Jump to content

Дискусия за избор на телефон.


Recommended Posts

Мисля си за нов телефон ама нещо съм объркан от избора и не съм много в течение с новите предложения. Това на което най-много държа е да е солиден и железен, да няма тъпи бъгове, да прави прилични снимки и клипчета (мисля си за СЕ виваз макар и да е малко пласмасов) и да има навигация, но не от тоя тип дето трябва да влезеш в интернет за да я ползваш , има ли изобщо безплатна такава, за предпочитане да е с интерфейс на гармин. Не ме интересуват сърфиране , фейсбуци и тн. но няма да е зле да има уай фай все пак... няма да е зле и да е от големичките.

Много ми харесва n97 а и попринцип съм си фен на нокия, мисля си също за някъв айфон - каква е разликата между 2г и 3г ? Може някво ХТС. Моторола майлстоун ми хвана окото както и много други - разни самсунзи от новите кви ли нема вече...

Давайте предложения и съвети, бюджетът е ограничен така че може да взема нещо втора ръка, как е въпроса с разните заключени разкодирани и други шано истории...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 146
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

N8. Жесток е. И навигацията е перфектна и снимките и видеото и всичко. Сподели бюджет обаче, защото още не е евтин!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си вземеш HTC с Win Mobile, ще намериш доста безплатни приложения и глезотийки в специализираните форуми. Процесорите им са доста добри и са поизчистени от досадните бъгове и забивания. Кажи какъв ти е бюджета, за да препоръчаме нещо по-коонкретно. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят съвет е да погледнеш приятелите от http://www.359gsm.com/ направили са подробни видео ревюта на български на почти всички известни нови телефони и помагат на всеки с избора на телефон!!!

Редактирано от audiceco
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забрави за N97,Симбиан е операционна система която повече няма да се разработва.Да сега има приложения но са или платени или трябва да се хакват и регистрират,до няколко години ще спре да се поддържа update както и нови приложения.Nokia е в криза,което ги принуди да се откажат от това да разработват ОС и да се средоточат в най-доброто което умеят-самите апарати.Та нокиа вече са партньори с Майкрософт и бъдещите телефони ще излизат с Уиндоус .

Та не зная какво да ти предложа като телефон (аз самия съм с Нокиа със симбиан) но се насочи към телефон поддържащ Уиндоус 7 или Андроид,това са бъдещите платформи със собствени маркети.

За андроид има множество безплатни готини приложения в момента,а платените са в рамките на 2-5 левчета.

Успех в избора

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@JVV: Като минат на WP7 Nokiа, има шанс поне 50% от твърдението да е вярно (или ще е последната грешка на финландците, или ще е доста печеливш ход) :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@JVV: Като минат на WP7 Nokiа, има шанс поне 50% от твърдението да е вярно (или ще е последната грешка на финландците, или ще е доста печеливш ход) :hilezh:

Платформата вече е доказана, не виждам какво могат да загубят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Платформата вече е доказана, не виждам какво могат да загубят

Бхахахах ти ебаваш ли се ве? Това windows mobile, което го спряха и почнаха от начало ли? :rolleyes::help:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Платформата вече е доказана, не виждам какво могат да загубят

Да кажем, че ми е до болка позната :rolleyes:

Могат да загубят от много неща, било то от лош имидж, било от косвени последици от 1000- та програмисти, които ще останат на улицата и от какво ли още не.

Иначе и мен ме радва платформата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, пълна е с доказателства :-)

За мен нокия и симбиан са голямо разочарование и сега ще взема един айфон.

Искам смартфона да работи, а не да се лагва, да зарежда бавно и да има дървен интерфейс.

За голямо мое съжаление го казвам, защото съм върл фен на нокия от много години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То нали щото има по-добра

Имаш предвид, че няма по-добра платформа от windows mobile ли? :rolleyes:

Ти къде живееш? Да не си в землянка някъде?

Редактирано от JVV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

HTC Desire

htc-bravo.jpg

За малко пари и здраво - това ти е телефона, ако обещаеш, че няма да го хвърляш и ти се дават повечко пари , най-доброто за момента е това:

iPhone4

apple-iphone-4-ofic-final.jpg

Редактирано от FaceTime
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нов или втора ръка?

Виж, че ме послушай и си вземи 3G, ако имаш пари за 3GS това е телефона стига да е в добро състояние...

виждал съм не един, редовно им сменям гърбове, тъчове дисплей и то само когато са хвърчали или е минала кола през тях....

за телефон втора ръка 300-500лв това е най-доброто.

HTC е другата страна, но да не се гръмнеш с някой Wildfire или Tattoo...! Това са издънките на компанията..

за Нокия втора ръка си вземи X6 или 5800 (300-250)лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...