Jump to content

Recommended Posts

Google пуска своя собствена апликация на youtube, поради причината, че от утре ако еветуално /не се знае/ излезе iOS 6, то по дифолт няма да има такава програма серийно в самия айфон.

http://itunes.apple.com/app/youtube/id544007664

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на 6-цата ползвам мобилната версия на youtube - бачка си перфектно. Адднах си bookmark на home screen-а и изобщо не ми липсва апп-а. Даже и иконката изглежда супер. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Spunky, аз лично предпочитам истинско unlimited HSPA+ пред LTE, с тия data caps кажи ми за какво ти е тази скорост, като за 3 дни си изхабил лимита и после какво правим?h:

Е да, но аз не съм гсм. АТТ си пооправиха мрежата, но пак е кофти на доста места около мен. Аз съм с грандфадърд ънлимитед план на верайзън сега, но ако искам да ползвам лте и да взема субсидиран телефон, трябва да мина на лимитиран план. Иначе трябва да го платя на пълна цена. По сегашното ми потребление, харча 2-3гб на месец, като ползвам и тедъринг от време на време. Така че и да ме лимитират, се ще се оправя. Също верайзън предлагат и 10 и 20гб планове вече, щото бъррзия интернет се харчи доста по-лесно.

А ютуба евала, че го махнаха, щото сайта работи супер и много ме дразни, като искам да отворя нещо и да ме праща в аппа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де. Епъл нали уж са пълни параноици да не изтече некво инфо, а гледам и презентацийка шарена вече му направиха ебаси. :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

image-4A9F_504F26CF.jpg

Следващият ми кейс :hilezh:

Новата броня за iPhone 5, под името Gresso Revolution, е направена от титан. Този метал е избран заради своето PVD-покритие, което е с по-голяма износоустойчивост и по-тъмен цвят. А името на компанията е изписано с елементи от 18-каратово злато. От Gresso твърдят, че производството на всеки бъмпер е отнело по около 3 часа, а всичките им детайли и компоненти са направени изцяло на ръка. Всичко това се е отразило и на цената на луксозния аксесоар, която е 3000 долара. Само 999 бъмпера ще бъдат направени, като всеки от тях е номериран и опакован в луксозна кутия с копринена панделка. Всички тези аксесоари са с доживотна гаранция за качество.

Източник:

http://www.kaldata.com/

Редактирано от edinak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нали осъзнавате че това няма как да се случи.....

пс: тва на клипчето не е ли някъв концепт?

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това са отчаяни, жалки опити. Факта е, че всички плащат на апъл за доста патенти и така се опитват да си върнат част от парите. Доста често успяват и в тоя бизнес е ежедневие някой да бъде осъждан или да се стига до споразумения, включително и апъл биват осъждани за някви дребни неща. Но тук е безумно. Все едно да кажат, че те имат патента за ГСМ и да няма друга марка ГСМи. Нали операторите ще ги изядат, изплюват и ще ги върнат в китайската провинция, от която са дошли. Пълни глупости.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пс: тва на клипчето не е ли някъв концепт?

Мдам, ама е сглобено клипчето по чарколяк, който го събират и шпионстват месеци наред, та сигурно ще е тва...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно без значение е това как изглежда. Най-много опашките на чакащите от по седмица пред магазините да намалее с двама трима, които обаче като размислят ще отидат и те да си го купят B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от колко часа е презентацията и къде може да се гледа?

http://www.jailbreaknation.com/watch-the-apple-september-12th-event-live-stream-tomorrow-starting-at-930-am-pacific

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новият Ифон ще се продава ли от утре при операторите ? 4S ката на 11.11.11г го обявиха и веднага го пуснаха в Глобул и Мтел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новият Ифон ще се продава ли от утре при операторите ? 4S ката на 11.11.11г го обявиха и веднага го пуснаха в Глобул и Мтел.

Не. И 4С не се продаваше веднага, обявиха го в началото на октомври. Първата вълна е около седмица-две след анонса и обикновено не включва България.

Редактирано от dimitrov788
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Previous reports had pointed to that day and also cited Friday, September 21, as the date the phone will go on sale.

от тук

пп: накратко, не го чакай тука преди началото на октомври!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го поръчвам от .co.uk, веднага щом излезе там. :)

В такъв случай гаранцията ти е към creative center, нали ?

Редактирано от Raino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...