Jump to content

Audi A3 (8P) [АРХИВНА ТЕМА]


Dj example

Recommended Posts

Тази Неделя /21 Октомври/ има ли сигурни присъстващи? ще успеем ли да се съберем повече 8P-та???

Ако е по-късно аз мога и да успея, защото няма да съм в София weekend-a.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е по-късно аз мога и да успея, защото няма да съм в София weekend-a.

Аз съм на линия, само кажете час ?

Обикновенно след 17ч. са срещине на НИМ, ако е рано, може да се разберем и след 18-18:30ч, тъкмо може да успее и още един колега да дойде, който ще е извън София weekend-a.

Редактирано от lodigiani
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в колко утре ще се срещнем и кой ще дойде със сигурност?

Пишете за час ... аз съм извън София и евентуално мога да дойда към 18.00, но не обещавам .. Кой е сигурен за днес ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам мнение по въпроса дали на моята колица мога да й сложа джанти и гуми с размер R18 225/40 .ДОбре ли са или да гледам за R17 225/45

Редактирано от sa60_89
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз сега си влизам и съм дроп :blink: Пак ще се разминем тази седмица със срещата ... :wall:

Относно джантите, мисля , че за зимата е най-добре 16-ки иначеее може да си сложиш и 18-ки попринцип ... и аз съм със 17 .. но да ти кажа бая си усещам неравностите по пътя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам мнение по въпроса дали на моята колица мога да й сложа джанти и гуми с размер R18 225/40 .ДОбре ли са или да гледам за R17 225/45

карай с каквото ти пише на капачката на резервоара. Определените цолажи са предвидени за окачването, дисковете, и спирачните ти апарати... По мое мнение най-добре би било с 17, а зимата с 16. С 18 е по-стабилна колата и е по-красиво, но друса доста повече - само за магистрала :-) ...но пак казвам, карай с това, което ти пише на капачката.

Редактирано от lodigiani
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! Видях подобна тема за проблемен двигател А3 1.6 2006 fsi,но реших тука да пиша.Проблема е следния: При палене без значение дали е студена колата или малко заграяла се чува едно метално тракане за около 2,3 секунди.Този номер го прави много рядко,но като го чуя много ме дразни.Ако проблема е в клапаните би трябвало да го прави само когато е студена.Имате ли някакви идеи? Майстора като я закачи на компа,всичко си беше наред.До колкото четох във форума за такива подобни проблеми казват,че уж на бензинките с верига е нормално това.Не знам но колкото и рядко да се случва това бих искал да го оправя,защото е дразнещо.Ако имате идеи моля да споделите!

Благодаря предварително!

Поздрави на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой замислял ли се е да сложи bose? Имам чувството, че дясната пищялка е сдала багажа и освен в тояга, къде може да се види и евентуално смени?

@Злати, навигацията чете мп3, нали? И освен да сменям към навигация май си остава хкар-а като вариант, за да подкарам мп3?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой замислял ли се е да сложи bose? Имам чувството, че дясната пищялка е сдала багажа и освен в тояга, къде може да се види и евентуално смени?

@Злати, навигацията чете мп3, нали? И освен да сменям към навигация май си остава хкар-а като вариант, за да подкарам мп3?

пищялки качествени на Hertz може да си купиш от всеки технополис, техномаркет и т.н. монтажа е елементарен и свирят в пъти по-добре от , което и да е серийно вградено аудио. За МП-3 освен x-car-a няма друг вариянт. Аз за малко да купя едно за 120лв втора ръка, но се оказа, че за VW не е съвместимо с нашите касетофони.,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , с какви зимни гуми карате ? Предстои ми да си купувам 4 нови гуми и съм се спрял на 16-ки 205 на 55... Ще трябва и 4 нови джанти да взимам 16-ки, че сега съм със 17-ки, тааа ако някой има излишни, да сподели :)

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sportback-a е във ваканация зимата, пък Квадрото е с Michelin PILOT Alpin - според мен най- добрите зимни гуми, които съществуват, напълно отговарят с качества на цената си, а и с комбинация с любимото задвижване, зимата си е просто Удоволствие. :zustimm:

Редактирано от Holz_8885
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз утре ще слагам 205/55/16 GOODYEAR Ultra Grip, чисто нови. Какво мислите за този модел? Според мен ще е много добре за зимата в комбинация с куатрото :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз утре ще слагам 205/55/16 GOODYEAR Ultra Grip, чисто нови. Какво мислите за този модел? Според мен ще е много добре за зимата в комбинация с куатрото :)

Колега, без да ти посягам на ентусиазма в А3 е по- скоро електрохидравличен Haldex на 4-motion ( вярно пише на табелката 4 на италиански, но няма нищо общо с Легендата ) , а не механичен Toursen на Quattro. :zustimm: Не се заяждам, просто събуждам интереса към нещо което ми направи впечатление, кратка статия- свободен превод от руска медия: http://bgdriver.org/forum/index.php?topic=784.0 . Беше ми супер инетресна въпросната разлика, явно е налична и е осезаема при определени ситуации...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз довечера къртя стара мазилка от стените на апартамента, всеки може да хване по един чук, секач, тесла и да идва да правим среща в апартамента :hilezh: Като всякакви грубости са препоръчителни :hilezh:

Редактирано от DoH_KuXoT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...