Jump to content

Audi A3 (8P) [АРХИВНА ТЕМА]


Dj example

Recommended Posts

Колеги тунинга продължава :)

Това е scren server-a на RNS-E то

img0670fz.jpg

И ето с това имах предвид,че тунинга продължава сега ще го тапицирам с алкантара и пак така надупчена кожа..А скоро време искам и тавана да стане така :)

img0668an.jpg

img0669aq.jpg

Редактирано от zlati zlatev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги тунинга продължава :)

Това е scren server-a на RNS-E то

img0670fz.jpg

И ето с това имах предвид,че тунинга продължава сега ще го тапицирам с алкантара и пак така надупчена кожа..А скоро време искам и тавана да стане така :)

img0668an.jpg

img0669aq.jpg

Ако нямах RNS-E, направо щях това да си купя:

http://gps-6.com/694-%D0%B4%D0%B2%D0%BE%D0%B5%D0%BD-%D0%B4%D0%B8%D0%BD-%D0%B7%D0%B0-audi.htm

към RNS-E трябват още около 1000лв, за да си добавиш AV модул и DVD... допълнително още ако искаш камера за задно виждане, а да не говорим за TV Tuner...

Редактирано от lodigiani
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ако някой има проблем с радиото в Тояга го решават за 15мин, внимавайте че адаптерите си приличат на външен вид но са различни - там знаят кой адаптер трябва да сложат.

Да не звучи като реклама но може да спести ходенето и губенето на време и пари и слишането на глупости изречени от псевдо майстори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой смотан нещастник ми е откраднал 4те капачки на джантите, да му изсъхнат ръчичките крадливи!

Откъде мога да си намеря същите, някой може ли да помогне ?

Ето и снимка... http://prikachi.com/images/972/5329972y.jpg

Някой има ли идеи ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поразгледай в "продавалника", нищо чудно да си познаеш и своите някъде там. Жалко е че живеем в дървавица където подобни случки са ежедневие и щем не щем сме принудени да свикваме с тях.

Редактирано от Tsvetkov83
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

как да разбера дали трябва да инсталирам модул за дневни светлини, или става само чрез препрограмиране - колата е спортбек 2005та 1.9тди.

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

как да разбера дали трябва да инсталирам модул за дневни светлини, или става само чрез препрограмиране - колата е спортбек 2005та 1.9тди.

Благодаря предварително

какъв ти е фара ? Ксенол , би ксенон или с H7. Може да се кодира да се пускат сами още при подаване на контакт само късите светлини (американски стандарт) или къси + габарити, осветление номер и табло (скандинавски стил). Има си плюсове и недостатъци. Ако си би-ксенон трябва да имаш модул и пак става с кодиране, ако искаш забавено пускане , не става само с кодиране, трябва и модул.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С обикновенни фарове съм. Искам просто пускане при запалване и гасене при гасене на колата - нищо повече.

Межди другото и друг въпрос... имам халогенни фарове но нямам позиция на копчето, незнам как да ги пускам и спирам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С обикновенни фарове съм. Искам просто пускане при запалване и гасене при гасене на колата - нищо повече.

Межди другото и друг въпрос... имам халогенни фарове но нямам позиция на копчето, незнам как да ги пускам и спирам...

Халогените се пускат когато си на габарити или на къси с издърпване на ключа към теб,има две позиции.Първата ти включва само отред халогените.а втората ти включва и стоповете за мъгла...Иначе ако искаш фаровете ти да светват още преди да запалиш също има два варианта единия е да изключиш ключа отзад,а другия е да ти го направят на Vag com мисля,че можеше да се направи 2-сек след запалшането да ти се светват автомамично :)

Редактирано от zlati zlatev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Халогените се пускат когато си на габарити или на къси с издърпване на ключа към теб,има две позиции.Първата ти включва само отред халогените.а втората ти включва и стоповете за мъгла...

Това с издърпването го знам... но имам само позиция за задните фарове за предните нито имам позиция нито символ - сега се чудя бронята ли е в повече или ключа е в по-малко :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

към RNS-E трябват още около 1000лв, за да си добавиш AV модул и DVD... допълнително още ако искаш камера за задно виждане, а да не говорим за TV Tuner...

Колега виждам, че си запознат с навигациите, можеш ли да ми кажеш как да си настроя моята(модел BNS) на EN и дали мога да си инсталирам карти на БГ и Европа, понеже колата ми е внос от Германия? Другия ми въпрос беше дали мога ръчно да си сменя езика на компютъра на EN или трябва да ходя до някой сервиз?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега виждам, че си запознат с навигациите, можеш ли да ми кажеш как да си настроя моята(модел BNS) на EN и дали мога да си инсталирам карти на БГ и Европа, понеже колата ми е внос от Германия? Другия ми въпрос беше дали мога ръчно да си сменя езика на компютъра на EN или трябва да ходя до някой сервиз?

BNS е малката навигация, мисля, че с VAG com може да пробваме да сменим езика на EN и колегата DoH_KuXoT може да помогне :-)

Предлагам ти да дойдеш на срещата на НИМ. Тази Неделя трябва да има от 17ч. и ще видим за езика, както и относно диск за навигацията.

Надявам се и другите също да имат възможността да дойдат и да се съберем поне 5-6 А3-ки ;-)

Редактирано от lodigiani
  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С обикновенни фарове съм. Искам просто пускане при запалване и гасене при гасене на колата - нищо повече.

Межди другото и друг въпрос... имам халогенни фарове но нямам позиция на копчето, незнам как да ги пускам и спирам...

мога да ти кодирам фаровете да се пускат сами, ако си от София. Пак преговарям, даваш на контакт и светкат, докато палиш гаснат и като заработи ДВГ светкат пак, като загасиш двг гасне всичко.

какъв е този маркуч , за какво е ? Антифриз ли минава през него?

мен на турбо път ми прилича

BNS е малката навигация, мисля, че с VAG com може да пробваме да сменим езика на EN и колегата DoH_KuXoT може да помогне :-)

Предлагам ти да дойдеш на срещата на НИМ. Тази Неделя трябва да има от 17ч. и ще видим за езика, както и относно диск за навигацията.

Надявам се и другите също да имат възможността да дойдат и да се съберем поне 5-6 А3-ки ;-)

аз май ще мога тази неделя да мина :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз май ще мога тази неделя да мина :zustimm:

А къде ще е сбирката? Аз ще пътувам week-a но ще опитам да дойда, може и леко да закъснея, така че пишете на ЛС до кога мислите че ще сте там и някакъв телефон за връзка, ако реща да дойда да не ви изпусна :)

П.С: Между другото днес ми казаха лошата новина, че лявото(шофьорското) моторче за темп. клапа е заминало и ще трябва да се сменя, направо ме заболя корема, като разбрах какво трябва да направят за да го сменят :(

Трябва да запитам Порше БГ, колко ще ми излезне това моторче, някакви идеи или предложения за по тънка цена?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То тази неделя ще има ли изобщо сбирка? Ако има ще мога да се домъкна към 6 или 6:30.....иначе тази снимка на колегата sa6o_89 е от турбо пътищата.....

Редактирано от zlati zlatev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да запитам Порше БГ, колко ще ми излезне това моторче, някакви идеи или предложения за по тънка цена?

аз последно купих от порше две моторчета за Туарег и бяха по 214лв парчето след отстъпка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, това са новите ми стари джанти, които ползвам за зимни гуми :-) Първоначално с бояджията /който излезе супер готин пич/ щяхме да поправим само едната от джантите и да я боядисаме частично, но накрая пипнахме и четирите джанти и направо ги боядисахме цялостно включително и отвътре с оригиналния цвят на VW/Audi. Преди да сложи обилно 2-3 слоя лак, добавихме за експеримент една яка лилава перла, която се вижда предимно на слънце. Бояджията ми сподели, че почти всеки който ходи при него, иска да боядисва джантите в черно. Аз лично не го направих, защото колата ми не е черна, а сив графит с перлен ефект. Мислих да ги боядисаме и с цвета на колата, но се отказах. По негова препоръка боядисахме ги и от вътре. Впечатленията му са, че върху лака не се задържа толкова мръсотия, колкото върху грунда. Не бях обръщал внимание, но фабрично оригиналните джанти, включително и тези от аватара ми /които са exclusive вариант на S-line/, от вътре също са на грунд.

Преди да предприема процедурата с боядисването, мислех да продавам джантите, но вече се отказах, прекалено хубави станаха, даже се чудя как ще ги карам през зимата, ще трябва да ги пазя :-) Платих 250лв. Човека отдели много време и определено смея да твърдя, че си заслужаваше. Даже му помагах при подготовката за боядисването.

На снимките ще видите крайния резултат, пък като ги сложа, ще ги видите и на някоя среща :-)

post-45290-0-23228400-1349469624_thumb.j

post-45290-0-30893500-1349469634_thumb.j

post-45290-0-90787400-1349469638_thumb.j

Редактирано от lodigiani
  • Like 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Станали са по-добре от чисто нови! Дано покритието излезе издръжливо на суровите зимни условия. Иначе точно тази джанта ми се струва перфектен избор за зимен комплект, даже сериозно се замислям дали да не си купя и аз едни такива и да реша проблема за зимата. :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...