Jump to content

Recommended Posts

Не, просто не ми е чаак толкова интересно да гледам конкуренцията какво прави както вие.

От там се обърках и съм написал 16GB Nexus a не 32GB..... 

 

 

И въпреки това : 

 

Iphone 6 цена в Германия 

http://store.apple.com/de/buy-iphone/iphone6

 

Iphone 6+  64GB 899E

 

 

 

Nexus 6 32GB в Америка около 649$, а в ЕВРОПА около 649Е

http://www.expertreviews.co.uk/mobile-phones/1401599/google-nexus-6-release-date-specs-price-and-news-nexus-6-officially-revealed

 

Nexus 6 64GB - 699E 

 

 

 

 

Ок разликата не е 200-300лв. а е 400....така по-спокойно ли ти е ?  :huh:

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

 

Аз имам за какво друго да се хвана, по-горе търсеше човек, използвал двете ОС да каже мнение, защото си прав, че го има момента при който някой дето само е виждал айфон оставен на съседната маса в кафето изказва мнение колко е гаден и смешен, има го и обратното. Сменил съм 2 андроид телефона (Galaxy S+ i9001 и HTC One M7) за месец и половина изпозлвах iphone 4, сега от 2 месеца съм с iphone 5s. Това всъщност са ми последните телефони за последните 2,5 - 3 години. Ами искам да ти кажа, че при HTC-to няма, такива моменти за които се говори, да забива, да забавя, да искаш да направиш нещо  и да ти откаже. Крашват приложения - ФАКТ, ама айде някой използващ sportal.bg или olx.bg на iOS да каже, че никога не са му крашвали, че на мен всеки ден ми крашват , но това не е до OS, a до самото приложение, въобще приказките колко е гаден андроида са безпочвени и няма никакъв смисъл в тях. Днес взех от сервиз HTC-то си. Сменено е с чисто ново с нова кутия, слушалки, зарядно и всичко е ново, ЗАЛАГАМ ГО за да докажа тезата си, че HTC-то ми (One M7) е НЕ ПО-ЛОШО от айфона прилежащ му като години на излизане. Та, hTC-to е обявено мисля март 2013, а айфон 5 е с 6 месеца по-стар, 5s е с 6 месеца по-нов, ВИЕ предложете с кой от двата е редно да ги съредноваваме и да видим кой е по-по-най, а не да чета през 3 страници празни приказки как бил андроида бъгав и гаден. НЕ е перфектен, но и иОС не е... Ако имате желание ще седна да ви направя по ВАШИ критерии speed, boot, camera etc. ТЕСТ между 5S 32ГБ и HTC One M7...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

iphone 6 e малък.

6+ трябва да се сравнява с нексус 6.

 

Ще си говорим, когато излезе нексус 6 на пазара.

Аз съм сигурен, че разликата между нексус 6 64гб и айфон 6+ 64гб ще е над 200 евро в европа и над 450 лева в БГ !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

iphone 6 e малък.

6+ трябва да се сравнява с нексус 6.

 

Ще си говорим, когато излезе нексус 6 на пазара.

Аз съм сигурен, че разликата между нексус 6 64гб и айфон 6+ 64гб ще е над 200 евро в европа и над 450 лева в БГ !

 

'Ма т'ва пари ли са е....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

iphone 6 e малък.

6+ трябва да се сравнява с нексус 6.

 

Ще си говорим, когато излезе нексус 6 на пазара.

Аз съм сигурен, че разликата между нексус 6 64гб и айфон 6+ 64гб ще е над 200 евро в европа и над 450 лева в БГ !

 

 

'Ма т'ва пари ли са е....

 

ОК не са 300лв разлика 400лв са..... you win  :stupid:  :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не защитавам Андроид - и тя си има недостатъци.

 

Но е смешно наколко юзъра да казват, че иОС-а е перфектна на 100%.

 

не на 100%

много по-перфектна е

и iphone 6, освен че се чудя дали не е много голям...но това е в момента, може би скоро ще отмине... е просто перфектен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въртите сучите пак до цената опирате. Ако айфона и аналогичния модел вървящ на андроид са на два лева и трябва просто да се направи избор на базата на качеството на продукта - хардуер+софтуер сигурно 99% от хората ще изберът айфона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

99,9% ще изберат айфона, просто в БГ айфона е нарицателно за благосъстояние и гъзария. Аз само да вметна, че също позлвам ябълка, просто не ме кефи как категорично отписвате андроида и го заклеймявате сякаш говорим за симбиан,а не за една от най-масовите ОС на мобилни устройства...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но е смешно наколко юзъра да казват, че иОС-а е перфектна на 100%.

 

няма как да е на 100%, защото такова нещо няма и няма и да има. Но може да се каже, че е бенчмарк. И ако сложим резултат 100 на иОС, всички останали ще са с по-ниски резултати. Може примерно да се раздели на категории и да се дават различни резултати и накрая да се гледа средния. Главно заради апповете и екосистемата, другите няма да могат минат и 20 точки, та дори да са със 100+ точки за нещо, като апповете са ти лайна, няма как да се доближиш до бенчмарка.

 

Същото е и с хардуеъра. Биеш по скорост, по ефективност, по живот на батерия, спрямо капацитета, по камера overall, с най-добър дисплей, освен един(ноте 4), с най-добра изработка и най-важното с най-добрия софтуеър(виж предния абзац).

 

По-горе се питаше, на някой пука ли му за ОС-а? Ми на мен само за това ми пука. И преди съм казвал, че добрия хардуеър ни е един много хубав бонус. Но ОС-а с най-добрите апове(със смазваща преднина), с цялата екосистема(мак, табла, апълтв, иклоуд, тайм капсула, итунес, айпод, пълна интеграция със почти всички нови коли) е най-важното. Иначе, като железа, има и други приятни машини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

99,9% ще изберат айфона, просто в БГ айфона е нарицателно за благосъстояние и гъзария. Аз само да вметна, че също позлвам ябълка, просто не ме кефи как категорично отписвате андроида и го заклеймявате сякаш говорим за симбиан,а не за една от най-масовите ОС на мобилни устройства...

 

Абсолютна глупост. Да не съм на 15 години, че да се гъзарея с телефона си в междучасията. Благосъстояние бих показал с къща в Бояна и А8 от магазина. Андроида е масов точно защото е евтин  и защото има н на брой устройства на него. Огромна част от андроид у-вата, които се продават са в най-ниския ценови клас. За това може да сравняваш айфона само с каймака на андроидите и при всички положения, ако имаш пари да не ти пука кой от двата ще избереш, айфона е напред. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

99,9% ще изберат айфона, просто в БГ айфона е нарицателно за благосъстояние и гъзария. Аз само да вметна, че също позлвам ябълка, просто не ме кефи как категорично отписвате андроида и го заклеймявате сякаш говорим за симбиан,а не за една от най-масовите ОС на мобилни устройства...

 

И така да е, какво лошо има? Хората искат най-хубавото. А хубавите неща са скъпи. Имало и евтини, но не били хубави  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама задължително ли е станало купуването на айфон, че толкова писъци пет страници подред. Досадно стана, преебахте темата.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама задължително ли е станало купуването на айфон, че толкова писъци пет страници подред. Досадно стана, преебахте темата.

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Kой изобщо е споменавал за задължително купуване и т.н. ?  :huh:

 

99,9% ще изберат айфона, просто в БГ айфона е нарицателно за благосъстояние и гъзария.

 

ти заради това ли си купи айфона ? щото аз не......предполагам и повечето в темата, колега по-горе ти го каза.... ако едно време в 8-ми клас е било някъв признак/нарицателно в момента е смешно да парадиш точно пА с телефон. 

И никой не отписва андроида, има си предимства НО недостатъците му не ме кефят и заради това ползвам айфон. 

 

:zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти поне си направил осъзнат избор, но малко са хората като теб, понеже в темата е пълно с батки масони, които като почнат да обясняват как 6 /6+ е върхът на сладоледа като хардуер и революция в технологиите, става комично...

 Ето друг китаец, който е също с потресаващи данни и освен невероятния дисплей, прави и 50 мегапикселови снимки...

 

http://www.gsmarena.com/oppo_find_7-6214.php

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми, батка, неосъзнато-жалката ти ирония по повод "батките масони, дето обясняват как 6/6+ е върха..." - ми върха, е, сори ако на теб не ти харесва. Аз мисля, че всеки технически грамотен човек се радва много на екосистемата на ябълките. СИ-НЕР-ГИЯ между всичките им устройства... Е, това е, което ви убягва. Всичките работят отлично едно с друго, разбираш ли, или да пробвам по-простичко? Предимно затова ползваме тях, а не стенд-алоун хемороид-базираните посредствени джаджи, с които един контакт да шернеш е мишън импосибъл. 

 

А този китаец хич не искам и да го виждам. Не ми е интересен. Не искам даже и да го гледам на снимки. Просто защото няма силата и функционалността на екосистемата на Апълските продукти - това е, което трябва да си го татуирате на палеца, и да поглеждате всеки път, като се насъскате да пишете тук, че ми писна на дедовия вече да чета едни и същи тъпни от шепа хора... 

 

Щом ви кефят "китайци" - ползвайте си ги бе, ама не ми ги навирайте тук - това е тема за други устройства, в случай, че ти е убегнало, де... Аз да съм дошъл в темата ви на "тарикатите, дето сте преебали 'системата', и сте открили мега-хипер-супер устройствата за без пари" да ви казвам колко сте спряли? Извинявай за искреността ми, но не искам да ви чета глупостите ТУК... та повечето от вас не са прекарали и един ден с тоя уред, ама давате компетентно мнение - "Е, тоя китаец може и свирки да прави"... пфффф. бегай, молим те... Колко от умниците, дето си разработихте клавиатурите в тая тема взехте 6/6+ в ръцете си и си поиграхте с него, преди да ни обясните "колко не става"? Нула, нали? Бас хващам... Българска работа, батя.

 

П.С. и 50 мп снимка тоя "но-нейм" телефон ще направи, когато Доган почне да целува иконата на Богородица. С коя точно камера да ги направи, че не разбрах? С 13мп-вата, или с по-малката? Много си клевър, заеби... и му виж качеството на снимките - с такова качество и 113мп да е - не я искам. Евтиното, бате, си е евтино. И има защо. Запомни това! 

 

Дреме ми на Ретината колко много ядра имаш, колко терабайти РАМ и кво ли още не в телефона, който изглежда и се усеща като правен с ресурс от "вторични суровини" и е глуповат, СТЕНДАЛОУН дивайс!!! Е-К-О-С-И-С-Т-Е-М-А-та липсва, пиииич...

Иначе, ако те кефи да носиш ризка "Армани", ама от т'ва Армани, от 24 лв, нали се сещаш, гаранция - и телефона ще ти е някакъв такъв китаец, с Андроидче, нЕмам грам съмнение... даже няма да казваш на други - ще ги оставиш да са преебани със Самсунгите... 

 

С вас тук спорим за очевидни глупости точно толкова безплодно, колкото в чалга форум - да им обясняваш за Пинк Флойд...

Епълската екосистема е за интелигентни хора и хора - естети - не е нужно, нито се очаква всеки да я харесва и разбере, сещаш се, нали?

Редактирано от =Alex=
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм доста технически грамотен човек, смея да твърдя. Даже съм леко програмист, само дипломата си чакам :D

Досег съм имал със всичките айфони и осХ от снежния леопард насам. Дизайна им е супер и на устройствата и на софтуера, работата им е гладка и почти безпроблемна, ок... Ама така и не разбрах какво и е толкова якото на тая "екосистема" ? Каква е ползата да ти звъни и лаптопа заедно с телефона? Или да говориш през едното в другото?

На мен така ми звъни вайбъра от години - на телефона и на лаптопа едновременно. Е никога не съм вдигал на лаптопа, не виждам защо? :hilezh:

Обяснете ми вие, какво ви харесва толкова телефона и лаптопа да са ви "едно" ? Щото за мен са две устройства с две различни предназначения и не виждам защо трябва да работят заедно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е казал, че екосистемата се състои само от телефон и компютър?  :huh:  Time Capsule, Apple TV, iPad/iPod/iPhone, Mac OS-X, всичките работят прекрасно едно с друго и дават ОБЩА функционалност, която е светлинни години напред и абсолютно без аналог. Дори не засягам теми като красота, сигурност и стабилност! Ама това се пише на всяка страница в тая тема вече... и Боби преди малко ги беше изброил...

 

За да ти отговоря с примери на въпроса трябва да изпиша 3 страници А4 само с фийчъри... по-добре и лесно е да организирам едно лайв демо, ебаси. Звъненето на лаптопа ти е най-малкото, вервай ми. Надявам се, че не ме питаш какво прави всяко едно от тия устройства..., че съвсем ще поставя под въпрос техническата ти грамотност  :hilezh:  Ако някой има нерви и много свободно време, нека обяснява фийчърите и бенефитите на "екосистемата"...

 

Просто едното е стендалоун продукт, другото е цялостно решение - какво точно сравняваме, ебаси?! Стадо камили със сврака?! Кви точно да са приликите - като между стол и електрически стол... и тук така - общото е дотолкова, че и двете са смартфони с тъч скрийн. И до там!

 

Докато в iOS/OS-X среда почваш да пишеш мейл на едно устройство, и го довършваш на което друго си искаш - той (мейлът) си те чака на всички дивайси, даже курсора ти е на същото място, в Андроид, бате, един свестен мейл клиент няма, трябва да си купиш за "само" 25 лв Мейл дроид - МЕРСИ. В iOS/OS-X въвеждаш един нов контакт на телефона, и веднага го получаваш на всичко останало - компютър, пад и прочее, то в Андроид няма никъв начин да шернеш контакт даже... кво остава за друго. За какво изобщо си говорим колко ядра и кой точно Снапдрагън има, като няма най-важното - ПРАВИЛНИЯ СОФТУЕР, дето да те кефи... ?!?!?!?!

 

Айде, че пак ще дойде поредния умник, да изпльоска линк към поредното но-нейм китайче с хемороид Жели Бийн за $50 и с милиард неща в него, но нито едно работещо ДОБРЕ, да обясни колко са преебани всички, и к'ви "масони" са, рийш ли, че ползват iOS/OS-X среда... Ае нема нужда... пишете си ги тия неща в другата тема, дето даже не я отваряме... защо ли...?

Редактирано от =Alex=
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми, батка, неосъзнато-жалката ти ирония по повод "батките масони, дето обясняват как 6/6+ е върха..." - ми върха, е, сори ако на теб не ти харесва. Аз мисля, че всеки технически грамотен човек се радва много на екосистемата на ябълките. СИ-НЕР-ГИЯ между всичките им устройства... Е, това е, което ви убягва. Всичките работят отлично едно с друго, разбираш ли, или да пробвам по-простичко? Предимно затова ползваме тях, а не стенд-алоун хемороид-базираните посредствени джаджи, с които един контакт да шернеш е мишън импосибъл. 

 

Епълската екосистема е за интелигентни хора и хора - естети - не е нужно, нито се очаква всеки да я харесва и разбере, сещаш се, нали?

Алекс, с цялото ми уважение, но имам чувството, че нещо си пил...Аз кратко и ясно , казвам, че 6/6+ не е върха на сладоледа като парче хардуер, ти ми обясняваш , че Е ...заради цялата съвкупност от хардуер, софтуер и т.н. или както ти го наричаш "екосистема" ...Ми ИОС си е все същото ,пък без значение дали ще е 4ка или 6+...и ако погледнеш на 6+ просто като една слушалка и се абстрахираш от цялата Синергия , (може и като една дума да го напишеш, знам какво означава), къде  се намира тоя хардуер според теб ? Не ми казвай само, че е изпреварил времето си и за това не го разбираме и оценяваме подобаващо. 

 Мда, моля ти се , нека не поставяме нещата по такъв начин, че ако ползваш Епъл си нещо повече от останалите. Верно ли така ви кара да се чувствате, притежанието на някаква вещ ? Всъщност точно това отношение на патриций, дразни и провокира Андроид плебеите, да се опитват да обяснят, че леееко си с грешка...Няма да давам примери , точно колко е модерно сред фолк и турбо-фолк феновете да имаш цялата "екосистема", та чак се четат в темата ви въпроси относно ОС и елементарни проблеми свързани с нея, като това да си сетнеш звука на нотификациите...Ясно ми става веднага , колко от ползвателите точно заради съвършената ОС са си избрали такъв масонски девайс, реално предназначен единствено за отбран кръг от хора.

 Надявам се ,  да ме разбереш , сега сериозно и без излишни залитания по социални различия, ниво на интелигентност , култура, религия и сексуална ориентация...Ако нещо съм писал в темата е било, защото една част от вас ползвателите ви смятам наистина за интелигентни хора , отворени за повече от една "екосистема" и не знам защо , просто информация за някакво устройство, което не работи на "правилната " ОС се смята за заяждане, натрапване или , че някой е решил да си го премери  ??? 

 Другото нещо, което ще те помоля да възприемеш , е че някой може да изпитва неудобство при ползването на ИОС и Андроид да му е по-удобен , когато става въпрос за телефон. Сигурно ти е много странно как още не съм качил Уиндоус на Макбука си, след като не ползвам Айфон, но освен , че ми харесва възможността да персонализирам доста от нещата на телефона си, много ми харесва и да имам  back & menu бутони , a не само  home ...и то хардуерни. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За контактите бъркаш много. Щом си влезеш в gmail-a се синхронизират веднага. Също има опция да се синхронизират и с контактите ти във Скайп и Фейсбук, но съм я спрял и тази "синергия" :hilezh:

Нужда да пиша мейли на лаптоп и телефон едновременно нямам. Аз имейли почти не пиша де. Говоря по него и пиша по уатсап и вайбър. Ако мноого ми е скучно и нямам какво да правя, чакам някой влак или самолет примерно - тогава отварям някоя игричка или някой форум. Толкоз ми е мойта употреба. Явно затова още не ми е притрябвал айфон, щото некакво просто устройство за 3-4-500 лева ми върши същата работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алекс, с цялото ми уважение, но имам чувството, че нещо си пил...

Готин, ще те разочаровам, но освен (нормална) вода, (газирана) вода и прясно изцеден сок, предимно от моркови и други зеленчуци - друго не пия :) Спрямо дрогата съм девствен... та, студено, батя, търси другаде.

 

Никой не засяга социални теми/статуси и прочее - това вие си го вадите от ръкавите всеки път! Аз не видях един "от нас" да го е написал, извини ме.

 

И преди съм го казвал, ще го кажа пак - iPhone не е за стендалоун устройство, ако само това искаш от него - по-добре си вземи нещо друго. Истинската сила на iPhone-a е да го направиш част от тази екосистема, и да го ползваш по предназначение. Познавам лично поне 10 човека, които ползват някакъв МакБук и аЙпад, а даже нямат iCloud акаунт, и както се сещаш им е все тая дали ще ползват Самсунг таблет или iPad.

 

А това, че постоянно се пънеш към някакви сравнения на хардуер - аз лично не го разбирам, и по-горе го написах - голямо важно, че имаш 20 ядрен снапдрагън, и стартираш изключително важния Спотифай за 0.1 сек. по-бързо, след като нямаш най-важното - софтуера, който кара нещата да се случват.

 

За мен е страшен кеф и адски полезна всяка една от тези "типични черти" на Апъл екосистемата - да си пусна филм на лаптопа и да му кажа на кое точно Apple TV да ми го плейне - в дневната, в спалнята, в банята... , да имам единна и ъп-ту-дейт информация на всички устройства - абсолютно автоматично, да си ползвам iTunes библиотеката от всяко едно у-во, и само да кажа къде да свирне - дали през оптиката на Apple-TV->Receiver->Living Room или на колоните в банята, докато съм във ваната... и да си сменям парчетата или клиповете от айФона. Или Back to my Mac през Time Capsule, iMessage, което сега вече ще показва и GSM sms-te на всички устройства, или дори ако искаш - специализираното приложение, с което си пускам печката в колата, което решение е само за iOS... ей такива и още хиляди подобни неща, за които Андроид народа дори не подозира (и там е големия проблем - че дори не знаят какво може...)

 

Аз излизам от тия спорове - нито имам времето, нито желанието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За контактите бъркаш много. Щом си влезеш в gmail-a се синхронизират веднага. Също има опция да се синхронизират и с контактите ти във Скайп и Фейсбук, но съм я спрял и тази "синергия" :hilezh:

Нужда да пиша мейли на лаптоп и телефон едновременно нямам. Аз имейли почти не пиша де. Говоря по него и пиша по уатсап и вайбър. Ако мноого ми е скучно и нямам какво да правя, чакам някой влак или самолет примерно - тогава отварям някоя игричка или някой форум. Толкоз ми е мойта употреба. Явно затова още не ми е притрябвал айфон, щото некакво просто устройство за 3-4-500 лева ми върши същата работа.

За контактите хич не бъркам - какво влизане в какъв г-мейл, за да се "синхронизират"?! Защо е нужно да се логваш където и да е?

Ето как работи при мен - въвеждам си нов контакт в "Contacts" на компютъра и той (автоматично) отива на всички останали устройства (или обратното - от тел/пад - отива на комп), без да влизам, без да се логвам изрично за целта където и да било.

 

Я ми кажи, че деликатно всички дроид фенове пропускате този ми въпрос - как ако си седим с теб в кафето, ми шерваш някой от твоите контакти, по различен начин от това просто да ми го издиктуваш?

 

А, иначе, ако само за изброеното от теб си ползваш смартфона, безпредметно е да говорим и сравняваме... Убеден съм, че ако си купиш и Ф1 болид, няма да ти е комфортно да го караш по бул. Дондуков и ще завиждаш дори на този със Санта Фе-то до теб... всяко нещо си има предназначение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре ми е ясно какво представлява всичко и какво имаш предвид, но разсъждаваш според себе си , а от хората в темата... на пръсти се броят притежателите на друг Епълски продукт , освен Айфон. Тоест спорът е в общи линии при равни условия, а потенциала на едната система и основното и предимство( с лека условност) е реално познат на малцина, визирайки теб в това число.

 Не се пъна в никакви сравнения, просто на моменти тук се пишат небивалици и не виждам лошо , от време на време да се свалят на земята разни полетели вследствие на маркетинга и рекламата индивиди,просто като им се покаже, че от другата страна на оградата също съществува цивилизация и в сянката на Епъл пак се появяват производители, които да изкарат конкурентни продукти. Като става въпрос за съвкупност , устройство -ОС , за това си има бенчмаркове и лесно може да се разбере , ИОС реално кара ли хардуера да се движи по-бързо от всички останали или така ни се струва...

 Мда, тъпо е по нощите , да спорим за някакви вещи, все едно от това ни зависи живота... :bia: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, небивалиците ги пишете ти и още няколко надъхани, да ни убеждавате, как сме се прееб@ли, а не осъзнавате, че на нас ни дреме за андроидите и каквото и да е друго. Не са интересни и са по-гадни, като цяло. Винаги ползвам най-доброто, което мога да си позволя. Не съм будала.

А ей тук http://www.anandtech.com/show/8613/the-samsung-galaxy-note-4-review виж ревюто на чисто новия ноте 4 и следи къде в резултатите на всички тестове седят новите айфони. Що продължаваш да пишеш глупости...

Редактирано от Spunky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kой изобщо е споменавал за задължително купуване и т.н. ?  :huh:

Не ме разбра, не беше насочено към теб, а към всички, които обясняват защо е тъпо да се ползва айфон.

...Не се пъна в никакви сравнения, просто на моменти тук се пишат небивалици и не виждам лошо , от време на време да се свалят на земята разни полетели вследствие на маркетинга и рекламата индивиди,просто като им се покаже, че от другата страна на оградата също съществува цивилизация и в сянката на Епъл пак се появяват производители, които да изкарат конкурентни продукти...

Може и така да е щом казваш, но не е тук мястото, едва ли някой тук има нужда от приземяване. В темата се пишеха някои интересни работи а сега си стана тема айфон vs андроид, стана супер досадно.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста време не бях ползвал Maps, а Google Maps, но преди няколко дена като смених 5цата с 6+ реших да тествам картите и ми е стори, че има адски много подобрения в сравнение с преди 6 месеца, когато последно го ползвах. Картата е доста по-ъпдейтната според мен, особено покрай новите ремонти из София. Наблюдения?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...