Jump to content

Recommended Posts

А самия wireless charger не е ли с usb кабел и той? Къде точно ще го включиш? Реално спестяваш единствено ръгането на кабела в самия телефон. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В контакта.

 

Съгласен съм, че не е кой знае какво, просто исках да кажа, че има доста нови и интересни неща, които си заслужават. Най-малкото защото ще са много по-добре направени и изпипани от конкуретните продукти. Който каквото му е кеф в крайна сметка, но не виждам нещо по-добро на пазара с което да си сменя 5-цата в момента....освен идващата 6ца разбира се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Именно - демек никакво предимство :D

Слагането на зарядната станция ми отнема 0,14 секунди по-дълго.

+100

При мен беше на няква промоция с нексуса за 19.99$ иначе не бих го взел никога, ползвал съм го точно 2 пъти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А каква е далаверата с тези безжични зарядни? Представям си го, че включваш устройство в контакта и телефонът може да се зарежда от някакво разстояние? (направо си ми граничи със Sci-Fi :D) Или е по-скоро като докинг станция? 

 

Бтв, дано не ни разочароват довечера, защото това, което се вижда на снимките за момента хич не ме грабва :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно това е, че е wireless, но не значи безконтактно! Т.е. пак си слагаш телефона на определена повърхност (спец. възглавничка или др.), просто не му вкарваш жак. И това при Nokia струва още една Nokia  :hilezh:  :runterdrueck:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, заеби тогава.

 

Аз съм си свикнал като си включа телефона вечер до леглото да си разцъквам докато е на жицата. Отделно така можеш и да го ползваш дори да е на 2% батерия. А ако го слагаш на повърхност как ще говориш по него, ако си без ток, а ти трябва неотложно. Единствената далавера може би е, примерно ако си в работата и си го държиш върху безжичното зарядно постоянно. Дет се вика, това да е мястото на мобилния телефон (превърнал се в стационарен :D). Като това сигурно ще му скапе батерията доста скоропостижно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пълна глупост е реално

слагаш го в/у устройството и тва е..... нещо като безжичен докинг

 

 

ще има ли стрийм на представянето довечера ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще има ли стрийм на представянето довечера ? 

Не, защото представянето ще е утре вечер :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заеби, бахти кифладжиите, един стрийм не могат да пуснат като хората. Epic fail с наченки на цървулщина  :stupid: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стрийма е кофти или поне върви трудно при мен. Но е разбираемо според мен.

 

Бтв, с този Епъл Пей май ще ударят много лошо конкурентите в земята :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха-ха-ха! Драматично тънък  :hilezh:   ..... ще се разплача .....  :hilezh:

Редактирано от Thor
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...