Jump to content

Recommended Posts

На мен нещо ми писнА много вече iOS-a. А принципно съм стар заклет фен. Нещо обаче ме надразва напоследък. И тоя мащабиран iPod дет ше излиза сега, некакси не ме влече. Няма го вече трепета от ивента. 8-цата си е пак същото. Даже минАх на виндоус, че ми е по-различен. Евентуално може би часовник може да ме върне обратно.  :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен започна да ме дразни iOS-а (даже вече не се занимавам да ъпдейтвам) - доста е тъпо всичко да минава през iTunes платформа, а за безобразието да си даваш номера на кредитната карта при безплатни приложения не ми се говори. В крайна сметка отдавна (от към 2010-2012) това е "просто телефон" и не ми се върти живота около него. Хардуера и графиката са готини , но следващия телефон ще е Сони - бачка си на универсалния Андроид, а хардуера е не по-лош (да не говорим за камерата която е класи над Епъл-ската).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бати противния телефон, бат Стив Джобс се обръща в гроба сигурно....

Дано не изглежда така щото по снимки iOS7 e 1:1 с iOS8... Нищо ново...

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чудесен е, само таа стърчаща камера ше требва да я свАлим малко с машинката , че като го сложим на масата ше ми кантари на нея :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, ама все повече започва да прилича на Хамсунг, първо размера, после cheap Chinese вида... Все неща, от които съм искал да избягам и са накланяли везните в полза на Apple до този момент. Май ще почна да се оглеждам за някоя друга марка, колкото и да не ми се иска.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът е, че само една марка прави устройства с iOS :(

 

Заоблените ръбове няма да са толкова удобни за държане на телефона, това е сигурно, но пък и със сигурност ще се свиква. Все пак доста напомня на първия iPhone, така че....

 

4.7" си е бая голям, аз с моите "лапи" нямам какво да му бая. Предполагайки, че не мисля единствен сам по този начин предполагам и цената на 5S дълго време ще се запази атрактивна. Надявам се без да изненада никой. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5S вече се продава за малко над 1000лв. нов (16гб естествено), така че и това е вариант, който също обмислям. Интересно ми е кои от наш'те мили оператори ще предлагат 6-цата и най-вече - колко месеца след официалното представяне...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ivo-G - истината е по-скоро, че през последните години марката със S твърде много взе да прилича (ако не друго то технологично) на марката с A.... Не остана много място за маневриране между двете, не се сещам и какво революционно марката с A може да предложи... Пръстовите отпечатъци са добра идея, но и доста спорна. Остана едното шаси и качество на материалите плюс iOS (което не е малко), останалото все повече заприличва на разликата VW - Audi...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не се сещам и какво революционно марката с A може да предложи...

 

Не си ме разбрал правилно - аз не искам от телефона ми да ми прави мусака или да изстрелва спътници в околоземна орбита. Не очаквам и не изисквам от Apple революция в смартфоните всяка есен. Искам телефона ми да е добре изработен, от качествени материали, да е приятен на допир, да не му се бели боята все едно съм го боядисвал със спрей в гаража и да не изглежда все едно съм го намерил в пакет Зрънчо. iOS-a e яснo, че е superior, там няма кво да коментираме. За мен experience-a от използването на едно такова устройство се свежда до горе-долу две неща - да ти е приятно да го държиш в ръка и OS-a му да работи безпроблемно. Едното към момента започваме да го губим ми се струва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, ае са...като го оставиш нежно на масата, трее и да прави впечатление :hilezh:

освен тва, вече ше се познава че имаш 6тица ако потропва с тая изпъкнала камера

ей, как ми бърка в очите тва значи :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледате тъпи китайски мокъпи правени по инфо, пратено на производителите на кейсове... Едва ли ще стърчи 2мм камерата. Ще видим утре де :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ънлока с пръстов отпечатък + нфц + wearable ще е супер. Естествено очаквам да е направено културно, а не като андроид боклуците, които работят след вложени 2 дена флашвания и тн. и накрая след 6 месеца спират да получават ъпдейти от кораба майка щото има излезнал 182ри модел самсунг с още повече пластмаса от предишния :) Като говорим материали, сапфирения дисплей с още по-добра прозрачност и по-детайлна матрица отдолу дали няма да издуха конкуренцията :) Да не говорим ако пуснат wireless charging...

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледате тъпи китайски мокъпи правени по инфо, пратено на производителите на кейсове... Едва ли ще стърчи 2мм камерата. Ще видим утре де :)

Може и да стърчи, говореше се, че сензора ще е с оптична стабилизация и няма да могат да го поберат в много тънкия корпус. Колкото до сапфиреното стъкло - ако го сложат ще е супер, но май се говори само за 5.5 модела, че нямало да насмогнат да нарежат толкова стъкла. Всичко това са слухове, утре ще се чуе какво ще е всъщност. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wireless charger e супер тъпотия ползвам

един нексус5 с такова чудо и се зарежда три пъти по бавно, не виждам някво предимство

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предимството е един кабел по-малко на бюрото и едно usb по-малко заето на MBP-то ;) Мяташ го на чарджъра и забравяш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...