Jump to content

К О Л Е Д А


Nasti

Recommended Posts

В БМВ форума се зароди идея, да направим нещо за дечица от домовете за сираци, по случай коледа.

За целта мисля че тъй като нямаме много време е добре да действаме бързо.

ЛИНК с инфото от БМВ ФОРУМА е това! там ще се появи и сметката за събиране на средства, която БМВ клуба отвориха при една от предните такива техни инициативи.

Всеки може да помогне с колкото и каквото може за да стане хубаво, а не отбиване на номер... Контакти с фирми вносители, парички и каквото се сетите и смятате че ще е полезно, една част от парите ще се събират в четвъртък на бензиностанция ЕКО на бул. България където се провеждат редовните срещи на БМВ Клуба!

Иска ми се клубовете да се съберем за да набавим повече парички и нещата да станат наистина хубаво!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е много добре което сте замислили. Ще ви кажа само че с молйте колеги от форума за мотори го направихме тази събота. Организирахме се и посетихме дом за сираци с моторите и тези от нас които бяха зазимили с колите си ... имаше подаръци за децата ... и какво да ви кажа някак си ти става топло като виждаш усмивките им и как им греят очите .... пожелавам ви успех момчета

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Nasti, по празниците ще съм извън София, както може би доста от клубарите. Така че, ще те помоля да пуснеш тук сметката, когато я изровят колегите баварци, тъй като не следя редовно форума им, а бих се включил в идеята.

Редактирано от spookie
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

насти, идеята е много добра и смятам да дам някой лев за дечицата.

предлагам да се отиде в комсед - вносите ли са на лего, симбатой, равенбургер и др. играчки, има много дрешки и др. неща - има голям избор - и мисля че за голяма поръчка ще направят отстъпка. магазинът се намира до била на бул. българия преди околовръстното. ето линк от бг-мапс

http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=306b1ddc...&Map22_19.y=150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате, аз мисля да изчекна собствениците на фирмите да ми дадат отстъпка, а не некви мижави 5-10% заради количество!

Значи, вариантите за събирането на паричките са 3:

1. Когато ми дадат сметката, може да правите преводи в нея!

2. В четвъртък на ЕКО, където са срещите на бул. България може да давате пари в една кутия, която ще сложим там.

3. Обаждате ми се и ми ги давате на мен, а аз ви издавам документ за паричките, за да не станат засечки после!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Nasti, бих ли могъл да те помоля да ми пратиш на лично номера на банковата сметка. Просто ... малък инцидент с колата и в момента е на ремонт. За съжаление няма да мога да дойда, но искам да се присъединя към благородното ви начинение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Насти, от колко часа е сбирката там, че съм на парти утре и да знам, как да си разпределя времето. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

забравил си да кажеш кой е титуляр на сметката. без неговите имена не може да се пусне платежно. за моя най-голяма изненада от моята банка се обадиха до ЦКБ и разбраха, че това е

виктор сергеев миленков

и още нещо, като правите превода кажете, че това е дарение и няма да има платежни такси (в моя случай 1 лв).

пратих малко парички за дечицата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да това е титуляра на сметката, момчето ни прави услуга, да ползваме сметката, защото БМВ клуба имат проблем с техните сметки, а аз нямах време да отида да регистрирам друга, пък времето тече и така и така

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да това е титуляра на сметката, момчето ни прави услуга, да ползваме сметката, защото БМВ клуба имат проблем с техните сметки, а аз нямах време да отида да регистрирам друга, пък времето тече и така и така

Дано не замине на Хаваите :flipoff: Шегувам се - току що се преборих с Интернет Банкирането на Хеброс Банк и мисля, че трябва парите да са преведени.

Подобна инициатива има и в Tuning.bg за даряване на дрехи и играчки. Mafia е подел инициативата, май ще се ходи в Петък....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля да не се изпращат повече пари по сметката, тъй като днес ще бъде направено тегленето!

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сестра ми посещава форумите на БГ МАМА и мога да ви кажа, че от там са направили конкурс и са събрали към 3000 лв за дечицата от един дом. Хубаво ми стана като разбрах и казах, че и ние сме направили нещо подобно! Знам ли, може и да не са чак 3000 парите които събрахме, но по-важен е жестът, нали? :wall: Весели празници на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...