Jump to content

Recommended Posts

Моля споделете.

Операционна система, дисплей, кефи ме тъч скрийна му, материалте и дизайна.Това при 4С, сега ще си купя 5 и съм сигурен, че ще ме кефи много с изключение на последната точка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах го в началото и останах разочарован, явно защото очаквах да е по-различен от това, което очаквахме всички.

Но, след като малко го позяпах почна да ми харесва, а и картите ми изглеждат много яки, на живо според мен ще изглежда прилично, на картинките много дълго изглежда...

От тази тема между другото разбрах нещо - Лафонтен ще е винаги жив, с басните си сред нас ! ;)

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може , нали трябва да покажат че са различни от айфон зомбитата.... пък и сляпото залъгване че не са се прецакали с японско тамагочи няк'си не може просто да спре :steinigung:

И са задружни , виж колко бързо напляскаха минуси на всички които кажат нещо положително и плюсове на хейтващите мухахахах :hilezh:

къде си бе промития мозък. я марш веднага за хай фруктоуз корн сиръп че си в абстиненция нещо....

остави плюсовете на потребителите, кажи за плюсовете на телефона... ако намираш такива де :hilezh: :hilezh: :hilezh:

ама не е лесно.... заеби

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

факт че картите изглеждат супер. ай лайк... ама какво покритие ще имат?!?!? :stupid:

Е не знам... България ще я има, вероятно на средно ниво детайли... За 650 долара може и да е пълна де...не знам :lol:

Въпреки, че не е пълен красваец ще се наложи, както предишните и със сигурност с бързината си ще разбие много мивки ;)

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

формата не ми харесва определено, но теглото е доста добре - тежи само 112 г

Редактирано от gerardiro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

къде си бе промития мозък. я марш веднага за хай фруктоуз корн сиръп че си в абстиненция нещо....

остави плюсовете на потребителите, кажи за плюсовете на телефона... ако намираш такива де :hilezh: :hilezh: :hilezh:

ама не е лесно.... заеби

Я се успокой малко кви квалификации раздаваш , къв точно си ти че да ми се налага да си хабя клавиатурата и да ти изброявам плюсове не нещо което евентуално ще притежавам аз и ще ми е през **** дали тебе те кефи , дали ще постнеш още 12312313 пародийни видеота.

Що ви е толкова сложно да приемете че просто ейпъл ни харесва , кви зомбита кви промити мозъци , аз акции в ейпъл нямам , пак ми е през 4-те звезди по-горе дали ще фалират утре и дали ще ми се наложи пак да ползвам 8910 въпроса е че в момента съществуват и че няк'си е много глупаво да се появите в темата която се казва ЕЙПЪЛ АЙФОН и да НИ обяснявате как сме се прецакали или евентуално ще се прецакаме , и понеже гледам веднага се зарови в гугъл да търсиш некви измислени ейпъл fail-oве що не пробваш с един такъв серч за СГС3 , ХТЦ и т.н. .... ще се учудиш колко повече са , ма не щото са по-стари модели а щото са коптори чат ли си ? :zustimm:

Всъщност изобщо не ме дразни мнението ви , дразни ме начинът по който няк'си решихте че щом ни/ми харесва айфон значи автоматично съм облъчено зомби и не мога да направя разлика между другите предлагани на пазара неща..... е да ма правя ползвал съм ги , не ми харесват ТОЧКА.

Редактирано от zlobil
  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?v=f-2RPJO3W-8&feature=watch_response

Очаквах лазерна клавиатура, холограми а у.. :hilezh:

Не така, сега и теб ще те обвинят, че не можеш да достигнеш до заветния Ифон давайки героичните, непосилни за никой 1000лв. Лафонтен си го е казал ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чуден е. Формата е просто различна и не сме свикнали, но е чудесна еволюция на перфектния индустриален дизайн на 4/4С, без недостатъка с пръскането на задния джам. Тотално доминиращ продукт в момента. Прави С3 да изглежда, като няква подигравка, която се опитват самсунг да си правят с шепа потребители :hilezh:

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той СГС3 изглежда смешничко, до 3ГС-а, какво остава до този. Задния панел вярно е много готин и по-здрав със сигурност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лафонтен си го е казал ....

теб ли визирах ?

за да не се чудиш, ще ти кажа - не.

затова не знам и защо се засегна

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това черното ако е с покритието което си мисля, ще има много вой до небето след няколко месеца лъзгане по джобове и калъфки :hilezh:

пп: по рождение черен халумин няма!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4S ползвам. Тя формата е сходна, но този е по-дълъг. Което по принцип, въпреки че нямало значение, запознати твърдят иначе :hilezh:

Редактирано от Spunky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много голяма неприязън сте насъбрали един към друг.

Айфон е просто продукт, който върши работа. Аз преди време също се чудех колко трябва да е прост човек за да си купи толкова по-скъп Мак-лаптоп, вместо да си купи 3 Dell. По същия начин си мислех по-късно и за телефоните.

После обаче се оказа, че имало защо. Откак ползваме макове в семейството, просто си ги ползваме, далеч по-безпроблемно отколкото PC-тата. После се оказа, че и айфона си е просто за ползване, никак не е нужно да си гений за да го ползваш. Остава ти време за много други полезни неща.

  • Like 4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък очаквах доста повече от 5-цата. По-точно казано - поне едно революционно нещо. Няма спор за дизайна, за красотата и прочее, но за мен това не е прогрес, а абсолютно същия телефон. За 2 години нищо ново не изкарват. Проблемът на тази индустрия е, че ако спре да изумява с иновации, си отива. Всичките производители са зациклили на едно място, правейки едни и същи неща... Епъл и те така - личи си липсата на ясна концепция какво точно са искали от 5-цата.

Липсва ми геният на чичо Стиви в Apple.

Ето една много вярна статия, с която не мога да бъда по-съгласен (освен в частта за Андроид).

  • Like 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Апъл предоставя революционни неща чрез нови продукти, след това дълги години ги усъвършенства. Това е със всичките им продукти. Нямакак да очакваме вски път да има нещо невиждано, а и не мисля, че те трябва да се стремят на 100% за това, само за да отбият номера. А и трябва да се съобразяват с наличието на технологии. Хубаво ще е телепортираща функция да има, но без да се лъжем, за сега това не е възможно :hilezh: Ако гледаме реално, телефона има всички нужни подобрения към днешна дата. ЛТЕ, батерия, камера, новото горила тънко стъкло, чудесна изработка, с която никой друг не може да се сравни и бързина(4С ми е първия айфон, който ме задоволява като скорост до толкова, че да не я мисля и за еднс година веднъж не е лагнал, забил или каквото и да е, а новия казват, че се усещал значително по-бърз). Това с конектора ще е неудобно малко в началото, заради всички уреди, които имам със стария, но няма как.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 28-ми излиза даже в Естония.

September 28, including: Australia, Belgium, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, Hungary, Ireland, Italy, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Netherlands, New Zealand, Norway, Poland, Portugal, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden and Switzerland.

А в България греда. Декември?! Баси и мобилните оператори имаме просто. И кво се случва с тая нано-сим? Ако се поръча от вън, дали ще може да се ползва с БГ оператор до декември?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато не се пипне няма как да се каже до колко е удачно удължаването. Едно е сигурно, както и до сега - ще може да се работи с една ръка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А в България греда. Декември?! Баси и мобилните оператори имаме просто. И кво се случва с тая нано-сим? Ако се поръча от вън, дали ще може да се ползва с БГ оператор до декември?

След малко ще напъна търговеца ми от Виваком да видя какво се очаква с наносима, защото това си е проблем :steinigung:

P.S. Продавам 4- ка :hilezh:

P.S.2 Продавам и Нексус :hilezh:

Редактирано от edinak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...