Jump to content

Recommended Posts

Точно така. Преди 9.3.1 можеше обаче докато си в Power mode режим да кажеш на Siri да ти пусне Night shift и така комбинираш и двете. Сега вече и това не може :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е това болежката. Просто има дни, когато не съм сигурен дали ще издържа до зарядното и си включвам Power Mode, а пък същевременно не искам да се лишавам и от Night shift, ако се е включил. Зареждам си батерията всяка вечер, без значение на колко % я сварвам. Това е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки, че масата от хора, които са минали на 6s/6s+ едва ли биха се върнали на по-малък.

Мисля, че ще останеш изненадан от процента ;) Аз го обмислям също серозно. Други около мен вече поръчаха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина не съм наясно, само предполагам. Единствените наблюдения, които имам са от преди 2-3 дни, на брат ми жената си купила 6s, не успяла да свикне с него. Помоли ме да пусна обява, че тя не е в час много с тези неща. Резултатът - продаден за около 1 час, като цената не е много надолу от нов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мисля, че е подводен камък...или с други думи...ние казахме, че криптираме и може да говорите спокойно...а те това целят. Да почнат да си правят нещата през едно приложение, че да ги следят по-лесно. Последно четох, че през чат приложението на гейм конзолите са уговаряли разни неща.

Редактирано от sky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 13 часа, zlobil написа:

Боднах 5СЕ вчера, not bad.....

И батерията ако му кара маалко повече от 5S ще е рай.

Според ревютата,които гледах - трябва да кара повече от 5S 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми писна да го издирвам от една седмица по хипермаркетите за техника, днес хванах намаленията и отнесох един 6ес...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото разбрах, има намаления и в Техномаркет и в Технополис. Аз лично го взех от Технополис, на вратата пишеше -10 % на всичко. Телефонът от 1 399 лв. излезе под 1 260 лв.

П.С. Ако някой си търси 5се и може да го открие някъде, би трябвало да излезе доста под 900 лв., което си е много добра оферта.

Редактирано от goshevv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам говориш за 5се. Ако смятам правилно, с тези -10 %, които са в момента, би трябвало цената да бъде 863 лв., което е доста по-добре, но наличностите специално в София са трагични, за другите градове не знам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера отидох да видя SE на живо и какво да кажа... Като изключим, че беше розов - първите впечатления бяха - ултра лек, лепва веднага в ръката и стои стабилно, не стърчи камера, всички икони се достигат без шпагати на пръстите.... Абсолютно бижу!

В посока минус спрямо 6S - за разглеждане на снимки и мултимедия екранът на 6S е по-подходящ. 3D touch липсва.

Ако някой се чуди на какво да мине от 5 / 5S / 6 - аз не бих се поколебал и за минута! SE е категоричния избор!

Сериозната дилема идва обаче дали си заслужава човек да прави рокада ако вече е с 6S към SE... [emoji848]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Телефона е рай, напълно ми задоволява изискванията какво точно тряа да може един телефон. Даунгрейда от от 5” към 4” така или иначе го направих още преди няколко месеца като слязох от 6 на 5S та не ми беше проблем. Батерията кара мааалко повече от 5S иначе реално си е 6S, 3D Touch-a не ми липсва щото така или иначе не съм имал 6S, предполагам че ще е удобен но не ми е болка за умиране. Единствено ми се иска да е малко по тежък. 

 

За мен лично телефонът е по-добър от 6/6S включително и като дизайн. Както каза @Moonland

 залепва в ръката заради ръбовете.                                                                                                                                            

 

 

пс : Некой да си търси iWatch 42mm sport black ?  

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си свикнал, да. Много по-голЕма от 3Д тъч, щото се бави и ще дразни. Мен ме дразни много и като го ъпдейтвам или като ми падне батерията и ми се оправи бъга дето гаси анимациите. Отнемат части от секундата но ми се моткат и много дразнят. Нямам време да ги чакам :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих ги поставил на равно с 3D touch.

Fingerprint-a на 6S e умопомрачително бърз!! Разликата не е просто теоретична, а силно осезаема. Реално човек не вижда вече фона ка лок-скриина - докато натисне копчето и телефонът е отключен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно това ми беше първото впечатление от телефона, не мога да видя писал ли ми е някой, звънял ли е някой, директно при светване на екрана е отключен. Не очаквах да има такава разлика, но наистина е брутално осезаема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...