Jump to content

Recommended Posts

А вярно ли е, че около 15-ти септември от HTC ще пуснат цяла серия нови телефони с Android 2.2, някои от които щели сериозно за конкурират iPhone 4? Даже вече има анонси за HTC Desire HD . . .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма аналог на аифон 4 ката .

Сигурен съм ,че и до края на годината няма да излезне нищо даже близко до аифона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://359gsm.com/index.php?photo=18441

В мрежата се появи може би първата снимка на HTC Desire HD. Тя е с доста добро качество, а заедно с нея можем да разберем и предполагаемите характеристики на устройството. Desire HD ще разполага със сензорните бутони от Incredible и огромните размери от EVO 4G.

хехехе обърни внимание с кво е правена снимката с доброто качество :lol:

интересно...ако някой от служителите в ХТЦ е снимал новия им тел с личния си айфон...ебати парадокса, а? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как разбра, че снимката е правена с iPhone? :hilezh:

Този Dell е готин, но според мен е адски голям за ежедневна употреба. Следя го от няколко месеца, от както обявиха прототипа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо интересно няма в тоя Dell.

Същите параметри като LEO-то, само дето с тия размери можеш да утрепеш някой или да си пържиш лучец и Айца на него...

Лек интерес у мен предизвиква засега само Desire HD.

И то не за друго, а защото, за да го пуснат - ще форсират разработката на доста приложения, които ми трябват.

Пипон 4 - без коментар. С нищо не ми е интересен. :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..серия нови телефони с Android 2.2, някои от които щели сериозно за конкурират iPhone 4? ..

Какво значи да конкурират Ифоне? Никой не може да го конкурира в маркетингов смисъл! Ифоне ще си остане най-продавания.

Виж в техническо отношение има много конкуренти. С повече възможности, по-красиви (субективно), с по-добри характеристики, по-добър дисплей, по-актуални приложения... Дори има и избор от ОС: андроид или ВМ, който квото му харесва.

Но Ифона си е маркетингово чудо! Факт.

Лек интерес у мен предизвиква засега само Desire HD.

Разцъквал ли си Самсунг Галакси С?

Редактирано от corso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре де, Цорци, ти видя ли дисплея на айфоня на живо?

@Cornu©opia: какви са тия приложения, дет ще ги стартира това чудо на извънземната техника? Дай да видим, дали ги няма за некой продукт от некоя плодова марка :steinigung:

такаа си говорите. Всичко има за айфоня.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разцъквал ли си Самсунг Галакси С?

Не съм.

Но доколкото проучих - поредния стремеж да се направи бюджетен Пипон за по-бедните.

Не изглежда актуално с тоя Eclair 2.1.

Аз, като един изтъкнат IT мени-джърк, тръгнал като мустанг от дъното, обичам да си пипам, тунинговам и нагласям нещата сам. :steinigung:

P.S. Амолед, та амолед... Пак извадиха технология от преди 10 години и я маскираха с гръмки имена, барем привлекат народЕЦА.

Дивайси с амоледи бол. Те един - http://www.gsmarena.com/acer_stream-pictures-3358.php

Редактирано от Cornu©opia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е виж в отражението де..

:bgdev:

Какво значи да конкурират Ифоне? Никой не може да го конкурира в маркетингов смисъл! Ифоне ще си остане най-продавания.

Като продукт да, но не подценявай конкурентната OS алтернатива:

http://forums.appleinsider.com/showthread....threadid=112086

Доста хляб има там, а е изтекло като време едва по-малко от 2 години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

P.S. Амолед, та амолед... Пак извадиха технология от преди 10 години и я маскираха с гръмки имена, барем привлекат народЕЦА.

Дивайси с амоледи бол. Те един - http://www.gsmarena.com/acer_stream-pictures-3358.php

Super AMOLED е на галаксито. Като го сложиш до телефон с Амолед, става все едно си сложил 32 битов битмап до 8 битов! А колкто и "стара" технология да е, пак е по ярък, цветен и контрастен от на доста гръмката "Ретина дисплей" на ифоне.

Като продукт да, но не подценявай конкурентната OS алтернатива:

http://forums.appleinsider.com/showthread....threadid=112086

Доста хляб има там, а е изтекло като време едва по-малко от 2 години.

О!, не съм аз този, който подценява конкуренцията на Ифонето :bgdev:

Редактирано от corso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено с нетърпение очаквам главоломното развитие на Android OS. Там е бъдещето.

WM7 ме отвращава с нескопосаното си копиране на пипонщината.

Но за момента - умен телефон с Android - само на HTC или Motorola. :bgdev:

P.S. Не съм казал нищо лошо за amoled-а. Просто това изпъква като единствено предимство. За мен, лично - не чак толкова голямо.

Конкретно за Samsung, Dell, Acer чекийките говоря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм.

Четох, гледах разни комични презентации и т.н.

Просто не мога ВЕЧЕ да приема интерфейса без HTC Sense (Manilla). Срастнах се.

А, защо ли се дочуват отливи на HTC за разработки на нови устройства с WM7? :bgdev:

Редактирано от Cornu©opia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм.

Четох, гледах разни комични презентации и т.н.

Просто не мога ВЕЧЕ да приема интерфейса без HTC Sense (Manilla). Срастнах се.

А, защо ли се дочуват отливи на HTC за разработки на нови устройства с WM7? :bgdev:

Отливи? Какво искаш да кажеш?

Иначе Сенса на ВМ6.5 няма да го има - да. ВМ7 ще е коренно и концептуално различна ОС.

Ще бъде нещо, като ифон оса и андроида. Усер-френдли и ограничена от към действия. С цел дуракоустойчивост, която ще е за сметка на свободата... Аз лично, като стар вин админ се надявам, поне регистрите да запазят да си ровчам :bgdev:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.engadget.com/2010/07/24/htc-sen...ne-7-after-all/

:bgdev:

Та, ще видим.

Засега не ми харесва и се пренасочвам към Android.

P.S. Иначе, има три WM7 проекта на HTC - Schubert, Mozart и нещо друго беше...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на тоя сайт нещо не му вервам, откак беше писал за ХД3!!! Което беше толкова хубаво за да е истина, че се оказа точно това - НЕистина:bgdev:

Интересното е че са я махнали тая статия вече;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Cornu©opia: какви са тия приложения, дет ще ги стартира това чудо на извънземната техника? Дай да видим, дали ги няма за некой продукт от некоя плодова марка :bgdev:

хайде кажи какви са приложенията де.

Андроида се продава по-добре, главно защото се предлага на по-изодни цени, във секви форми от всички възможни оператори в щатите. Ако наистина излезе iPhone за Verizon, то това ще резне крилцата на гугъл. АТ&Т е възможно най-гадния оператор там и пак само един дивайс го сравняват с неколко десетки... друго важно за андроид телефоните е, че задължително трябва да са с гола ОС, без сенсУй и подобни. Иначе повечето предимства му изчезват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хайде кажи какви са приложенията де.

Това са предимно портове от такива за WM.

Пример - читаво iGO за Android си чакам.

gMeters-и разни...

... друго важно за андроид телефоните е, че задължително трябва да са с гола ОС, без сенсУй и подобни. Иначе повечето предимства му изчезват.

Тая пък глупост как я изтръска... :bgdev:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...