Jump to content

Recommended Posts

всички сте фенове на ифоун, а си спамите сами темата с мнения за сгс. и после търсим модератор да чисти, е не е ли малко нагло?

Нагли са част от хемороид-феновете, дето се опитват да убедят собствениците на айфони как са се преебали :hilezh:

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато разглеждате Top 25 във App store и сте примерно на 235тото поред приложение и влезнете в него да го разглеждате или сваляте, като натиснете горен ляв бутон връща ли ви в началото на номер 1? Досадно е ако искам след 235 да разгледам 236 тото поред и трябва да ги прелистя всичките отново по 25 на страница....Пропускам ли нещо или си е така?

Супер е, че Сири в новата версия 6 ще предлага гласова навигация която може да се чува от уредбата на колата през блутута и практически който няма фабрично нави в колата си добавя нова екстра..., която освен всичко ще ти казва времето и какво ли не още достъпно през Сири.

Редактирано от MSM
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За разглеждането на апликации от App Стор-а и при мен е така - връща отначалото и пак трябва да скролваш като луд.

Редактирано от Wizi
Безсмислен цитат на последно мнение в темата!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обикновено като съм в колата, гледам през прозорците и се вижда какво е времето без да се налага допитване до Siri, който работи с данни (и съответно ще е труден в по-забитите местности).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой ъпдейтна ли

аз вече съм със шистицъ

Първо чистих телефона, че нямаше място. Сега компютъра, че на C нямаше за бакъп и прекрати инсталирането.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато разглеждате Top 25 във App store и сте примерно на 235тото поред приложение и влезнете в него да го разглеждате или сваляте, като натиснете горен ляв ...

Ако само го разглеждаш и натиснеш back - пак си на 235-то, но свалиш ли го - отиваш на No.1. <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спира звуци за период от време, като можеш да укажеш от кого искаш да си притесняван.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За какво служи новата функция do not disturb

Като нанкаш да не ти звъни и можеш да настройваш кой да ти звъни или ако два пъти звънне и т. н. Доста детайлно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Do not disturb - крайно време беше да я въведат тази функция. Винаги съм я търсил. Имал съм я и на несмартфони. Maps видяхте ли, не е като на рекламата, ама...Google ли ползват за база?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой ъпдейтна ли

аз вече съм със шистицъ

И аз. Всичко мина гладко, да видим как ще е. Има доста неща, които ми липсваха :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...