Jump to content

Audi A3 (8P) [АРХИВНА ТЕМА]


Dj example

Recommended Posts

Абе колеги нещо лявата предна врата като я отварям бавно ми поскръцва.Дали да смажа нещо там при пантите или е от студа?

Провери първо дали някой от болтовете не се е разхлабил. Смазване никога не е излишно на такива механизми, още повече ако старата смазка вече е загубила качествата си!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво браво :zustimm: аз съм с такава разцветка на интериора и много ми харесва.

п.с. сега се загледах, че си с три врати, аз бях останал с впечатление, че си спортбек.

п.с.2 водя неуспешно издирване на контакти в БГ за x car link на по-добри цени, но не ми се получава под 200лв не мога да намеря нищо.Аз 

Аз си поръчвам от Китай, излизат около 70 долара с доставката. Провери в и бей само ги търси като usb music changer че като екс кар линк излизат само от англия и са скъпи. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коко, поста на колегата е от преди 2 години и от доста време колата не е при него, но евала, че имаш желание да помогнеш!  :bia:

Вероятно инфото ще е полезно на други колеги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коко, поста на колегата е от преди 2 години и от доста време колата не е при него, но евала, че имаш желание да помогнеш!  :bia:

Вероятно инфото ще е полезно на други колеги.

Ха ха ха, от 3 дни и аз купих едно А3 спорт бак 2006 и се зачетох по темата, като карам всичко наред и гледам какво си имам и какво да си търся, и съвсем не погледнах от коя дата са постовете. Но да може на друг да съм от полза :) А между другото се оказа чее доста полезна темата. 

И да попитам, оказва се че подгряването на седалките не ми работи, проверих бушона в купето но си е наред..... други идеи ????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отвори mobile.de, въведи параметрите, които те интересуват и виж... това са нормалните цени на реалните автомобили. Все пак има разлика между 1.6 TDI и 2.0 TFSI като цена. А S-line-a (независимо дали говориш за вътрешен, външен или и двата) според мен е една от последните екстри, които би трябвало да те вълнува но това е лично мнение... в крайна сметка после можеш да си я персонализираш както искаш.

 

Кола на под ~4г. на 150 000 км :icon_eek:  :eusa_silenced:  :eusa_silenced:  :eusa_silenced: ОК .... 

Ами виж какво става в мобиле.де - масово 2009-2010 са на над 120 000 км... карат здраво хората на запад, това е положението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A не ве, ше ги пазят за нас мислиш!  :hilezh:

Ха ха ха, от 3 дни и аз купих едно А3 спорт бак 2006 и се зачетох по темата, като карам всичко наред и гледам какво си имам и какво да си търся, и съвсем не погледнах от коя дата са постовете. Но да може на друг да съм от полза :) А между другото се оказа чее доста полезна темата. 

И да попитам, оказва се че подгряването на седалките не ми работи, проверих бушона в купето но си е наред..... други идеи ????

Първо, Честито! Да си я караш със здраве и без аварии! Кой мотор взе? 

И на двете седалки ли не бачка? Провери ли буксите дали са си на мястото? Замери ли евентуално дали и колко волта излизат на буксата? 

 

п.с. На вагком погледна ли активирана ли ти е тази екстра?

Редактирано от Tsvetkov83
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами виж какво става в мобиле.де - масово 2009-2010 са на над 120 000 км... карат здраво хората на запад, това е положението.

Дефинирай "масово"!? Няма такъв филм! Масово са ако ги търсиш да са 2 за левче! Има и на 5 000км, и а на 500 000 сигурно. Ама над 120к са по над 30000 км на година братле, 4 години подред,... Мислих, че спомена, че търсиш запазен автомобил...

Точно за това няма универсален отговор на въпроса по колко вървят - щом 150к те уреждат, може да минеш и по-тънко :) въпрос на избор...

 

И все пак ако ще спорим за дефиниция на "масово" - отворих току що мобиле и въведох А3 Спортбек от 2009 до 2013.

7927 автомобила в Германия на пробег под 150 000км, от тях 7478 на пробег под 100 000км !

 

Т.е. явно за теб 449 автомобила от общо 7927 са "масово" ... (5%)!

 

И като продължение от тези 7927 пък 6236 са на под 50 000км! Кво викаш правели хората и то "масово"  :D;)

 

Всичко е въпрос на цена ;)

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А та 8V e BG ги дават по 3 лева всяка с все екстрите? Като почнеш да слагаш елементарни екстри и ще видиш как разликата в цената рязко расте :)

 

А и 8V баш от първите години с всичките и детски болежки... не е никак добра идея според мен.

 

Проучи си де, в нищо не те убеждавам, просто не ми се върза "запазена кола" и такава дето някой 4 години наред е живял в нея ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто търпение му е майката да изпадне готина оферта. БМВ-то ми го взех на реални 60 000 км с почти всички екстри и цената беше доста  добра.

Мисълта ми е, че не виждам за оправдано да се дават 25-30к лева за 4-5 годишен хечбек, който вече и не е актуалния фейс..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братле, на тоа баварец много бързо му се нарадВа, шо така? Сега зимата ясно айде...ама шо не го покараш поне и идното лято и на есен направо стреляш в 8V смело и безотговорно! Ти си знаеш де, ама през 3-4-5 месеца да сменяш колите не е ли малко тегаво, аз немога така деа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кола която си има всичко по нея и няма какво да и ровичкаш и поправяш омръзва след няколко месеца, много зависи от човека разбира се :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега 1948-Я кажи тоя Баварец Е92/това,нали е купето/,с какъв мотор,скоростна кутия,година и екстри е,с две врати,че мой авер търсеше-ДА МУ ЗАДАМ!!!-СЕРИОЗНО!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Ти си знаеш де, ама през 3-4-5 месеца да сменяш колите не е ли малко тегаво, аз немога така деа!

 

НикЪФ шанс... ренталки еднодневки карам достатъчно, мерси съм... Друго си е да се радваш на нещо свое, дето да пипаш и да си го правиш както най- ти е кеф ;)

 

Колега 1948-Я кажи тоя Баварец Е92/това,нали е купето/,с какъв мотор,скоростна кутия,година и екстри е,с две врати,че мой авер търсеше-ДА МУ ЗАДАМ!!!-СЕРИОЗНО!!!

Е те тука ли, баш в тая тема, баш в тоя форум, сириъсли? айде сгаджосвайте се на лично, "СЕРИОЗНО!!!" :hilezh: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братле, на тоа баварец много бързо му се нарадВа, шо така? Сега зимата ясно айде...ама шо не го покараш поне и идното лято и на есен направо стреляш в 8V смело и безотговорно! Ти си знаеш де, ама през 3-4-5 месеца да сменяш колите не е ли малко тегаво, аз немога така деа!

 

Ами по принцип имам мания към колите и обичам да карам различни, но това е едно на ръка. Просто бмв-то не ме грабна много(очаквах мега якото удоволствие от шофирането, а реално не го изпитах). Иначе колата е без абсолютно никакви забележки, честно казано по-запазен автомобил бих имал само ако е нов от магазина. Освен това, въпреки задното е много стабилна дори и на сняг и това не е причина да я махам. Причината е, че имам вариант да я продам даже на печалба и мисля да се възползвам и да се върна към любимата марка.  Затова и наспамих хубавата тема, търсейки мнения :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбирам те! Щом така си решил, действай и се надявам да намериш точно това което търсиш! Но както и сам каза, със 100те претенции хич няма да е лека задача и по-добре се зареди с търпение, пък ние ще помагаме с каквото можем! ;)

 

п.с. Подготвям нова тема която да наследи тази, че и без т'ва навигацията тук стана доста мудна и много нови потребители губят интерес да преглеждат цели 120 страници.  :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колеги нещо лявата предна врата като я отварям бавно ми поскръцва.Дали да смажа нещо там при пантите или е от студа?

 

И на мен ми скърца шофьорската врата и ще я смажа, за да видим дали ще се оправи.

Освен това по нашия общ проблем с перката, мисля, че са лагерчета/гумички, но като я разглобят, ще ти кажа със сигурност. Но е адски дразнещо и трябва да се оправи.

 

И за да няма двоен пост, някой в София пробвал ли е да си плати данъка, че чета за проблеми на връзката между общината и КАТ?

Редактирано от suum cuique
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Aз го плащах преди 2 месеца някъде. Нямаше никакви проблеми. Не знам дали е актуална информацията и за момента :).

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...