Jump to content

audi 80


butch

Recommended Posts

имам си яице...

Сам ли го снесе колега??? :) :) :)

Иначе да ти е честита б3-та! И нещо снимките липсват...Има си и отделна тема за хората с 80 B3,там можеш да сложиш снимки също!

Сега вече видях и снимките-горкият автомобил,много са го загрозили... :rolleyes::hilezh::)

Редактирано от Lion_Heart
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надписа Рацинг отзад е много силен!

Земи махни тая маска и тия бленди че направо така направено е за Надин!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как пък го наскачахте човека.....така му харесва колата....с кеф да си я кара.

Колега, ако отпред е с фарове- лупи или от онези кристалните по- добре ще е...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси а дали мога да му сложа уреди за налягане и температъра на маслото имали каде да се вържат

Сложи ги отпред на голямата решетка,да се виждат :):D:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

направо ме стегна като видях ква броня са прецакали :jump: и вземи найстина възтанови оригиналния вид на колата,че тва на нищо не прилича,а за тоя от който си я купил така :jump:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом му е кеф на човека,нека си кара.Голяма работа,малко си я е тунинговал.Щом него го кефи значи проблем няма.Това,че на някой традиционалисти,като нас не им харесва е друг въпрос.Карай си колата,пич и въобще да не ти пука. :respekt:

Пък от друга страна не може да се отрече,че е станало добре.Щото повечето набедени майстори си оставят кунките на къде по-прости детайли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да плюя човека всеки кара това което му харесва, но смятам че колата не е истинска. Долния край на решетката нещо стой като нарисвана, надписа отзад също, на предния капак отражението нещо не ми се връзва с дървото отзад хм.

Редактирано от shwepi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иска ми се да видя снимка на колата с вдигнат капак,любопитно ми е вдига ли се маската

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооооо тунинг на 80-ки. Ето и моя.

Тази ми се струва по добре изпипана,ако за фиата става дума :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами идеята ти за тази промяна на визията ми се струва добра.Я покажи как би изглеждала отзад и отстрани,отдолу е ясно :P:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...