Jump to content

Recommended Posts

И при мен сега изрева ама не ми зареди топика а празен екран. Трябваше да го презаредя от нормалното меню.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен сега изрева ама не ми зареди топика а празен екран. Трябваше да го презаредя от нормалното меню.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Да, и при мен така... stupid.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това младежи е дискутирано в темата за тапаталка. Чакаме! hilezh.gif

hilezh.gif

Знам, бе маме, ама нали от тогава 15-16 ъпдейта направихме, та сравняваме, може да има някаква промяна, знам ли. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, бе маме, ама нали от тогава 15-16 ъпдейта направихме, та сравняваме, може да има някаква промяна, знам ли. :)/>/>

Е, има промяна бе маме - вместо грешка ти дава бял екран - малко ли е? :hilezh:/>

Сега е ред на Методи да помрънка :hilezh:

Редактирано от edinak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След ъпдейта към новия iOS батериите започнаха да падат яко; поразрових се в нета и открих че ако се изключат няколко опции (май са нови, или при ъпдейта се включват сами) и нещата с батерията се нормализират (горе-долу).

Разгледайте за това, разликата е много съществена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По интернет има изписани тонове информация за това как да си удължиш живота на батерията. Защо не пробваш с едно гугъл търсене ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щото във форума има хора които го ползват от месец и нагоре и може евентуално да дадът точен съвет какво да се направи а не да пробвам хилядите съвети в интернет които в едно 70% от случаите са абсолютно ненужни и неработещи :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си едно усб за запалката, какъв кабел за колата :)/> Препоръчвам това: http://dice.bg/belkin-car-usb-zarqdno-za-kola-za-mobilni-telefoni-item1968

аз имам такова устройство за кола но нали трябва в него дз се включи кабел-такъв имах предвид за да не размотавам напред назад единствения в комплекта

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уточнявам, че при мен на 4-ка и ipad3 имасе такъв катастрофален ефект ъпдейта.

[24/09/12 13:17:10] * Kliment Toshkov ?: settings > general > privacy > location services > system services (scroll bottom)

[24/09/12 13:17:14] * Kliment Toshkov ?: disable

[24/09/12 13:17:17] * Kliment Toshkov ?: genius for apps

[24/09/12 13:17:20] * Kliment Toshkov ?: location based iads

[24/09/12 13:17:21] * Kliment Toshkov ?: traffic

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам такова устройство за кола но нали трябва в него дз се включи кабел-такъв имах предвид за да не размотавам напред назад единствения в комплекта

Аз си купих неоригинален кабел за 15 лева или нещо такова - само пари на вятъра. След точно 3 дена започна да дава This Tool Doesn't support charging или нещо такова. Земи си оригинален кабел да ти е мирна главата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от тия нови ъпдейти ...батерията за 2 дни ми е чаЛ ...при това всичко тотално на офф... :steinigung:/>

какви са тия нови ъпдейти?? сам ли ги слагаш и какво представляват :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги какво ви полазва в settings - usage , в момента ми показва :

usage 42 min

stanby 3h15min

4-ката не е в мен но на нея нямаше ли повече информация , това 3h15min какво е? в режим на разговори или ?

и другото нещо което ми направи впечатление е че в Weather можех на 4-ката да гледам детайли за следващият ден а на петицата има инфо само за текущият?

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз понеже, нали съм съдран чувал и искам да се консултирам за цената на една 4s-ка FU бела 64GB около 22-3 месеца остатъчна гаранция - 900 пари! ОК ли е или ше се намахам много сериозно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз понеже, нали съм съдран чувал и искам да се консултирам за цената на една 4s-ка FU бела 64GB около 22-3 месеца остатъчна гаранция - 900 пари! ОК ли е или ше се намахам много сериозно?

Много са. 5цата ми излиза с мТел 999лв. Втора употреба 4S над 4-500лв в перфектно състояние е набутвация. Тая гаранция не значи НИЩО. Единствения демидж, който може да ти отнесе телефона е да спраскаш стъкло, което е 100-150лв ремонт и гаранцията НЯМА да ти го покрие. Гледай като зимаш за жълти петна по дисплея. Отвори някво БЯЛО приложение, като писане на нов мейл примерно и хубаво огледай. Най-често дясната страна по ръба има жълто леко петно, което ако те дразни не зимаш телефона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай насам тия за по 400-500 пари и да не са съдрани от ползване!

Може и на ЛС.

пп: да изплащам нещо на мтел, не мерси! Също така, не ЖЕЛАЯ някой да ми казва, какъв план да ползвам че да си взема трошляка от него. Мразим такива задължителни неща. Не стига че съм длъжен да ги ползвам че и плана да ми казват какъв да бъде :steinigung: Айде нема нужда!

Редактирано от SinisteR
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно батерията. Има няколко неща, които се правят и ще усетите ГОЛЯМА разлика. Пиша ги тук, нищо че ги има на сто места по нета, това са нещата, които лично правя и карам по ден и половина - два дена постоянно говорене и тормоз на телефона.

- Settings -> Bluetooth -> Off

- Settings -> Brightness & Wallpaper -> Auto-Brighness -> Off

- Settings -> Brightness & Wallpaper -> Brightness -> 45-50%

- Settings -> Privacy -> Location Services -> System Services (най-долу) -> Cell Network Search -> Off

- Settings -> Privacy -> Location Services -> System Services (най-долу) -> Diagnostics & Usage -> Off

- Settings -> Privacy -> Location Services -> System Services (най-долу) -> Genius for Apps -> Off

- Settings -> Privacy -> Location Services -> System Services (най-долу) -> Location-based iAds -> Off

- Settings -> Privacy -> Location Services -> System Services (най-долу) -> Setting Time Zone -> Off

- Settings -> Privacy -> Location Services -> System Services (най-долу) -> Traffic -> Off

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втора употреба 4S над 4-500лв в перфектно състояние е набутвация.

Къде ги тия 4S с по 22-23 месеца гаранция по 400лв. в перфектно състояние да взема 2?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нужно ли ти е 64гб ? За 400-500лв 4с ще изглежда като ритан чайник :)/>

Не съм настоятелен да е точно 64GB но ми се стори че е добра оферта, и реших да питам АКБ за още едно мнение :)

пп: мерси! Получих отговорите, на въпросите. Нека не стават драми :hilezh:

Редактирано от SinisteR
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...