

Не може да слушаш ММ на махагон, метал си трябва. ;)

може, може

лично съм свидетел как дизел повера си го слуша ММ на махагон редовно

да се приеме като ЪП на темата за хубавата колица

Редактирано от ghostdog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен махагоновия интериор ми харесва повече,ама за да не става 20 човека да ми викат че съм глупав,а аз да твърдя че съм умен, сложих алуминиевите лайстни.

Още повече че съм нарочил колата за продажба и 99.99 % от хората харесват алуминтата!

Баси аз ли съм от онези 0.1 %???!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...