Jump to content

Какво работите?


Guest tsvet40

Recommended Posts

Дежурен технолог(началник смяна) в Агрополихим АД Девня а по образование средно специално хладилен техник и бакалавър Счетоводство и контрол

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продажба и монтаж на авто озвучителни тела и системи,ремонт на авто радио касетофони,авто електроника и в общи линии почти всичко свързано с колите магазина се намира в Радомир

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От един месец съм в бизнеса със монтаж на камери за видеонаблюдение, СОТ, бариери, дистанционни управления на врати и т.н. Ще се радвам ако мога да помогна на някой

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слаботоков техник.Завършил съм във В.Търново специалост"Радио и Телевизия" и това практикувам.По неволя се занимавам и със строителство:ел. инсталации,монтаж и довършителни работи(гипскартон, окачени тавани,шпакловка,боядисване и др.)Ако има колеги от района да се обадят,па дори и само "за кафе".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте , живея и си карам Б4-ката в София . За разлика от повечето колеги не съм програмист хаххаха а се занимавам с проектиране на отопление, вентилация и климатизация на сгради , ако някой ще си прави коперерация или сервиз може да помогна за решението на ОВ проекта :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лек ъпдейт! Вече съм търговски представител на UPM Raflatac за България и Македония! Произвеждаме и продаваме всякаква хартия(и филми) за етикети за всякакво приложение! Разбира се и повечето лепила се произведжат от нас. Имаме фабрики в Тампере, Вроцлав и Нанси. Втори по големина сме в световен мащаб, а в Европа си оспорваме лидерството с един конкурент! Предлагаме решения на всички крайни потребители, а ако нямаме имаме ресурс да разработим такова!

За повече информация посетете следния линк:

language_selection_banner.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гумаджия и Счетоводител :rolleyes:

И аз съм завършил счетоводство, анализ и одит, колега как ти се струва счетоводната професия, аз се отказах защото ми се струва неблагодарна работа. Работодателя ми казваше "аз за какво ти плащам да седиш по-цял ден и да пишеш ли" а незнае тъпака че можеш да го затриеш ако искаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Производител на сифони за баня от месинг и алуминий.Ако някои има строителни материали и иска да си зареди да пише.Гарантирано качество и то на ниски цени

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се занимавам с клматична техника, както с малки сплитове, така и големи VRF системи и всйо къде има фреон. В Шумен имаме сервиз за автомобилни клими.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я, двама работещи геолози видях до сега: kostaIliev и Val.

Аз също съм завършил геология и после мениджмънт. До сега не съм работил като геолог, а вече без стаж е невъзможно да започна.

Иначе в последните години съм работил във финансови компании по управление и контрол на имущество.

В момента съм в творчески отпуск.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живеея и работя в гр.Свищов в гараж с нормални размери в който стават и големи коли! Автотенекеджия и бояджия съм . Дано да не ви се налага ,но ако се наложи аз съм насреща! Красимир Мечков

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бре много колеги.Да вземем да се запознаем наживо аудигеодезисти

Е айде де...Поздрави Колеги(аудигеодезисти!) :flipoff:

Редактирано от Gecata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам фирма за алуминиеви ,пластмасови дограми, парапети от алуминии , фасади ,стъклени витрини , зимни градини и навеси и каквото още се сетите в тази сфера. Изработваме и дограми на ишлеме за хора,които само монтират. Ако имате нужда от нещо съм на ваше разположение. :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам фирма за алуминиеви ,пластмасови дограми, парапети от алуминии , фасади ,стъклени витрини , зимни градини и навеси и каквото още се сетите в тази сфера. Изработваме и дограми на ишлеме за хора,които само монтират. Ако имате нужда от нещо съм на ваше разположение. :hilezh:

Да не се окажеш някой клиент на "Мастер СОП" или "Мастер пайп" :)

Редактирано от SinisteR
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега простете но не ви разбрах шегата? :)

Колега прощавам ви но не съм се шегувал с вас изобщо. По стечение на обстоятелствата работя в първата фирма, която цитирах и която се занимава точно с производство на С (студени) О (огънати) П (профили) за PVC дограма, както и профили за сухо строителство. Сега надявам се разбирате че не се шегувам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега прощавам ви но не съм се шегувал с вас изобщо. По стечение на обстоятелствата работя в първата фирма, която цитирах и която се занимава точно с производство на С (студени) О (огънати) П (профили) за PVC дограма, както и профили за сухо строителство. Сега надявам се разбирате че не се шегувам :hilezh:

:rolleyes::P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се занимавам с клматична техника, както с малки сплитове, така и големи VRF системи и всйо къде има фреон. В Шумен имаме сервиз за автомобилни клими.

Къде се намира в Шумен сервиза колега?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...