Jump to content

Recommended Posts

Функционален е, но колко ? А именно това е идеята на смартфоните, да са функционални.

Коя функционалност липсва във въпросния телефон? Флаш ли? :)

Айфон без джейлбрейк си е половин айфон, който каквото иска да си говори.

Видимо си запознат с нещата. Направи едно сравнение между джейлнат и неджейлнат телефон и функционалностите, които се появяват след намесата.

Всъщност колко от купилите айфон се занимават с това да си отключват телефона и да си играят на котка и мишка с апликации, които инсталирани преди новата верссия на джейлбрйка го заключват пак ?

Много малко от купилите се занимават защото и без джейл телефонът си е прекрасен. Ако искаш да инсталираш кракнати приложения без да даваш един лев е друг въпрос.

А на който му се занимава отваря http://www.jailbreakme.com/ и след 2 минути е джейлант. :hilezh:

Всъщност колко време си ползвал телефон с iOS и колко време с android?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tова jailbrakeme май не става за версии над 4.3.3, нямат много информация на сайта, но на други места това написано, до 4.3.3 максимум...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tова jailbrakeme май не става за версии над 4.3.3, нямат много информация на сайта, но на други места това написано, до 4.3.3 максимум...

Читав джейл има до 4.3.3 не само през jailbreakme.com ами и чрез redsnow и т.н

Който е над 4.3.3 чака ако иска джейл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде бе, още ли не сте се избили за кутийка пластмаса и малко метал дето още не ще да готви, пере и чисти.

Точно ти, дето откакто взе тая кутийка не я оставяш и за миг не се обаждай :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи аз съм прецакан с 4.3.5, не че пък виждам голяма полза от отключването ама, както и да е, по ми беше интересно няма ли да изкарат софтуеарен СИМ ънлок, но явно не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи аз съм прецакан с 4.3.5, не че пък виждам голяма полза от отключването ама, както и да е, по ми беше интересно няма ли да изкарат софтуеарен СИМ ънлок, но явно не.

Unlock няма от една година и най-вероятно няма и да има. А джейла няма общо с отключване на модема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.п.2 аз се радвам, че с г-н Кадиев си лафим вече без пари с Вайбър...другите да си коментират колкото искат кое имало и какво нямало :hilezh:

Че ние и преди си говорехме безплатно ве ...с тия безплатни минути :)

Я кАжи ти кат оунър на иФон...и като си поигра със Самсуняка ...кой ти аресА повече ?

още не ще да готви, пере и чисти.

И не прави бибитки

Точно ти, дето откакто взе тая кутийка не я оставяш и за миг не се обаждай :)

И се е надул повече :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Господин hivanov, благодаря за признанито към моя интелект, а сърказма Ви го отценявам подобаващо, сега спокойно може да се наслаждавате на "новия" йФон, е разбира се като го пуснат в България.

Dear, Mr. trent, благодаря Ви за позволението да се наслаждавам на нещата на които съм решил да се насладя.

Рабира се , като ги пуснат в България.

В тази връзка, дочух, че скоро ще пускат сексът в нашата родина, някой знае ли release date, че ми се ще и аз да му се насладя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Unlock няма от една година и най-вероятно няма и да има. А джейла няма общо с отключване на модема.

джейл на 4.3.5 има ?!?!?!?

SLAF, четох някъде в bgiphone, че смяташ да подкарваш иОС5. Подкара ли я? Как е? Проблеми с пуш-а?

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

джейл на 4.3.5 има ?!?!?!?

Tethered му казват. Изчезва след рестарт.

iOS 5 ако ти се пробва тази вечер ето я за теглене:

http://bgiphone.com/topic/15689-ios-5-%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0/

Утре и през iTunes.

Гледах клипче, че приема гласови команди! :respekt: Това ли е главната му екстра? Нещо което андроид го прави от не си спомням кога... Друго?

Цорц дай клипчето за андроида, който го правел от не знам кога:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Troublemaker, не знаех че има...въпреки че за мен Tethered , НЕ Е Jailbreak :respekt:

Тази тема я четох, преди да напиша предишния пост(преди 15мин някъде), още 2мин и се сваля iOS5 и я пускам :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я кАжи ти кат оунър на иФон...и като си поигра със Самсуняка ...кой ти аресА повече ?

аз ти казах, че има неща, които в айфона ме дразнят /тип: не мога да гледам клипчета във вбокс и др. подобни/ и че според мен е телефон насочен да работи със софт на епъл и с основно техни продукти

твоят телефон много ми харесва като възможности, но предпочитам айфона. гледах и самсунга в мтел, но комбинацията визия и възможности на яйфон не ме разколебаха /още повече белия цвят за жената просто е уникален/. знам, че има неща , които твоят телефон теоритично може повече, но реално досега при нас няма нито забавяне на програми, няма забиванията на нокия, камерата е уникална, супер удобно се браузва...трябва да съм някой хакер или геймър за да искам повече от сегашния телефон. а като апликации за айфон...доста по-богат е избора от тези за андроид

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...