Jump to content

Recommended Posts

Хора ,тези дето са против Айфона ,имате пълната свобода да не влизате в темата , и пълната свобода да експериментирате с други марки .

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

брей че си оригинален

що не пуснеш в ютуб някъв подобен клип в който питат американците за европа или за историята им ?

Или всеки е длъжен да знае къв е новият айфон 5 , да не говорим кви лузъри спряха по улицата...... що не се ориете някъде с тия малоумни видеота и картинки някъде , кво точно си мислиш че постигаш ? Оригиналност на форумно ниво ? :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:stupid:

НЕ! Дразни айфон ползватели като теб :hilezh:

Да не забравя в бързината, и да попитам. Ти за к'во се бориш тука ?

Редактирано от SinisteR
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не ме наричат зомби само щото съм решил да си купя айфон.

И да не ми обясняват как някой ми бил внушил да си го купя а всъщност бил боклук..... иначе в свободното време за 3ка с азиатски близначки ма за сега неуспешно...... :hilezh:

Един пример.

Вие сте фен на ауди , комшията е на бмв , обяснява ви че сте заслепен от отминалата слава на с2-ката , б4-ката и ц4-ката и ви обяснява да си вземете опел щото предлага същото за по-малко пари , продава се по-лесно и рядко вадят фейслифтове както ауди ? Кво прайм ? :dance:

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С кво ви засегнаха че се наежихте така?

Аз до скоро само си четях темата с интерес, дори на моменти се забавлявах как си сипвате песък у гащите, като малките деца в пясъчника :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

или виетнамки ,с 100 доларова месечна заплата ,за услугите си като на кукла .))

виетнамките са за андроид юзърите .... нали те им сглобяват нано-пластмас-технологичните смартфони..... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виетнамките са за андроид юзърите .... нали те им сглобяват нано-пластмас-технологичните смартфони..... :hilezh:

:hilezh: :hilezh: :hilezh:

нали знаеш по този повод народа е казал

Нем е гледай че съм гола боса ,а ме гледай каква пу.ка нося ))))))))))))))))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май не съм се обяснил правилно,съжалявам за което.

Като оставим факта,че СПОРЕД МЕН един 30 см кабел няма как да струва 27 долара....

Въпроса бе следният и затова се обяснява че малко сте пристрастни,а инак кой-колко се е прецакал няма да коментираме :) ние сме големи хора.

Тук се обяснява,че аджеба това било няква панацея,тва е някакъв извънземен гаджет раииш ли и аджеба няма по добро от него.Та именно това се опитвам да обясня аз.За трети пореден модел - какви са аджеба иновациите.От 4 до 5 (3 модела,3 години) какви са иновациите....

Сладки приказки на пъпчиви американци (така ми се види)

А приказките бяха големи...."Вие са кат излезе петицата,че видите..." (към Кадиев smile.gif)

Е,и? Кво видяхме? - Same shit,different colour

Редактирано от Fitil4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво прайм ? :dance:

Преставате да ръсите глупости

и преставате да коментирате финансовата част ....защото С3 не е по-еФтин от Ай...5

"масони"

Редактирано от Kadiev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и преставате да коментирате финансовата част ....защото С3 не е по-ефтин от Ай...5

"масони"

Ми то тва ваш'те хора ги ръсят тия. Айфоня бил 1500лв. пък Нексусите били по 500 и вършели същата работа. Не знам колко пъти трябва да напишем, че това са пълни глупости и че Айфона е дори по-евтин от S3. :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема да коментирам изблиците и глупавите коментари

Става ми тъжно като чета кви глупости се пишат в името на една слушалка :steinigung:

Сполай ви ...и успех със следващата иновация и извънземна технология :zustimm:

Аз бех до тук ....

Редактирано от Kadiev
  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега много ме мързи, но утре ще има много триене... Ако не спрете с глупостите и други бонуси ще има :respekt: Да не кажете, че не съм предупредил, направихте темата на гъз :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бех до тук ....

Разгеле умен човек. Дано и другите хитри незомбирани съветващи да поемат нанекъде тихичко.

Тук се обяснява,че аджеба това било няква панацея,тва е някакъв извънземен гаджет раииш ли и аджеба няма по добро от него.Та именно това се опитвам да обясня аз.

Ае батин,

Къв е тоо мерак да ги обясниш тея неща на простите?

Я ги заеби зомбитата да си харчат парите за ишит. Те вече разбраха колко голем хитрец си.

Редактирано от Чудомиргошев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преставате да ръсите глупости

и преставате да коментирате финансовата част ....защото С3 не е по-еФтин от Ай...5

"масони"

тва пък от къде го измисли

финансовата страна на нещата не съм отварял и дума щото нещата са кантар раУта , тва го обясняваха флеймвъщите ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М-даа стари спорове на нов глас. Изчетох с интерес всички мнения. Просто сблъсък на различни вкусове и поглед към нещата. Затова има достатъчен избор по магазините - всеки да си избере това, което му пасва. Факт е, че това е първия айфон който ми харесва като дизайн и размер. Функционално си е 4ss. NFC няма - ама не е нужен казват. Пак ми обясняват какво ми трябва и какво не. Все пак според мен този стандарт ще се наложи и ще се появи в 5s. Оправданието, че си имат пасбуук не струва, защото говорим за нещо съвсем различно. NFC към момента има три основни приложения - разплащания(като peypass), сигурен безжичен трансфер на файлове(поради малкото разстояние от което действа технологията) и активиране на различни settings профили в телефона (изключително полезно, посредством nfc тагове). Относно буксата - в един спор с Живко изразих мнение, че е крайно време да я сменят - е та познах. Абсурдното е, че ми прилича на такава на Сименс от преди доста години. Естествено ремиксирана. Но нови неща трудно се измислят. Има още един интересен момент - европейското изискване за унифициране на конекторите. Доста време им се разминава на Епъл. Всички други спазиха изискванията, което намали количеството зарядни по шкафове и колата. В крайна сметка заобикалят по този начин Engadget link Относно сроковете за пускане - мисля, че Мтел ще го предлагат първи, защото са най-наясно с lte. Не ме разбирайте погрешно - не правя реклама. Още повече, че след дългоооогодишни взаимоотношения с тях, вече съм доволен клиент на друг оператор. Проблемът тук е, че за lte все още няма унифициран стандарт и повечето оператори си имат собственни изисквания. Пример от Engadget link Engadget link 2 . Наносим картата също ще забави нещата. Малко се получава, че Епъл почват да се налагат и на операторите, което няма да минава дълго време. Микросим стандарта е за някои от тях все още нов. Макар, че мисля първата такава карта ползвах в Италия края на 2005. Засегнахте и доста други теми за андроид, Самсунг и HTC. Да изработката на Самсунг си е пластмасова, но лично за мен S3 е с доста стилен и изчистен дизайн. Та не бяха ли първите айфони пластмасарийки. И тези абсурдни патентни дела, които засягат предимно външния вид. От тази гледна точка Блакбери трябваше да съдят Нокиа за определени техни модели, но не са го направили. Четох интересно интервю по въпроса Technews link . Не мислете, че се заяждам. Опитвам се да бъда обективен. Ползвал съм едновременно 4S, HTC Sensation и SGS 3. Определено от последните два съм най-доволен. 4s-а, колкото и да е готин има по-нисък живот на батерията. Дразнеше ме с нотификейшън бара, който не беше съвсем нотификейшън. Call sms manager, който даже и не предполагах, че може и да липсва в такъв клас телефон, дори и като работещо приложение от маркета(не говоря за джейлбрейкнати). Пращането на файлове, което ви е писнало да го слушате. Качването и организирането на музика и видео - също не ми харесва и губи време. Запис на разговор няма - това пък как ме спаси веднъж. Сега ще кажете - не е законно. Ама "...този разговор може да бъде записан..." е законно нали? Имаше и други дребни неща, но в момента не ми идва наум. Та мнооого ме изкефи дизайна на 5-цата. Ще го огледам, ще видя дали са се появили поне част от функциите, които преди ми липсваха и може най-накрая да се сработим за по-дълго време с айфона. Между другото отчасти ще разбера това на 19 септември, като дойде ъпдейта до ios6. Стига, че това словоизлияние стана книга и повечето от вас няма да имат търпението да го дочетат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Струва ми се, че най-големия проблем ще бъде с тези нано сим карти..Дори да имат мтел, всички други няма да ги предлагат в близко бъдеще. Остава изхода само със смяна на оператор и нов договор! Много зле изглежда, дано не съм прав.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живко пита:

"Кой беше ти? Познаваш ли го лично за се се обръщаш по име? И къде е спорът? Живко е питал : Какво му е на сегашния конектор? "

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има известен шанс за iPhone 5 A1429 GSM да работи в 1800Mhz мрежата на Мтел, която отговаря на LTE Band 3 и се твърди в спецификацията на A1429, че се поддържа. Докато не се пробва не се вярва обаче. Едно е сигурно. Не вземайте щатски айфон ако искате LTE в Европа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и преставате да коментирате финансовата част ....защото С3 не е по-еФтин от Ай...5

е точно де, правят ви обир по сред бял ден :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това късно време ,няма ли някоя мадама до тебе ,че такива романи пишеш

:hilezh: Какво си мислеш, че ще отговоря - има :rolleyes:

Ех как се радваме, че си обърнал внимание на айфона и му даваш шанс... :flehan:

Мтел ли ти казаха, че ще работи с тяхната LTE мрежа?

Ха, по стила ми приличаш много на някой, който мисля караше в насрещното. Няма нужда от сарказъм. Не робувам на марки, а на функционалност. Имам си критерии и не задължавам никого с тях. Споделям реални впечатления и забележки, а не измислени. Моля бъдете обективни, а не изключително пристрастни. Това прави форума полезен, а не раздувките и излишните драсканици. Естествено, че някой може да причисли писанията ми към тях, но това е по-скоро признак на субективизъм.

Живко пита:

"Кой беше ти? Познаваш ли го лично за се се обръщаш по име? И къде е спорът? Живко е питал : Какво му е на сегашния конектор? "

Не сме пили ракия заедно, но по ракиено време сме спорили доста ползотворно. :hilezh:

Има известен шанс за iPhone 5 A1429 GSM да работи в 1800Mhz мрежата на Мтел, която отговаря на LTE Band 3 и се твърди в спецификацията на A1429, че се поддържа. Докато не се пробва не се вярва обаче. Едно е сигурно. Не вземайте щатски айфон ако искате LTE в Европа.

Това имах предвид. Да внимават хората с покупката, заради тази функционалност. Постнал съм линкове, където са дадени различните модификации и е разяснено в общи линии. Макар и да не съм запознат в подробности, информацията която си набавям ми е достатъчна, за да си направя определени изводи. Доколкото знам, друг оператор в страната не провежда LTE тестове. Мен лично към момента не ме интересува лте. Това което получавам ми е достатъчно, а и ползващите технологията се оплакват от енергоемкостта на технологията, което пък е обяснимо. Явно не си обърнал внимание на това, че не съм манекен на Мтел :hilezh: Клиент вече също. Ако имаш допълнителна информация за lte при другите оператори, моля сподели я, бъди полезен.

Лека нощ на всички! :)

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...