Jump to content

Recommended Posts

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как се правеше ейпъл ид без да се адва кредитна карта

През телефона май не ставаше. На компютъра през iTunes.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беха, дано станат пак.

Се тая, телефона е доста по добър отколкото се разбираше по клипове и картинки.

пс Не мислех, че има нещо по бързо от айпада ми. Учудване, че пак е на апъл ( за визи и ред-а).

Редактирано от shpeksi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как се правеше ейпъл ид без да се адва кредитна карта

По спомен си избираш да свалиш безплатна програмка и само тогава имаш опцията да продължиш регистрацията на нов Apple ID (вероятно почти същото като "ейпъл ид") без да ти иска кредитна карта.

Пичове, който се уредил с iPhone да бъде щастлив. След малко братята китайци ще разберат, че до сега са използвали пръчки за комуникация и много вероятно да изкупят всички бройки за дълго време напред. iPhone 5 е одобрен за продажба в тяхната географска ширина.

п.с.

чакам с нетърпение да видя как ще

повлияе това на акциите им

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги може ли някой да ми обясни какво да направя че да не ми прави синхронизация на старите вече качени неща на телефона а само на новите при влизане в iTunes.....много ме дразни това. :angry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

избираш с отметките кое да синхронизира и кое не.

Пс : колко ви държи батерията на 5-ците моята имам чувството че се изпарява , тая нощ на стендбай е паднала със 7 %.....май държи по малко от 4-ката.

Визи става така , мерси....че бях направил 4-5 айфона с моя акаунт и стана голямо мазало....

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи е слабичка , даже помислих че моя е прецакан....ся пак трябва да накупя зарядни за навсякъде....

да,и аз мисля да взимам кабел за колата ( то май не е много евтин,незнам)и да си стои там....абе споко,това да му е кусура :bia:/>

Редактирано от Kissman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си едно усб за запалката, какъв кабел за колата :) Препоръчвам това: http://dice.bg/belkin-car-usb-zarqdno-za-kola-za-mobilni-telefoni-item1968

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А.. 2А имало. Най-добре едни по-дебелички кабели отпред до акумулатора. :P

2А не е ли за iPad дето има 10 пъти по-голяма батерия? Масово зарядните са с 1А :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да питам нещо, на тапатолк-а като събскрайбна топиците които искам да ми следи не ми излизат Push notifications, а съм ги разрешил. Някакви настройки ли съм пропуснал ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да питам нещо, на тапатолк-а като събскрайбна топиците които искам да ми следи не ми излизат Push notifications, а съм ги разрешил. Някакви настройки ли съм пропуснал ?

В Notification & Sync трябва да са ти включени, освен това и в Notification Center-a на iOS-a.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А.. 2А имало. Най-добре едни по-дебелички кабели отпред до акумулатора. :P/>

2А не е ли за iPad дето има 10 пъти по-голяма батерия? Масово зарядните са с 1А :unsure:/>

2А е по-добре от 1А , а за по-дебелите кабели все едно не съм го прочел :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми добре, другия път ще предложа по-тънки кабели B)

По-бързия заряд не скапва ли батерията? Ако зарядното вкъщи ми е 1А, оригиналното ми за кола и то е 1А, защо да взимам китайско 2А?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Notification & Sync трябва да са ти включени, освен това и в Notification Center-a на iOS-a.

Да и на двете места са включени, дори в опциите присъства форума и пак е отметнато да получавам при нови лс и събскрайбнати топици. Бъг може би. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и на двете места са включени, дори в опциите присъства форума и пак е отметнато да получавам при нови лс и събскрайбнати топици. Бъг може би. sad.gif

При мен работи, току що го включих. blink.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...