Jump to content

Аман от състезатели с печки!!!!


Recommended Posts

  • Отговори 219
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Е пак да питам кой 3.0 на бмв. те имат доста. Да кажем 231 кс ?

Мисля че за него мотор ставаше дума. Не ми казаха много много, само че е 330 и че ще ме изкърти, както и аз очаквах м/у другото :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми честно и аз незнам, така подочух, че вървяла доста повече от сток и точните думи бяха "нали ги знайш, че постоянно я ровичкат таз кола"....Тъй че Роска кво е, що не мога да кажа на 100%, но факт че понавървяваше тая талига на Лупо!

Редактирано от mityo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей момчета много глупост много нещо сте написали бе! Знам, че ще реагирате като "щипнати девойки" ама си е така.

Винаги по бързата кола е тая с повечето конски сили.

При еднакви к.с. дизела също изостава.

Я пак си помисли!

А що се отнася за шпека абе човек ти си направо за НАСА! От всичко разбираш и си по всеки въпрос компетентен. Ама и такива хора трябва да има нали някой трябва да ни оправя настроението със изказванията си, друго щях да пиша ама ще е грубо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Буахахааа 185 коня била.. то остана ли турбинирана печка без чип бе? Всичките са чипосани, особено па алфовете - тия комедианти на пътя :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак не си чел колега...

185 не е сток , а е малко вероятно и да е след чип толкова...

Обърни внимание, колко 2.4 двигателя има и с какви коне са... и как ще станат 185... ?

Иначе темата трябваше да се затвори след като колегата обяви резултата.

А сега пак Бензин VS Кюмюр :flipoff:

Редактирано от cyberhill
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Варненската Ибиза какви времена дава на 400м и каква терминална ... мерена ли е с нещо по-точно?Много харесвам Ибиза Купра ТДИ ... може би щях да си купя, ако не бяха толкова дървени вътре.

Дайте клипове да видя какви толкова сериозни коли е била, гледал съм някви преди време, ама вече нямам спомен.

Митак теб взима ли те с Алпината?

Редактирано от MaXo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Maxo това е последното клипче което е правил иначе в профила можеш да видиш и някой друга негова гонка :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално да варви и похвално за колегата,че е налял толкова пари в пеицата и накзава наред.249к.с. и 440нм.Колко тежи тая купра иначе?

Редактирано от audi_lover
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми Махо, то и от клипа дето го пусна роската се вижда, но бие много сериозни коли!Примерно върви до 5та си скорост 1-2 коли пред 326 к.с.(на колела) А3-ка кватро!Мене ме пребива с много на 1.4 км, иначе на 400 мисля е 13.6-7 некъде, не помня точно колко я измериха, ама там некъде...Той Иво чете тоз форум от време на време, ше му кажа да види и ако иска да каже колко е, ако иска

!

Редактирано от mityo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак не си чел колега...

185 не е сток , а е малко вероятно и да е след чип толкова...

Обърни внимание, колко 2.4 двигателя има и с какви коне са... и как ще станат 185... ?

Иначе темата трябваше да се затвори след като колегата обяви резултата.

А сега пак Бензин VS Кюмюр :P

Че аз точно казвам че не е сток ве. Иначе тука има един алф дето обяснява как я направил 180 коня ей такава същата кочина. А 5 коня отгоре също могат да се постигнат - зависи от версията на сток мотора

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че аз точно казвам че не е сток ве. Иначе тука има един алф дето обяснява как я направил 180 коня ей такава същата кочина. А 5 коня отгоре също могат да се постигнат - зависи от версията на сток мотора

ОК де ( поне сме против кюмюра :) )

Ама 2.4JTD са три, нали така :P

136кс. да кажем с чип до 170к.с.

140кс. да кажем с чип до 175к.с.

150кс. да кажем с чип до 180к.с.

Така че първо на първо, тази алфа за която става дума не е 136к.с. или ония лъже....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, не съм специалист по алфите и не искам и да ставам, ако ме разбираш :)

Знам само че ако се направи прилично на 180 коня, то може да се вдигнат до 5 коня поне, макар да има детонации в по-ниските обороти. Лично аз съм карал такива пре-тунинговани дизели и винаги съм се чудел защо ги оставят с тия детонации... ама явно печкаджиите които ги карат искат "МАКСИМУМА".. болни мозъци :)

Имах и една позната, която се похвали че има тунингована 156-ца 2.4 - 180 коня била, ала-бала, но когато я накарах да ме повози - оказа се че колата е аут.. съединител ли маховик ли кво там - прецакало се от "неистовата" мощ на талянския петак... :P

И до там са ми познанията, не ща и да чувам за тунинг на дизел, освен ако не е в рамките на разумното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де вие друг въпрос не си ли задавате, тя и моята кола е 110 коня заводски, да не би само с чип да е станала сегашните. Всеки крие някакви жокери в ръкавите на потника :P . Не се знае колко са му баяли на алфонсо за да стане тези коне за които се говори. Макар че не знае и те колко са реални :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми Махо, то и от клипа дето го пусна роската се вижда, но бие много сериозни коли!Примерно върви до 5та си скорост 1-2 коли пред 326 к.с.(на колела) А3-ка кватро!Мене ме пребива с много на 1.4 км, иначе на 400 мисля е 13.6-7 некъде, не помня точно колко я измериха, ама там некъде...Той Иво чете тоз форум от време на време, ше му кажа да види и ако иска да каже колко е, ако иска

!

Е ак те пребива с много като ти си под 13.6-13.7 на 400м ... водиш го на 400м ... и после след 400м направо те пребива? А тази С5 с която се пуска ... с нея ти пускал ли си се ... защото нея я бие ... ама не е нещо фрапиращо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние с Иво не сме правили нито 400м, нито 1.4км от място, а само летящи и на тях просто нема състезание, нещо като Рибката и тва А3 дето наскоро се пускаха!Ако тръгнем от място, предполагам, че ше се кантарим на 400м, а нагоре ше ме отвее!И с С5 съм се пускал и го бия, както от място, така и от летящ на 1.4км, а на 400м давам една десета по добро време от него!Кво да ти кажа, на толкоз нелогични неща се нагледах около тез гонки, че просто спирам да се чудя и приемам резултатите които се получават!

Ей са гледах клиповете на Иво, ами Махо, на клипа с С5-та купрата е 20 коня на колелата по малко от колкото е сега!Това първо, второ Иво почти никога не си цеди колата на максимум нагоре, освен срещу много сериозни противници!Аз като стартирах от място с С5, на старта ми скочи 2 коли, но на 1.4км бях 1 кола пред него!От летящ го бия с 4-5 коли...Виждаш ква им е разликата на тях, смятай от летящ(предимство за Купрата, че е по лека) + 20 коня на колелата отгоре, с колко ме пребива...

Редактирано от mityo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Варненската Ибиза какви времена дава на 400м и каква терминална ... мерена ли е с нещо по-точно?Много харесвам Ибиза Купра ТДИ ... може би щях да си купя, ако не бяха толкова дървени вътре.

Дайте клипове да видя какви толкова сериозни коли е била, гледал съм някви преди време, ама вече нямам спомен.

Митак теб взима ли те с Алпината?

Васко как е ? не пише Иво,а негов приятел от югозапада,който кара също такова дизелче,но доста по слабо като коне и искам само да допълня,че колата не е дървена и бих казал доста добра за парите които струва,даже не се и сещам нещо толкова практично и здраво за тез пари......имам такава ибиза като неговата само,че не е купра,а спорт изпълнение и след изминалите 43500км нямам никакви забележки към колата никакво тропане скърцане и т.н икономичен и здрав автомобил с перфектно поведение на пътя...

ще пиша на Иво да се включи и да даде точен отговор за времена на 400 метра и терминална

това е от мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...