Jump to content

Стоков тръц


DAKINE

Recommended Posts

Е поне не е решил да слага чип за 100 лв. дето автоматично прави колата 200 коня. Като отиде при Келеша той ще му обясни нещата колко може само с генерация и ремап стоковия тръц.

Да понеже тоя мотор е извънземна технлогия и непременно трябва чипа да е 1000 леа. Преди милиони години всичко е измислено за тръца. Сега само е копи/пейст. Така, че дали ще саде 100 или 10000 лева ефекта ще е един и същ. За тия пикливи турбини (к03, к03-029 или к04) въобще няма нужда от генерация. Освен да ти бръмчи повече друг ефект няма да има.

Пак ли ти бе математик.Имам ново турбо в гаража.С него,ремап от Тони и генерацията която вече сьм монтирал целите ми са сьвсем реални.

А явно ти караш изпьрдяната машина

И не се сьрдя на никого,само обяснявам на колегата.И всички разбрахме твоето мнение.Ставаш неприятен.

Това новото турбо е като старото. Поне да беше к03с. Само не слагай чип преди да сложиш новото турбо да не останеш разочарован после като няма осезаема разлика. :respekt::zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 129
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

...За тия пикливи турбини (к03, к03-029 или к04) въобще няма нужда от генерация. Освен да ти бръмчи повече друг ефект няма да има.

5 дни му го обяснявам на проскубания гларус!

П.П. - гласувах ти плюсче ! :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тия пикливи турбини (к03, к03-029 или к04) въобще няма нужда от генерация. Освен да ти бръмчи повече друг ефект няма да има.

Шпек знаеш ли приказката за гаргата и сиренето.Дето една година иска намаление за мойте гърнета.Те нищо че не стават за твоята кола,ама много ги искаше.Добре поне че не плюеш по тях като оня селския с голямата уста.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На теб пък ще ти кажа само едно,КУПИ СИ ТУРБО КОЛА вложи някой лев в нея и тогава ела да си най-активния в мойта тема.

И ако съм те обидил ти си първият в АКБ и си си го заслужил.ОК :hilezh:

Редактирано от DAKINE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шпек знаеш ли приказката за гаргата и сиренето.Дето една година иска намаление за мойте гърнета.Те нищо че не стават за твоята кола,ама много ги искаше.Добре поне че не плюеш по тях като оня селския с голямата уста.

Ти да не си купил гърнето на Колето ? Ебати събрал си всички боклуци от форума. И не никога не съм искал да си купа гърне втора ръка, останал ми е още акъл в тиквата. Пичкосвах се с Колето. Както и той с мене. След като мислиш, че всички те лъжем успех в сглобяването на франкенщайна от части шеста ръка. Ако не друго убава бръмчалка ще стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плюшкин кво да правиш.И не не си мисля че някой ме лъже.Събирам мнения.И като че ли си си купил колата нова.Или си и сменил гърнетата с нови.

И какви са те другите боклуци на форума???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно,купих счупен ауспух и мухлясала турбина.

Аиде спи спокойно,аз съм топ балък.

Няма ли администратори тука да го успите малко тоз дивия селчок.

Много нестабилни хеитъри сте и двамата.Нищо чудно ви храни целия форум.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То си личи кой е мизерника.Да не съм аз спедитор на краставици.Я кажи ТИ какво направи последно по твоята кола.

Или тя е мега,хипер,ултра,неземно здрава и никога нищо не и се чупи.Или просто тебе те е срам да коментираш тук собствените си неволи.

Как после мега пич като теб ще се подиграва на балъци като мен.Подкрепата ти не е по-различен.Поне е по-умерен и явно по-умен от теб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз последно на моята и смених филтъра на купето. Се пак не всичко е вечно по нея. :f_ck_you::musik::rock:

Тва не се брои, щот сам си ги произвеждаш. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звука не може да се разбере точно какъв е от камерата, няколко пъти съм пробвал да снимам с различни телефони и после като пусна клипчето звука е коренно различен от реалността.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да се похваля и аз малко със звука на мойто зверче http://vbox7.com/play:eb6902e8 :hilezh: Малко е custom made ;) , но на мен ми харесва като цяло :)

:hilezh: Добър звук като за 4 цилиндъра . По-добре от пърдящия тръц от автора на темата :)

наистина звучи доста.... странно може и да е от камерата

иначе чуй това

Чудовище ;) ;) :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звука не може да се разбере точно какъв е от камерата, няколко пъти съм пробвал да снимам с различни телефони и после като пусна клипчето звука е коренно различен от реалността.

А и в движение се променя звука ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да взема да драсна и аз два реда ;)

1.Днес и аз направих клип и нищо не стана,звучеше като издънена тенекия от сирене,така че както Ники каза по-горе,това не е критерий.

2.Турбото е купувано 1360 лв от Мартин във Варна и е карано 8000,че май и по-малко.

След монтажа му даже и ремап не се наложи Тони да прави.Според думите му чипа дори не е агресивен.

Турбото К03-005 се сдуха след 80к км с чипа.Методи,ти колко турбини смени от както си с чип и на почти двойно налягане пик,че го изтъкваш едва ли не като проблем???

Ако просто дразните Стефан,си е друга бира :hilezh:

Турбото правеше 1.2 бара пик,но след 5000об падаше на 0.7-0.4.

За минимум инвестиция и никаква смяна на компоненти,му е идеална тази турбина при все ,че сегашната му е пукната и е за смяна.

3.С това турбо К03-029 за 163к.с. от В6 без ремап,с кулер и генерация на 63мм изкарах 185 коня на гумите на предно,така че не виждам защо Стефан да не изкара 150 на гуми при 4х4.

кулера ми вдигна 10 коне някъде.Без кулер,с ремапа,но ако оправи тръбите,може да изкара 200коне на мотора според мен.

Айде със здраве :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тапанар голем си знаеш ли?

Ти си тъпанар и оня там ради ли е къф е там Б4 и още много калъфи у тоя форум! И се пише тЪпанар,а не тАпанар :hilezh: Разбра ли са тЪпанар?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...