Jump to content

Recommended Posts

Аз затова имам и Е72 и 4С...

То и аз не съм я махнал, въпреки че не я ползвам в момента. Няма и година и е в супер състояние, а и не се знае кога ще ме вбеси гейфона и ще го захвърля... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как да няма? В календара какво е. Има вариант докато си на стандартен изглед на месеца да завъртиш телефона настрани и така излиза също. Иначе на опция за деня. Стига плюхте телефончето...от моята нокия само на стендбай отстъпва...ама все пак е "тач дисплей" телефон с голям дисплей и мощен процесор. Ползвайте нокиите по-малко и така ще свикнете с епъла по-бързо.

Sent from The Dark Side

Редактирано от kalinat28
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли начин Find My Friends и AppStore да ги направя с auto-login, че ми писна да си пиша паролата по няколко пъти на ден :gruebel:

Редактирано от bkolev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Appstore-а не става, и аз доста съм търсил, но до сега не съм намерил начин да стане. И мен ме дразни много, но явно е направено умишлено да не може, както и че задължително трябва да има и главна булва и цифра в паролата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как да няма? В календара какво е. Има вариант докато си на стандартен изглед на месеца да завъртиш телефона настрани и така излиза също.

Става въпрос за график за изтеглянето на писмата а не за график в календара !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следете темата малко де... :santa:

уж следя :gruebel:))) ама дано и другата ми работа не е такава:blink:)) хахаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз SMS на кирилица ги получавам като звездички,незнам защо( вероятно е от настройките)

но на жена ми като и пиша на кирилица ги получава нормално,така че не би трябвало да е проблем и твоя човек да го получи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един приятел у хамериката с айфон от там (юесейски)... Въпроса е, ако му пратя SMS на кирилица, дали ще може да го прочете?

Ще го получи но смс на кирилица има 2 пъти по малко символи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Iphone 4s му падна батерията и изгасна.Сложих го на зарядното и нищо! :hilezh: Минаха вече 10 минути.

За сервиз ли е или има тьнкост която незнам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе това и при мен се получи 2 пъти - като падне до изгасване, включвам го и не иска да тръгне веднага. Трябват му няколко минути и тогава...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това dropbox-a било много полезна програмка :)

Днес в един магазин на Глобул разцъквах тестовата 4С ка и забелязах, че в галерията най долу освен albums и places имаше и нещо от сорта на meetings и още едно.Как се прави така, че да има повече от стандартните 2 менюта albums и places ?

Има ли вариант да ми излизат детайли на снимките,като дата и час на снимане например.Според мен няма защото си играх много, но все пак да попитам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да има идея това - http://www.geeky-gadgets.com/wp-content/uploads/2010/12/5-In-1-iPad-Camera-Connection-Kit.jpg , дали би сработило на Iphone ? :)

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...