Jump to content

Recommended Posts

още няма инфо дали ще има 6c или 6s , по-скоро ще е само 6 без "s"

а ти като искаш отключен телефон просто си купи такъв, за 100лв разлика говорим в случая май ти я търсиш тънката далавера :hilezh:

проблема с wifi-то е по скоро от рутъра - някои tplink/dlink не се разбират с тях

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така мисля да направя но ме светнаха, че ще излиза нов модел и да изчакам. Иначе не съм за 100лв, просто искам да е нов, а новите са от мтел и всичките заключени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нов можеш да си купиш и по 1000 други начина. Отключени, опаковани.

 

До колкото разбрах си избрал "тънка далавера" от ОнлайнЕксчейндж....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак пък тънка далавера. Гледам ги вървят около 700лв, някои от техномаркет, други от мтел. Просто конкретния беше от мтел, но като гледам ще търся друг. Не знам защо си мислите, че търся тънката далавера. Питах конкретно нещо за разкодирането. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали ти се отговори.

 

 

 

6цата я чакаме в 2 размера, наточил съм се за по-големия, дано наистина слуховете се окажат истина и пак да си е заобленичък по краищата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можете ли да дадете линк за заключените от М-тел за окол 700лв. Гледам 5С-то е на такава цена при тях, ама с тези разцветки е ужас работата... Ако има в нормален бял/сив цвят веднага награбвам един :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз продължавам да се ядосвам за премахването на Full screen caller ID ... 

Някой да е чул/чел нещо по въпроса и дали някой не измисли косвен начин да се върне?

Като ми звънят все едно гледам на Nokia 3210 екрана  :evil: Тия смехотворни балончета със снимки могат да си ги ...!  :stumm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те се водят официален сервиз на Apple неща, аз iPhone съм карал само в http://lug.bg и съм супер доволен от цена, качество и бързина на работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно iphone6 през септември, а при нас предполагам пак януари...

 

http://www.techradar.com/news/phone-and-communications/mobile-phones/iphone-6-release-date-news-and-rumours-1099865

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

iPhone до колкото ми е известно поне на мен не се сервизира от реселърите, а само се подменя от оператора за нов (a.k.a refurbished). Силно ще се изненадам, ако Криейтив ремонтират iPhone.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

момци, чеки да питам...има ли начин като ми звъни някой и съм му турил снимка, да не е такава майкроскопична и кръгла, а да излиза по-голяма? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...