Jump to content

Recommended Posts

Няма проблем, супер е батерията, при моето ползване зареждах всеки ден. Сега 24 часа по-късно съм на половината батерия...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не тормозя телефона прекалено много/често (нормална употреба), спокойно изкарвам 2 дена с батерията... вчера към 10 вечерта ми се изключи телефона... последно беше на зарядното рано сутринта деня преди това. Т.е. Към 40 часа. Нищо не съм орязвал - седи си настроено на 4G/3G, активиран WLAN и Bluetooth, пощи-мощи....

 

При сериозен тормоз, роуминг, "джиткане" и т.н. може да изкара и едва 13-15 часа (т.е. вечерта да е за зареждане). 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичуве, има ли опция да се махне вибрацията на нотификейшъните само, като skype ....? Има опция саунд, но тя спира и звука. Глобално мога, но за тях само не можах да намеря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли малко помощ? На жената айфоня се запълнил от снимки. Проблема е, че като пусне камерата и дава грешка нема място - нема снимаш и не позволява да влезеш в галерията да ги изтриеш. Има ли друго място за достъп до галерията освен през камерата, че аз както винаги не съм прочел ръководството?  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изтрий някой апп и после го качи пак, вместо да търсиш бекдоор към галерията...   :hilezh:

 

Едит: Чак сега осъзнах напълно кво си написал... Една шарена иконка с надпис "Photos" под нея няма ли на жена ти на телефона...?   :huh:

Редактирано от Ivo-G
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казвайте, от къде мога бързо и евтино да си взема 6-ца?

1200 мога да ти дам един, с много лека драскотина по корпуса

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след толкова години никви проблеми с iphone и ios днес първото забиване стана факт. Някой ми звънна а екрана черен - вибрира и звъни но нищо. Пробвах да го изключа не стана, не можах и с dfu и reset-a да го влюча стигаше до ябълката....после пак черен екран....оправи се с restore през itunes, после icloud back up и сега си бачка нормално.

заклеам се icloud е най великата екстра.

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От време на време изпадат нови 6ци по 1200 лева в OLX миналата седмица едно момче от Пловдив ми свали от 1350 на 1200 лева чисто нов от Щатите имаше златен и сив взех сивия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След около 24 часа употреба на 6-цата, която взех вчера нищо ново под слънцето. Батерия 1 ден :)

Малко ми е странно още с размера, но поне изглежда доста по-качествен на допир отколкото си мислех.

 

П.П Може ли да ми препоръчате някой добър сервиз да ми погледнат старата 5-ца, че вчера и се прецака турбо сим картата и е практически неизползваема в момента.

Редактирано от Impress_me
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...