Jump to content

Recommended Posts

  • Отговори 288
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Моя е купен бе Недко. :( На Захариев - също. Никаква логика не намирам дееба- допреди малко и тая тема не ми се отваряше- сега ме метна директно на последното мнение. Баси:(

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара

Тапатолка е боклук. Всичкото споменато се случва и при мен, плюс и други неработещи неща .... И на хемороидска и на ифонската версия. Купени.

Може би е време да се потърси нещо алтернативно.

Редактирано от Cherepaha
Адрес на коментара

Последните два дни изръчках, ама изръчках през тапатолка:

VW форума

Off road форума

XDA

BG iPhone

Големи теми, тежки, дълги. Къде ли не рових как ли не се пънах - не иска да се счупи и да даде странно познатата грешка.

Купих и Тапатолк 2 - резултатите през него са същите.

Телефона не е джейлнат - 6.1, приложенията са купени, ресторнат е от ДФУ, без да се връща бекъп - сетъп ню.

Къде ли може да е проблема?

Адрес на коментара

Проблемите са си само тук. Това и Гризли даже ще ти каже ;)

В момента ХИТМАН е свалил целия форум локално при него за да види как ще протече ъпдейта до последната версия. Ако всичко мине окей местим ъпдейта директно на сървъра и се молим да разреши подобни уж дребни проблемчета.

Адрес на коментара

Проблемите са си само тук. Това и Гризли даже ще ти каже ;)/>

Точно в тая тема не се заяждам с теб по никакъв начин, така че иронията е неуместна. Опитвам се да помогна да се реши един "досаден",макар и дребен проблем.

Адрес на коментара

Разбирам те много добре :) Иронията ми по-скоро бе майтап, но явно неразбран. Съжалявам за което.

Явно е, че преди да ъпдейтнем форума подобни проблеми ще продължават да съществуват :(

Адрес на коментара

Разбирам те много добре :)/> Иронията ми по-скоро бе майтап, но явно неразбран. Съжалявам за което.

Явно е, че преди да ъпдейтнем форума подобни проблеми ще продължават да съществуват :(/>

Чакаме ъпдейта :zustimm:

Адрес на коментара
  • 2 weeks later...

батин,настройваш тапатолк да ти отваря последното мнение на темата,а не фърст ънред и ше ти ги отваря....тъпото е обаче ,че после трее скролваш на обратно ,за да намериш къде последно си прочел

проблемът датира отдавна :rolleyes:

Адрес на коментара
  • 11 months later...

Колеги,като отварям през Tapatalk по-голяма тема,с много снимков материал-примерно  на VBI-   http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=144708    не ми отваря първото мнение,а то в случая е най-важно,с най-много обяснения и най-много снимков материал.

В друг форум като отворя голяма тема и няма никакви проблеми.Къде може да е проблемът?

Адрес на коментара

И моя бози, само на този форум. Отваря една, две теми и после се отказва. Трябва да изляза и пак да вляза и евентуално проработва за още една-две теми или страници. През същата сесия пробвам друг форум и всичко си лети.

Адрес на коментара

Помолих другия админ да погледне плъгина дали няма по-нова версия, но за съжаление повече от това не мога да сторя. Нямам нужните права.

Ще ви държа на течение! :)

Адрес на коментара
  • 2 weeks later...

"The forum is either restricting access from Talatalk or the installed Tapatalk plugin is not working. Please contact your forum administrator."

"Tapatalk hook was disabled in this forum"

 

Потвърждавам, че Tapatalk не работи от днес!

 

Кой "поправи" работещата система? :rolleyes:

Адрес на коментара
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...