Jump to content

Recommended Posts

Бухаха, сега разгледах подробно горната картинка, тия дръпнатите лъжат за световно, стендбай над един месец, бухахах.

Човек не го казвам да се заяждам, кво си се наежил.

Сериозно имам запазен 4с за продажба. Мога ли да му търся.600 и има ли някой интерес

Къде видя заяждане, такъв е вторичния пазар на двата продукта. Епъл си държи дълго време цената. Да не ти правя сравнение между макбук и лаптоп на самсунг, че там е трагично за корейците.

Пускай го ТУК, ако е купуван от БГ и има остатъчна гаранция ще замине бързо.

ПП: Ако ползваш добър абонаментен план и купуваш айфон през модел, можеш да даваш по 150-200 лв на две години, за притежанието му. Това го казвам с идеята, че не всички ползватели са зомбита спящи всеки октомври пред магазините.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не вярвам на посоченото число за стендбай, доста неадеквятно...

Мерси за линка.

Сменяема ли е батерията на 5-цата и има ли слот за външна памет?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменяема ли е батерията на 5-цата и има ли слот за външна памет?

Сменяема в сервиз, както и на всеки айфон. Слот за външна карта няма както и никой айфон, както ще стане и с SGS, вече стана с HTC.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4-ки на две години вървят по 500 като стой та гледай и ги нямя много. Та 600 за 4S си е оферта. Пробвай и ще видиш. Само да не е 600 отключен към вски оператори с гевей.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменяема в сервиз, както и на всеки айфон. Слот за външна карта няма както и никой айфон, както ще стане и с SGS, вече стана с HTC.

Човекът пита, ако му свърши батерията, дали може да си сложи резервната - голям плюс при дълги пътувания и активно използване на телефона. А сервиза е ясен - той не може да ти помогне за бързосвършващата батерия на айфона. Затова е хубаво да има алтернатива, а политиката на Епъл е, че не предоставят такава. За sd картите HTC направиха голяма грешка, затова и поредния ми смартфон не беше техен. Мисля ще осъзнаят, че много от потребителите им търсят тази възможност. А и цената за повечето памет не е люта както при айфон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За sd картите HTC направиха голяма грешка, затова и поредния ми смартфон не беше техен. Мисля ще осъзнаят, че много от потребителите им търсят тази възможност. А и цената за повечето памет не е люта както при айфон.

Скоро и самсунг няма да имат, защото андроида няма да го поддържа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да питам: Колко може да кара батерията на 4-ката с версия 4.3.5 ?

Питам, защото приятелката ми мисли да взима 5-ца (зомби си е (според мене)) и обмислям дали да не взема 4-ката за служебна слушалка...

Колко може да кара с по 2 часа разговори дневно ? 2 дни ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дали може да си сложи резервната - голям плюс при дълги пътувания и активно използване на телефона.

какви са тия дълги пътувания в които нямаш под ръка гнездо на запалка, или 220 волтов контакт в хотелската стая?

Sent from плодзеленчука.

Колко може да кара с по 2 часа разговори дневно ? 2 дни ?

В началото сложно, защото ще го ръчкаш много. Иначе само с лалане може и да изкарва ден и половина два. Толкова ли ти е важно да го зареждаш на два дни?

Sent from плодзеленчука.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да питам: Колко може да кара батерията на 4-ката с версия 4.3.5 ?

Питам, защото приятелката ми мисли да взима 5-ца (зомби си е (според мене)) и обмислям дали да не взема 4-ката за служебна слушалка...

Колко може да кара с по 2 часа разговори дневно ? 2 дни ?

трудна работа....

ps : 4s-ка за 600 пари е оферта отсЕкъде , ще го грабнат още същият ден 100%

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

голям плюс при дълги пътувания и активно използване на телефона.

Голям плюс при дълги пътувания е носенето на зарядно. Продават всякакви. Дори и за автомобил.

За sd картите HTC направиха голяма грешка, затова и поредния ми смартфон не беше техен. Мисля ще осъзнаят, че много от потребителите им търсят тази възможност.

Те вече са се осъзнали. Трябва и ти да осъзнаеш защо SD слотовете изчезват. Не е много сложно: http://www.androidcentral.com/why-nexus-devices-have-no-sd-card

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро и самсунг няма да имат, защото андроида няма да го поддържа.

Не бях чел за това, по-скоро срещнах информация за увеличаване на поддържания обем.

какви са тия дълги пътувания в които нямаш под ръка гнездо на запалка, или 220 волтов контакт в хотелската стая?

Sent from плодзеленчука.

В началото сложно, защото ще го ръчкаш много. Иначе само с лалане може и да изкарва ден и половина два. Толкова ли ти е важно да го зареждаш на два дни?

Sent from плодзеленчука.

Навигация в пешеходен режим. При снимане също доста пада батерията, особено ако снимаш hd видео. Казвам ви реална ситуация. Не знам дали сте забелязали, но примерно в Италия и Франция сока на телефоните заминава доста по-бързо. Това е и поради факта, че повечето клетки са изведени извън урбанизираните зони, а в тях има само малки поддържащи.

Голям плюс при дълги пътувания е носенето на зарядно. Продават всякакви. Дори и за автомобил.

Те вече са се осъзнали. Трябва и ти да осъзнаеш защо SD слотовете изчезват. Не е много сложно: http://www.androidcentral.com/why-nexus-devices-have-no-sd-card

Сарказма е излишен. Имам винаги всичко необходимо като аксесоари. Коментирам друга ситуация. Относно sd картата, нямам нищо против да я направят вградена, стига цената и да не е пладнешки обир както при Епъл и да е оптимална за мен към момента. Само не ми казвай, че в цената на разширената памет на айфон има разумен резон, защото реално не получаваш повече хардуер освен памет, а плащаш още един телефон.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно sd картата, нямам нищо против да я направят вградена, стига цената и да не е пладнешки обир както при Епъл и да е оптимална за мен към момента. Само не ми казвай, че в цената на разширената памет на айфон има разумен резон, защото реално не получаваш повече хардуер освен памет, а плащаш още един телефон.

как така сд картата да е вградена? То тогава не е сд карта. Айфоните, нексусите и вече HTC нямат слотове, защото... прочети статията. И 100лв отгоре на 1000+лв още един телефон ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

16GB винаги са ми били екстра. :zustimm:

От една година не ми стигат. В момента от вградената 16gb на S3 има свободни 3, а на външната 32gb ми остават 6. Синът ми изрева за място на морето, а не му се триеха песни и снимки. Неговия е 16 gb.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи е пауър юзър с много качени филми.

Всъщност е без значение кой с какво заема гигабайтите.

По-важното е че SD слотът ще изчезне като флаша и инфрареда.

Редактирано от Чудомиргошев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как така сд картата да е вградена? То тогава не е сд карта. Айфоните, нексусите и вече HTC нямат слотове, защото... прочети статията. И 100лв отгоре на 1000+лв още един телефон ли е?

Вградена памет изобщо. На повечето от тях я показва като internal sdcard. Цената на повечето памет при тези телефони си е абсолютно разумна в сравнение с ябълката.

Четох статията. Съгласен съм за партишъна, защото на стари телефони съм правил репартишън на картата, за да пасне на определени ромове и работи по-бързо.

Значи е пауър юзър с много качени филми.

Всъщност е без значение кой с какво заема гигабайтите.

По-важното е че SD слотът ще изчезне като флаша и инфрареда.

Освен филми, музика, игри по около 1,3 gb държа и семейни албуми от порядъка на 20 гб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз на морето си нося лаптопЯ 500 гб + никонЯ 2 х 8 гб + 1 х 16 гб и все някак се оправям с мястото. Ако защракам с недостижимия, качвам в дропбокса, или във бокса, по памет имам 15 гб. Облака и той е опция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги има опция да си носиш. Ама често ми писва да ми виси на врата Canon-а по 12 часа, чанта с обективи, чанта с ... Сменяме се с жената. И го носим през ден. А дропбокса не играе тук, защото в роуминг как да си стигна до 50gb. И само трупам, трупам, после нова карта :hilezh: Затова харесвам устройствата всичко в едно.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм си подбрал едни 3-4 хиляди снимки, които съм качил в телефона. Повече нямам време да прелиствам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шпек, аз на почивка, ако не направя едно 2-3 хиляди снимки на ден, не се примирявам.Сега търся външен диск 2 терабайта (поне), за да мога да ида една седмица на почивка. :hilezh:

Редактирано от martinich
  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...