Jump to content

Колата върви повече като светне лампата за бензина :О


OZ.RACING

Recommended Posts

От доста време ми прави впечатление че като ми намалее бензина като светне лампата и колата върви повече има повече ряз :blink::) Серйозно говоря не някъква шега и не ми се само струва така а е така! Колата е А3 1.8 20В 125коня. Според вас на какво се дължи това :):hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бърза за бензиностанията..

Това звучи също като това, че орлите (опелите) бегали много, защото ги преследвала ръждата :hilezh:

Редактирано от eic-idimitrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаех си че ще се започне с такива изказвания :) Нормално теглото било по малко,че аз иначе като сипя 10-15 литра кво много ли му тежи :lol: да му сипвам тогава за по 5лв? :lol: Как съм разбрал че е така,ами усеща се!

Един приятел с А4-ка ми казва нещо за някъкви маркучета на резервоара за някви отдушници дали не били запушени незнам си какво та от тва нещо да не било :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

орлите (опелите) бегали много, защото ги преследвала ръждата :respekt:

:hilezh: това ми хареса :flipoff:

по темата:

При мен пък обратното-като и натваря резервоара и почва да фърля къч! :hilezh:

Густо и става...и май се отваря на вървене... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е как да кажа.....глупаво да си мъчиш колата на резерва,при положение с какви горива зареждаме.

Явно искаш да сменяш бенз помпа,а пък реално не виждам 125к.с. как може да се усетят толкова много да вървят,нали не го мислиш сериозно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега при по пълен резервоар и слаб вървеж по твои оценки ,опитай на свалена капачка на резервоара , ако върви по добре значи наистина имаш проблем с вентилацията на резервоара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз като си измия колата усещам , че по хубаво вози

Моята след миене и вози и върви по- добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този феномен е изследван от учЕните и е доказано че октаните се утаяват на дъното на резервоара.

Повече октани - повече power :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...