Jump to content

Стоков тръц


DAKINE

Recommended Posts

Между другото,от всички който са се воэили или карали колата единственно на жена ми не и хареса звука ама тя не разбира нищо.Милото даже няма книжка.

Чакам аз тука големите специалисти да ме нахранят как сьм окепазил колата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 129
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Щом на теб ти харесва,какво те интересуват мнението на другите,аз лично предпочитам тишината,да гледаш как ускорява,а да не се чува,но понякога е приятно да се чуе бас от ауспуха на чужда кола :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам звук, но не бучене :respekt: Много ме кефи как стават нещата с по-голямите мотори и сповече цилиндри - има звук, но не те дразни изобщо, докато тия нашите малолитражки ако има звук то обикновено е дразнещ :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то зависи какво очакваш като резултат.Малкия сешоар не може да ръмжи като 63 AMG.

Но пък в ниските колата не се различава от другите такива машини.Генерацията е съвършенно тиха до 3000 об.Оттам нататък не знам какво става,бях чел в някоя тема че тези по-новите S-ови гърнета имат по 2 клапи,не знам мойте с колко клапи са но реално започват да се чуват като влезе турбото в боост.Често познатите ми слушали отвън,ми казват че се чува турбото като на дизел :):hilezh:

Редактирано от DAKINE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...