Jump to content

Какво работите?


Guest tsvet40

Recommended Posts

внос и продажба на електронни компоненти, включително GSM и GPS модулчета, супер антенки за тях и всичко подобно в сферата на електронните компоненти :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Имам фирма за счетоводни услуги,

ако някой има проблем с данъчните дакларации или нещо свързано със счетоводство да свирка - ще се радвам да съм полезен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен!

В сферата на селскостопанската техника. Трактори KUBOTA - ЯПОНИЯ. Затова и рядко ми остава време да влизам тук. Ако мога на някой земеделец да бъда полезен :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен :hilezh:! все още уча висше в областта на психологията и паралелно с това работя на рецепция в една одиторска компания почасово :hilezh:, така че може да се обръщате към нас за одит услуги :о)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сервиз за монтаж иремонт на всички видове гуми.Намира се в Стара Загора.

Всички съфорумници ползват 20% отстъпка.За който се е заинтересувал-0887216613-Ангел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Инженер Ядрена техника и Енергетика с докторантура в областта на Реакторната и Неутронна физика. По съвместителство се занимавам с разработка на всякакъв вид нестандартни решения - от елементарни светкалки за дворно осветление, командвани през интернет от GSM-а Ви и писането на WEB страници, та до цялостни системи за управление на производствени процеси(хардуер, софтуер, бази данни, комуникация, интерфейси), IPTV системи, невронни мрежи, цифрово моделиране на процеси, моделиране и алгоритми на системи и механизми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Занимавам се с продажба на обзавеждане за баня ако някой съфорумник от Бургас иска да прави ремонт на банята да ми пише на лично да го упътя къде да дойде и ще измислим някоя отстъпка като за наш човек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Занимавам се с продажба на обзавеждане за баня ако някой съфорумник от Бургас иска да прави ремонт на банята да ми пише на лично да го упътя къде да дойде и ще измислим някоя отстъпка като за наш човек.

Ся ако кажеш и къде, следващия път като хода до Бургас ще мина да ти оставя каталози и да пием по кафе, колега! :gruebel::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен :hilezh:

Аз съм зъболекар,работя в Пловдив и още няколко населени места.Ако има някои от района с болни зъбчета,свиркайте :hilezh:)

За форумци ще измислим нещо :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

IT Специалист (системен интегратор). По последни данни сървъра на audibg.com би трябвало да е взет от нас, освен ако не е дублиране на имената. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...