Jump to content

Колеги помогнете в изборът на Subwoofer


Recommended Posts

Здравейте колеги,

имам нужда от вашето мнение за избирането на бас.

И за двата производителя Pioneer и Kenwood четох добри мнения. Поне според мен двата говорителя на които съм се спрял са доста сходни като звучене KENWOOD CAR KFC-W3514DVC и този PIONEER TS-W308D4

Надявам се да помогнете в изборът с вашите мнения :steinigung:

:)

Редактирано от martin1984
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Pioneer- точно този модел мисля да си взема и аз, но Д2 който работи на 1 или 4 ома. Твоят Д4 може да работи на 2 или 8 ома. Това вече съобразяваш в зависимост от твоя усилвател.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единствения смисъл от двунамотков бас в този ценови диапазон е ако той е 2 х 2ома, просто всички усилватели, които биха се ползвали с такъв клас говорители предлагат често двойно по-ниска мощност мостово на фона на стерео 2ома.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С 2 ръце гласувам за Кенуууда , ако е Пайнер по добре си намери от старата серия.

Говоря от горчив опит с Пайнер, имах от новата серия 307 ... хем грозно свири , хем бързо издъхна , за разлика от 306 и 305 серията.

Но моя съвет е - Чуй ги внимателно, и избери този който ти допадне най - много по звучене.

Поздрави! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз в колата съм с Pioneer , но по-стара серия , не мога да ти кажа в момента точния модел.Макар че кутията е правена думка яко , тресе ламарините :hilezh: и не съм го надул на макс , че другите говорители така да се каже започват да изостават :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо се колебаеш точно между тези два модела пластмасови говорители? Да те блъска в гърба и да се тресат броните от бас ли? - става, но качествен звук няма да извадиш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз бих те посъветвал каквото и колегата в по-горния пост :bia:

Имам туба JBL и басът е много мек и приятен. Дори когато я надуя и започне всичко да се тресе не дразни и позволява дълго слушане без да те заболи главата, но в крайна сметка зависи какво търсиш - дали ти ще си го слушаш или искаш от 5 пряки да те чуват :respekt:

JBL-а го взех за около 140лв втора ръка и грам не съжалявам, слагах един Pioneer на приятел само за съпоставка и не ми хареса :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...