Jump to content

Recommended Posts

И тази година има iTunes - 12 Days of Christmas - теглете да не изтървете авантата... че еЙпъл рядко дава :hilezh:

Също така приложението за фото-обработка Snapseed e безплатно към момента. Много е добро. Преди беше към 4-5 еУро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе вие занимавате ли да спирате отворените програми. Не забелязвам да пада по бързо батерията като не ги спирам.

Зависи, кои програми. Ако имаш отворени примерно foursquare, skype, whatsapp, kalendari, viber и тн. неща, които работят отзад определено ще ти падне по-бързо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ако затварям Viber или imo-то се губи смисъла на тоя телефон. Явно нема угодия.

Добре де, като ги затвориш какво? Вайбъра работи, ИМО-то - също...???

Оп.. Имах предвид IM + ... За ИМО - идея нямам, но едва ли е по-различно.

Оставяш си пуша пуснат и си капитан на кораб. :zustimm:/>

Ако не вярваш - да ти пратя тел на лични да те наспамвам :hilezh:

Редактирано от edinak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, като ги затвориш какво? Вайбъра работи, ИМО-то - също...???

Оп.. Имах предвид IM + ... За ИМО - идея нямам, но едва ли е по-различно.

Оставяш си пуша пуснат и си капитан на кораб. zustimm.gif

Не звъни телефона ако е затворен вайбъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Измести се темата, идеята ми е че не ми се занимава да ги затварям всеки ден. Примерно майла, имо-то, и т. н. При мен два дена изкарва телефона с това ползване ще почна да ги затварям да видя има ли съществена разлика и ще пиша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да знае приложение с което може да се измери разстояние (височина на сграда)?

Самолет и вълшебни думи: "Аллах ул Акбар" :hilezh:/>/>

https://itunes.apple.com/us/app/easymeasure-measure-your-camera!/id349530105?mt=8

https://itunes.apple.com/us/app/spectaruler/id404900564?mt=8

Линковете са ти от Живко !

Редактирано от edinak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да знае приложение с което може да се измери разстояние (височина на сграда)?

Сериозно ли питаш? hilezh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има. Днес питах - ако го поръчаш днес, утре-вдругиден отиваш да си го вземеш. Не съм пробвал, за да потвърдя думите им.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много разправия да обикалям като изпаднал магазините. Явно отмина вълната, гледам, че вече пускат реклами по телевизията - може да им застояват :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отваряш на нета магазините на Германос ,Глобул и Интърнити около теб.Звънкаш по един телефон с въпроса имате ли наличен ,и ако си късметлия отиваш в точния магазин.После ако тези около теб нямат бройки разширяваш радиуса на търсене.Аз така купих първата петица когато го пуснаха.Пък и ще спестиш доста време

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A защо да си причиняваш тоя стрес, като можеш да си го поръчаш в даден магазин и на другия ден да си го вземеш от там? Ако си кий акаунт, търговеца ти го носи на крака в офиса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...