Jump to content

Какво работите?


Guest tsvet40

Recommended Posts

Хайде и аз да се запиша в тази тема :dance:

Занимавам се с Афилиейт и Интернет маркетинг. Работя сам за себе си от уюта на собствения си дом.

Специализирам в СЕО оптимизация и докарване на трафик към всевъзможни сайтове :D но главно работя само за себе си.

Бих могъл да помогна на някой съфорумец в гореспоменатите сфери ако успея да намеря време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Машинен инженер съм, работя като оператор на нишкова ерозийна машина в предприятие за производство на инструментална екипировка и нестандартно оборудване- щанци, шприцформи,пресформи и пр.

Колега и аз работя в такъв цех,но съм шлосер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продавам части за ЦПУ-та. Компанията за която работя е най-голямата в света за производство на "промишлени компютри", занимаваща се още с различни насоки в автоматизацията на производството (промишлени роботи, различни "дрилове" и "кътове" :machkaputt:). Клиенти са ни компанийки като Ауди, БМВ, Нокия, Смит и Уесън, Боинг и много други. :gut:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

работя като гумаджия в ПРИМЕКС-Варна ако на някой мога да бъда полезен със нещо да мепотъри там.Между другото искам да си взема стикери инезнам къде има във Варна.От 3г. работя тая работа но един от форума не е идвал при мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече Deep Technical Support в HP.

Привет колега, аз също съм в НР, но в Procurement. :wall:

Там май сме много феновете на правялната марка автомобили... Вече намерих 3-ма съфорумци. :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колега, аз също съм в НР, но в Procurement. :bia:

Там май сме много феновете на правялната марка автомобили... Вече намерих 3-ма съфорумци. :D

Какво точно в Procurement колежке? Някой със SAP от HP няма ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

TV. техник съм. Също така се занимавам и с ремонт на бяла техника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

от половин година съм Electronic Tech. Officer в Trico Marine /Coastal Inlet Marine Services в централна Африка Нигерия, а иначе с корабни истории от електрически характер....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз работя в офис за преводи и легализации. Съвместно с това, правя промоции в някои столични нощни заведения!

Редактирано от 333
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

До преди година и половина рабтих в Еър Спорт като авиотехник, сега съм шофьор в ПроМаркет. Работя 26 дена в месеца и почивам само 4, но пък уж работя до 12:30 часа на обяд. Успоредно следвам магистратура в ТУ-София специалност: АТТ. Още не сме се виждали по срещи по обясними причини :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...