Jump to content

Какво работите?


Guest tsvet40

Recommended Posts

Занимаваме се с изработка на сребърна и златна бижутерия повече от 15г. и работим с клиенти от цяла България! Ако някой проявява интерес може да разгледа нашата интернет страница http://www.vasigold.com и да зарадва любимия човек с хубав и качествен подарък! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Занимавам се с продажба на нови гуми и джанти към Фулда България Трейдинг както и с монтаж на автомобилно фолио във В.Търново. Ако някой има интерес да пише на Л.С.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

работя във фирма "ИНСТРА" вносител на резервни части и консумативи за резачки за дърва, косачки, комбайни, храсторези

ако мога да съм полезен - пишете

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Честита Нова Година на всички. Аз съм търговски представител за София на една БГ винарска изба, ако някой иска мнение, съвет или всичко друго свързано с виното съм на линия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.Моряк с много стаж.Ако на някой колега му трябва морски специалист за съвет за лодка или нещо друго на линия сам.Ще помогна с каквото мога. :birthday:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ел. механик съм (корабен). Но в отпуската работя и на брега. Ремонтирам телевизори (кинескопни). Също така се занимавам с ремонти на перални машини, съдомиялни, готварски и микровълнови печки, както и с всякаква бяла техника. Ако някой има нужда от подобни ремонти да ми пише на лични. :P

Редактирано от Zdravkicha
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Занимавам се с довършителни работи в строителството,

последните "творби" :huh: са тук - www.alveda.net

а в свободното време се изживявам като IT специалист в квартала (включително и леки опити в web design)

Редактирано от Temporial
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам магазин за строителни материали /инструменти,бои и много други/ в Пловдив.Ако мога да бъда полезен пишете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...