Jump to content

Стоков тръц


DAKINE

Recommended Posts

Ами това е колеги,първите крачки към силов тунинг са вече направени.

Баба ми отдавна е с K&N,а от 2 дни и с S4 генерация.Махнаха и катализатора и пуснаха тръба на 63мм. през мека връзка и директно в средното гърне.Не забелязвам някаква сериозна разлика във вървежа преди и сега но звука е много различен или поне на мен ми харесва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 129
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

А това забавено падане на оборотите, при връщане на газта на какво се дължи или е характерно за този мотор ? Иначе звука "гъделичка" B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое му харесахте на звука? Отвратителен гъгнещ звук от липса на резониране в добавък с пърдящи високи тонове ... нещо... не го одобрявам. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое му харесахте на звука? Отвратителен гъгнещ звук от липса на резониране в добавък с пърдящи високи тонове ... нещо... не го одобрявам. :hilezh:

И на мен не ми хареса особено... Малко на ярмомелка ми бие...

Друго си е дълбокия бас от крайния "Ремус"... hilezh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що ли дочувам звуци на поела към вечните ловни полета турбина :hilezh: Дано да е от генерацията.

Аз имам нова турбина.Купих Борг от ЦЕЦО.Не съм я монтирал още

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да се похваля и аз малко със звука на мойто зверче http://vbox7.com/play:eb6902e8 :) Малко е custom made :) , но на мен ми харесва като цяло :)

тази кола да не е двутактова :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да се похваля и аз малко със звука на мойто зверче http://vbox7.com/play:eb6902e8 :) Малко е custom made :) , но на мен ми харесва като цяло :unsure:

Колко харчи тая кола ?

5 на 100 ? или по малко масло ?

Редактирано от staniola
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази кола да не е двутактова :unsure:

хахаха не просто времето е малко студеничко навън затова припушва, а ако намекваш че гори масло отговора е не...над 20 000 километра с Мобил 5w40 и не го пипа въобще :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

наистина звучи доста.... странно може и да е от камерата

иначе чуй това

Редактирано от staniola
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко харчи тая кола ?

5 на 100 ? или по малко масло ?

ха-ха доста си забавен...ако твоята харчи толкова не значи,че и на другите харчат по толкова!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха не просто времето е малко студеничко навън затова припушва, а ако намекваш че гори масло отговора е не...над 20 000 километра с Мобил 5w40 и не го пипа въобще :)

Аа това синьото не е масло викаш от студа е :)

ха-ха доста си забавен...ако твоята харчи толкова не значи,че и на другите харчат по толкова!

:unsure:

eх как ме разкри и сега вече ме е срам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аа това синьото не е масло викаш от студа е :D

:)

eх как ме разкри и сега вече ме е срам :unsure:

хахаха къде видя синио бе ? аз не знам въобще какво ти се обяснявам като много добре знам как стоят нещата с моята кола пък ти си седнал тука и си тръгнал да ми обясняваш че ми харчила масло?!? ти ли знаеш по-добре от мен или си нещо медиум,че не се сещам?!? :) като се постопли времето ще направя и друг клип и ще го кача пак и не е лошо да качиш и ти на твоята кола,а не да постваш на някакви мерцедеси от сънищатата ти! айде със здраве :)

Редактирано от A.Petrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха къде видя синио бе ? аз не знам въобще какво ти се обяснявам като много добре знам как стоят нещата с моята кола пък ти си седнал тука и си тръгнал да ми обясняваш че ми харчила масло?!? ти ли знаеш по-добре от мен или си нещо медиум,че не се сещам?!? :) като се постопли времето ще направя и друг клим и ще го кача пак и не е лошо да качиш и ти на твоята кола,а не да постваш на някакви мерцедеси от сънищатата ти! айде със здраве :)

Пука ти ве колега и да харчи много се палиш. Но на клипа наистина се вижда че пуши синьо и колегата преди мен ти каза... по заобиколен начин : )

и... не е нужно да си медуим да знаеш че щом пуши синьо значи това е масло :unsure:

Редактирано от staniola
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, колата наистина пуши на масълце. Никой не се заяжда, просто обърни внимание на това! Накарай някой да кара пред теб твоята кола по инерция около 2 минути и после на около 90 км ч да сложи трета и да даде газ! Ако не те омаже, ела ми се обади!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пука ти ве колега и да харчи много се палиш. Но на клипа наистина се вижда че пуши синьо и колегата преди мен ти каза... по заобиколен начин : )

и... не е нужно да си медуим да знаеш че щом пуши синьо значи това е масло :unsure:

може да изглежда така заради светлината иначе си е бял пушек заради студа,а колата е при мен от близо 2 години вече и я следя за всичко и много добре знам в какво състояние е, дали харчи масло или не,ама ти може да си по-голям "разбирач" от мен и само по клипчета да правиш диагностика на колите...ама то в тоя форум да не забравяме,че всякакви ги има...спирам с спама и се извинявам на колегата,че му ползваме темата...като се постопли времето правя друг клип и го качвам за да се види двутактова ли е 5/100 ли харчи и прочее!

Пич, колата наистина пуши на масълце. Никой не се заяжда, просто обърни внимание на това! Накарай някой да кара пред теб твоята кола по инерция около 2 минути и после на около 90 км ч да сложи трета и да даде газ! Ако не те омаже, ела ми се обади!

ето го и поредния разбирач...и да ми обяснявате някакви простотии мисля,че аз си знам най-добре дали харчи или не нали?!? или греша?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на ме ми се вижда син пушек,ама може найстина да е от светлината колегата си знае най-добре какво става с неговата кола :P Иначе и на двете звука е одвратителен :P Утре ако има с кой ще направя на мойта да чуете звук :P А като я видите как пуши сигорно ше кажете че гори вода :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да не искаш да повярваш , така си е.Бързо ли ти намалява ти маслото?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...