Jump to content

Я да видим сега чистачките на колата през годината !


Recommended Posts

Ние я продаваме, магазина ни е на Шипченски проход, точно на светофара зад трамвайната спирка (която е при обръщалото на автобусите)

Благодаря за одговора .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Валео чистачки, зелено-черната кутия. Изобщо не съм доволен, за половин година почнаха да мажат, все едно антифриз ползвам за течност. Колеги, може ли някой с C4 да сподели как се държат безшарнирните чистачки. Имам предвид отразява ли се проблема със слабото ляво рамо на работата им, и ако да, как?

Иначе за течност ползвам най-спиртосаната и евтина - синя Кристал. Обичам да мирише на спирт за горене в купето...

Редактирано от monz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....... Колеги, може ли някой с C4 да сподели как се държат безшарнирните чистачки. Имам предвид отразява ли се проблема със слабото ляво рамо на работата им, и ако да, как?

.......

Аз съм с такива безшарнирни от тези, които ги продавата по 6лв бр. в Кауфланд. Скоро ги смених с 53см. Старите бяха 55см и изкараха малко повече от 2 години. Аз лично съм много доволен и следващия път пак ще си купя такива.

Ето в тази тема сме обсъждали дължината на чистачките и как да си решим проблема с деформираното рамо:

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=35884

Редактирано от kapitango
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мое мнение е, че чистачки, купени от чужбина, са в пъти по-добри от 99% асортимента на БГ-пазара. Та нищо, че сме "в Европата", все си остават нещинца, които да си поръчам от чужбинско :rolleyes: .

DYNA - купих преди години с тях червената красавица, вероятно австрийски. Разкошни, не мръднаха 2 години, а не бяха нови като купих колата.

VALEO - :flipoff: от МЕТРО - абсолютен боклук!!!

ГРАФИТ-no name - поносими в първите 3-4 месеца, но за цената си - прилични.

CHAMPION - от Кокича - цена за качеството - мнооооого добре, но спрямо графитените - съизмерими като качество. Т.е. по-добре графитени 3 пъти в годината нови, отколкото 1 година Шампион.

АЛКА - от Сърбия, 6 кинта комплекта - 10 месеца вече са супер.

Течност - взимам винаги някакво тубенце от 5 литра концентрат от Метро и изкарвам сезона без да го мисля този проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мойта и сложих 2 чистачки от по 3 лева от онези силиконовите. Купих си ги от битака. Много готино чистят. Ще ги видим колко ще изкарат, че съм с тях от месец :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В еко продават перфектните чистачки. Май бяха Арексон, като освежителите италянски са и чистят перфектно не само в началото, а дори след година. Аз по тиха чистачка никога не съм имал. Валео, Бош и Шампион не бих си купил повече. Цената им е съвсем прилична по 10лв бройката. Силно ви ги препоръчвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам Бош Еко версията, най-евтината версия, за 15 кинта си ги купих и съм много доволен. Вече 2 зими чистят перфектно. На повечето служебни коли също купуваме от тях и по мнения на шофьорите са много добри. Казват че са по-добри от Бош Туин, с които бяха преди това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...