Jump to content

Какво работите?


Guest tsvet40

Recommended Posts

Здравейте.Аз имам магазин за строителни материали,инструменти и какво ли още не в Пловдив.Ако някой има въпроси да звънка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Военнослужещ съм, ако мога да помогна на някого ще се радвам! Камуфлажни комплекти и кубинки имам за сега :bia: diamant1971@abv.bg

Редактирано от zailijan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

фотограф! цял живот!

Ако ВИ трябват снимки,колажи,и всичко свързано с фотоуслуги свиркайте!

Фотото е на центъра на гр.Габрово

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз направих трансфер от Дарик Радио Шумен към БНР - Радио Шумен. Но и ъпгрейднах, вече освен звукорежисьор ставам и музикален редактор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човешки ресурси (по-точно индустриални отношения, т.е. невероятно уникалната интересна и занимателна работа със синдикати и профсъюзи), ама не за България, в Hewlett-Packard. И бтв, търсим да назначим още няколкостотин нови служители.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте всички,

много хубав форум сте си спретнали на много хубава марка коли разбира се. :hilezh:

Да се впусна и аз в дискусията. Занимавам се с изграждане на онлайн репутация /което включва и създаване и грижи за голям брой сайтове - виждам, че тук има доста колеги почти/. Ако имате политически амбиции или бизнесът ви е застрашен от конкуренцията обаждайте се. :zustimm:

Разбира се няма да споменавам името на фирмата и търговската марка, отчитайки днешната ми регистрация и първото ми мнение. :blink:

И да карате внимателно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Консултант - Недвижими имоти. Аз съм вашият човек за имотите :D

Паднат ли имоти - веднага се обаждаме! :D ...ама не падат! <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След дълга безработица най-накрая да се впиша и аз тук :P

Монтажник на Соларни панели.Опитваме се да вкараме България в Еко енергията :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да продължа колегата в същия стил-след дълга безработица почти 2 години от 9 ноември 2011 работя като шофьор-куриер в Спиди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави, колега! Тежка и трудна работа си си намерил, чистосърдечно ти желая успех! :hilezh:

В рамките на идущата седмица, подплатен с не особено ясно бъдеще, смятам да напусна куриерската фирма "М&ВМ Експрес", пък после... пак ще пиша. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работя в автомивка ФРЕШ В.Търново, шефа има и 3 мивки в София + студент съм 4 курс (:

Ако някой има въпроси относно козметика за кола нека пита с радост ще помогна на всеки заинтересован, пастиране, полиране и т.н. (:

Безаварийно шофиране на всички... (:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави, колега! Тежка и трудна работа си си намерил, чистосърдечно ти желая успех! :D

В рамките на идущата седмица, подплатен с не особено ясно бъдеще, смятам да напусна куриерската фирма "М&ВМ Експрес", пък после... пак ще пиша. :rolleyes:

Благодаря ти колега! Ти в кой район бръмчиш,защото виждам доста техни Рена в района в който съм.

Намирането на работа е доста тегаво дано си намериш нещо добро и най вече добре платено,което те удовлетворява. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От LUBO65.Замимавам се с алармени системи за автомобили,ремонт на касови апарати , електронни везни и всякъкви системи за автоматизация.Обичам предизвикателствата.Завършил съм ВМЕИ в далечната 1987г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Security в ТЕЦ - Ей и Ес.. :-D :-)

Хубаво е в ТЕЦ 1.Ако има свободни места и конкурс ( :hilezh: ), ама истински драсни един ред :steinigung: .

Редактирано от kostaIliev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е в ТЕЦ 1.Ако има свободни места и конкурс ( :hilezh: ), ама истински драсни един ред :hilezh: .

Чакай да оправим роднините ве :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...