Jump to content

Recommended Posts

Съжалявам, прочетох, че търси 4. 900лв за 4с въпреки всичко са много. Има за по 700лв добри телефони. Справка форума на айфон България, и оказиона на новмак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аутото на 90% от времето работи по-ярко от колкото трябва. Т.е хаби повече батерия. Все пак никой не те спира да си го държиш, но огромната част от разхода на енергия отива за видеокарта+дисплей. Второто комбинира инфо от клетките и GPS-а за да знае примерно като минеш границата да се закачиш за гръцкия телеком, а не да седиш на мТел до солун дет се вика :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аутото на 90% от времето работи по-ярко от колкото трябва. Т.е хаби повече батерия.

Ще ме прощаваш колега ма в тва няма никва логика.

Стана ми интересно вие на колко % си държите яркост-а принципно ? На мен под 100% ми се вижда няк'си неестествен дисплея. :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ауто променя интензитета съобразно околното осветление, нали? При мен дисплея е на 50%, но свети различно ярко все на 50%.

Клавиатурата също гасне, ако наоколо е много светло. Готина работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ауто променя интензитета съобразно околното осветление, нали? При мен дисплея е на 50%, но свети различно ярко все на 50%.

Клавиатурата също гасне, ако наоколо е много светло. Готина работа.

да много яко гасне клавиатурата на айфона :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Аутото" използва сензорите на камерата за да определи яркостта на дисплея. Ако е включено, плъзгача горе няма особено значение, щото след някви секунди ще си го коригира. Принципно работи добре, но на нормална светлина свети по-ярко от колкото на мен примерно ми харесва. Аз съм си го настроил на 45 процента, през деня виждам супер, сутрин като ме събуди алармата не ми вади окото примерно като си отворя нещо докато съм сънен. Всеки различно, просто ви давам съвет как да си повишите часовете преди зареждане :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, разбира се. Днес видях на живо 5-цата, наистина работи осезаемо бързо.

Избрах си коледен подарък хаха, а жена ми ще намаже 4-ката ми. Айфона определено не ми е удобен за много говорене и няма да си сменя Е66-цата с 4-ката. =)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези, които имат 5ца от мтел, доволни ли са и нормално ли са се сдобили с нея? Вярно ли е, че има проблеми с ИОС?

да,доволен съм,аз съм от тия дето нормално са се сдобили с нея,с поръчка от сайта им и не виждам да има проблеми с iOS-а

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези, които имат 5ца от мтел, доволни ли са и нормално ли са се сдобили с нея? Вярно ли е, че има проблеми с ИОС?

я кажи ненормално сдобиване с телефон от мтел ,че ми стана интересно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема нищо нормално в сдобиването с айфон 5 от мтел :D/>

При мен беше проблем покупката на 5 ца когато го пуснаха,на третия ден след представянето открих една бройка в провинцията и ходих да си го взема.Сега на второто им зареждане ми се обадиха и ми докараха още една бройка направо вкъщи с куриер.Черния обаче е по хубав от белия ,поне според мен.В мтел и сега ли нямат бройки?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямат. Имат бройки за корпоративни клиенти само, заявихме миналата седмица с някви шефчета, връзки глупости, сега проблема им е разпространението на запазените телефони :D/> Смешна работа. Нормалнит клиенти чакат още. А през тва време Apple почнаха разпространение в Китай. Така, че така ще е и за напред. Ако не и по-лошо.

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я кажи ненормално сдобиване с телефон от мтел ,че ми стана интересно

3gs-а го взех, след като ми дадоха списък с последните останали налични телефони в София и се почна едно лудо звънене и обикаляне.

4s-а пък после пак имаше списъци и пак благодарение на контакти успях да предредя некви хора и си взех.

А под нормално разбирам да отида в магазин Х и да си го купя или евентуално да го изтеглят от някой магазин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През ръцете ми са минали 10-15 iphonе-а, пердимно 4 и 4ски от Мтел, все нормално закупени =)

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...