Jump to content

Тук пише, че това е СКАНДАЛНА РЕКЛАМА НА АУДИ


ivailo_stoqnov

Recommended Posts

  • Отговори 96
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

А те всичките им реклами са "готини" на Ауди Америка. Обаче граничат с келешлъка и заяждането и то не с кой да е а с Мерцедес и БМВ. Не ми харесва тази стратегия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ти следиш ли отблизо рекламната война м/у Ауди и БМВ,и въобще в час ли си с тази кампания?

Вместо да се сърдят като малки деца и да се съдят,двете мега компании решиха да се надцакват с хитри реклами,и милиони фенове с нетърпение чакат всеки следващ ход.Извинявай ама.....Евалата им правя!

Прочети това!

ПП-А ако трябва да сме честни:

ЦИТАТ:

Припомняме ви, че всичко започна още през 2006 година, когато BMW пусна печатен рекламен материал, който гласеше: "Честитим на Audi спечелването на наградата кола на годината в ЮАР". "От носителя на титлата световна кола на годината".

Редактирано от Konstantin993
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък ще ме е много яд ако БМВ спрат защото е супер забавно и от това има само положителна страна за всички.Не случайно Субару и Бентли се включиха във войната,нали се сещаш ако беше тъпо нямаше ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BMW отдавна спряха колега. Все пак "по-умният винаги отстъпва първи", както пише в продължението ТУК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казвам само че ме е яд че са спрели,щото беше готино.Не ме разбирай грешно за мен няма значение дали ще карам Ауди или БМВ,важното е да е едно от двете ;) Просто ме кефеше "битката" както едно време беше забавна и тази м/у Кока Кола и Пепси ако си спомняш.

ПП-Понеже цитираш максими,ще ти цитирам и аз една: "Умният отстъпва, когато битката не може да бъде спечелена"

Редактирано от Konstantin993
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аахахаха като го видя това кубче от рекламата на Q5 ме избива на голям смях :bia: Евала на рекламният им отдел

Редактирано от ole
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е това е най бруталната анти реклама за ауди,това иначе е невъзможно освен ако не са натиснали 1-2 копченца вътре !!! Ного се издразних като я видях първия път

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето нещо ново :sporty:

http://www.youtube.com/watch?v=2G__Gnw1nMg

Реклама изправя Audi срещу BMW, Mercedes и Lexus

Една от най-интересните рекламни войни в наше време е между автомобилните гиганти.

Преди дни Audi пусна нов видео клип, в който отново закачката е с BMW, Mercedes и Lexus.

Рекламният клип показва, как шофьор на BMW захвърля колата си заради Q5 и А4. Борейки се да се покатери на автовоз с аудита, шофьорът изоставя своето BMW и с опасна маневра се изкачва на една от колите. Там разбира, че не е единствен и почти всички коли от автовоза вече са "заети".

Източник: http://auto.dir.bg/news.php?id=8705973

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен дали е за тук ама все пак АУДИ ван

thumb_ispanec-v-ingolshtadsko-pardesiu_0.jpgthumb_ispanec-v-ingolshtadsko-pardesiu_2.jpgthumb_ispanec-v-ingolshtadsko-pardesiu_1.jpg

Испанец в инголщадско пардесю

Неизвестен холандски фен на Audi потвърди за пореден път валидността на поговорката "Когато планината не отива при Мохамед, Мохамед отива при планината”. Въпреки слуховете отпреди години, че в Инголщад работят по собствен миниван, еднообемен модел с четири кръга на радиаторната решетка така и не се появи.

За потенциалния купувач на подобно возило остава единствено вариантът да си го конструира сам и анонимният собственик на колата от снимките е направил точно това.

Миниванът започва живота си като черен Seat Alhambra от 2006-а със 140 дизелови коня, но след доста професионално извършена пластична операция се сдобива с физиономия и задни части, които изглеждат като напълно фабрични.

Материал на Вестник "Авто Пазар"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да използвам и аз тази тема, за да не пускам нова. Вижте рекламната кампания на Audi Q3 в Барселона

много яко <_<

Редактирано от ole
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BMW отдавна спряха колега. Все пак "по-умният винаги отстъпва първи", както пише в продължението ТУК

http://vbox7.com/play:cc088271

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тва е някаква доработка, тази реклама е без Audi-то по принцип.. не знам дали не е правена от някой БМВист

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Audi A7 - Пролетно почистване

http://www.youtube.com/watch?v=XNFfWQ4UIfQ&feature=player_embedded

P.S. Предполгам, че тази реклама няма да се излъчва в България :steinigung:

Редактирано от nicoldy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми няма щото в България не ги караме много тея дето ги дават по рекламите в момента,радваме се на последната здрава основно. :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждал съм 2-3 пъти само една реклама на Ауди RS5 само дето ми беше странно щото клипа беше с онзи скиор там по улиците дето караше, а това беше реклама на S4,а в тази която гледах по телевизията накрая се появи RS5 :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...