Jump to content

Recommended Posts

  • Отговори 305
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

На жена ми колата вече се радва на нови гумки. :huh:

Голямо мерси на Ванката за бързата реакция и перфектните цени!

И отново ЧРД! :blink:

П.П.: Дъщеря ми праща много поздрави на Ванчето. <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А Ванчето не спира да пита за дъщеря ти :respekt:

Идват жеги колеги, не си съсипвайте зимните гуми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, интересува ме размер 215/55/16 летни, ск. индекс от V нагоре включително и V, дотът на гумите,

като марки и модели: Пирели п7 Цинтурато, Гуд Ийър екселенс и други варианти на гуд ийър, също може да пишеш и вариантитете с Йокохама

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванка, благодаря за качествените гуми и перфектното обслужване. Всеки, който си поръча от теб намя да съжалява. Горещо те препоръчвам на тези, които все още не са си намерили качествени летни гуми на уникално изгодни цени. Поръчвайте на Ванката и не се колебайте. <_<:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванка, благодаря за качествените гуми и перфектното обслужване. Всеки, който си поръча от теб намя да съжалява. Горещо те препоръчвам...

Мдааа... малкия и мен днес ме уреди с нови гуми. Освен че е коректен добро впечатление прави и че може да работи под стрес, обадих му се и до 1 час бях с нови гуми. :)

Вече са и монтирани. :)

Аз отново бих си взел гуми от него. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един доволен от Ванката. Много коректен търговец, не стига добрата цена, но и ми ги докара до адрес. Контитата са пресни, пресни. Голям си бате :borgsmile:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още един доволен клиент на колегата,преди зимния сезон миналата година си купих континентал от него цената която ми даде беше най-ниската а и това че ми ги докара до Пловдив ме очарова още повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емо, благодаря за положителното мнение - летните гуми също са на много добри цени, да не си правя реклама ама почти на всички размери цените ми са под тези на уж най-евтините интернет сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В следствие на доста некоректни купувачи започвам да работя само с капаро.

Не се сърдете на мен, а на колегите си от форума :rolleyes:

Редактирано от Don_Diego_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, търся си Дънлоп Спорт "фастреспонс", 195/65/15 - 2бр.

И капарото, как....., даваш ми банкова сметка, превеждам ти или лице в лице.....

После къде от СФ ли, да дойда да си ги взема, аз съм наблизо-Костинброд....

И.....за след два месеца..... ще се пазарува..... :hilezh:

Редактирано от Motty
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, търся си Дънлоп Спорт "фастреспонс", 195/65/15 - 2бр.

И капарото, как....., даваш ми банкова сметка, превеждам ти или лице в лице.....

После къде от СФ ли, да дойда да си ги взема, аз съм наблизо-Костинброд....

И.....за след два месеца..... ще се пазарува..... :hilezh:

Дънлоп в тази му разновидност за момента няма наличен, скоро може и да пристигне :hilezh:

Както е по-удобно на клиента (по банка или кеш), доставката е на удобно и за двама ни място

Няма значение кога ще се пазарува - гуми винаги има :hilezh:

205/60/15 dot tsena i marka

На този кофти размер няма почти нищо прясно като производство, последните които взех бяха Унироял Рейнексперт с дот 1410, но клиента каза че са много дРъти и няма да може да ги кара после 4 години и ги върна. Като цяло е скъп размер, 195/65/15 идва на много по-добри цени и няма осезаема разлика в пътното поведение на гумите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябват ми 2 гуми 205/55/16 за ауди А6.Търся нещо по евтино.От Пловдив съм и има ли възможност да ги получа тук без да плащам куриерската услуга.Благодаря предварително.

Редактирано от Hristo Dimitrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

195/65/15 летни гуми ме интересуват

дот- цена ,като за цена даи няколко варианта /в различните ценови класове/ако е възможно :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...